Міжнародний Морський Бізнес Форум SIMBF 2013

29 листопада 2013 р.

26 - 28 листопада 2013 представники департаменту «Промислова автоматизація і технології приводів» ДП «Сіменс Україна» виступили з доповіддю на Міжнародному Морському Бізнес Форумі SIMBF 2013, який відбувся в м. Севастополь.

Організатори відзначили, що особливість Форуму в тому, що він проходить поза політикою, а його основна мета - допомога учасникам у розвитку їхніх підприємств, компаній та організацій, налагодження міцних ділових зв'язків, а також обмін досвідом.

У перший день заходу в конференц-залі «Адмірал» готелю «Севастополь» провідні фахівці міжнародних компаній і співробітники наукових інститутів виступили з доповідями на тему актуальних проблем морського бізнесу в Україні та світі. Серед них були представники Національної академії наук України, Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень; компанії «Сіменс Україна», Міністерство доходів і зборів України, Севастопольської митниці, Першого українського морського інституту, Державного морського університету ім. адмірала Ушакова, компанії «ТЕХФЛОТ» та багато інших.

Форум складався з чотирьох панельних сесій:

  • Європейський Союз: виклики та можливості для міжнародного морського бізнесу;

  • Розвиток портів і терміналів;

  • Судноремонт і суднобудування;

  • Морські перевезення.

Понад п'ятдесят компаній, портів, терміналів, заводів, конструкторських бюро, видавництв, телеканалів і приватних фірм України, Росії, Білорусії та Європи взяли участь у заходах, що пройшли в рамках Форуму.

Наступний Форум SIMBF пройде в місті Севастополь в жовтні 2014 року.