Новини за 2015 рік

28 грудня 2015 р.

Конкурс «Empowering people»

Фонд Siemens оголошує конкурс «Empowering people» – конкурс ідей, які спрямовані на вирішення глобальних проблем у країнах, що розвиваються. Учасники з усього світу можуть подати свої проекти у восьми категоріях: продовольство та сільське господарство, переробка відходів, інформаційно-комунікаційні технології, житло, освіта, енергетика, охорона здоров’я та доступ до питної води.

21 вересня 2015 р.

Відкриття лабораторії Siemens в Івано-Франківську

21 вересня 2015 р. в Івано-Франківському Університеті нафти і газу урочисто відкрилася лабораторія апаратно-програмних засобів Siemens. На відкритті був присутній Михайло Бубнов, директор департаментів «Промислова автоматизація, безперервні процеси і приводи» і директор регіонального представництва «Західне» Ігор Горбковий.

10 вересня 2015 р.

«Сіменс Україна» на одній хвилі з пресою

Після нетривалої перерви ДП «Сіменс Україна» запросило представників провідних українських ЗМІ на другу тематичну зустріч в рамках серії нетворкінгових заходів, ініційованої у травні 2015 року.

18 серпня 2015 р.

10-а щорічна Літня школа «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики»

C 4 по 18 серпня 2015 р. Київському політехнічному університеті проходила щорічна науково-освітня літня школа «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики», організована студентською науковою асоціацією.

2 липня 2015 р.

Офіційна заява з приводу звинувачень ЗМІ компанії Siemens у порушенні санкцій проти Росії

Інформація, що з’явилася у ЗМІ з приводу контракту з ВАТ «Технопромекспорт», за яким обладнання Siemens нібито буде поставлене для будівництва електростанцій у Криму, не відповідає дійсності. Цей факт також відображено в офіційній заяві ВАТ «Технопромекспорт». Ми просимо вас зрозуміти, що ми не можемо розкривати деталі окремих угод, проте, щоб роз’яснити цю ситуацію, ми можемо заявити, що не маємо жодних підстав вважати, що газові турбіни, згадані ЗМІ, будуть вироблені для кримських електростанцій. Siemens завжди веде свою діяльність у всіх діючих політичних та законодавчих рамках, і це залишається вірним. Siemens поважає рішення щодо санкцій і, звичайно, буде дотримуватися діючих положень санкцій.

1 червня 2015 р.

Газета «БІЗНЕС», інтерв'ю: «Капітальні ремонти обладнання себе не виправдовують»

Минулий рік чітко показав, наскільки вразливою є енергетична система України.  Багато в чому збої в роботі енергетики в розпал опалювального сезону були обумовлені дефіцитом палива і порушенням економічних зв'язків.  Але не слід ігнорувати і ряд технічних проблем, пов'язаних з тим, що більша частина потужностей вітчизняних електростанцій безнадійно застаріла, а втрати теплової та електричної енергії при транспортуванні до споживачів перевищують усі розумні межі.

22 травня 2015 р.

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся четвертий конкурс проектів в області автоматизації «Хакатон»

У ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся четвертий конкурс проектів в області автоматизації «Хакатон». Темою конкурсу стала «Логістика. Простежуваність. Автоматизація». У конкурсі брали участь команди ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», металургійних підприємств Нікополя і Дніпродзержинська, а також вищих навчальних закладів  Дніпропетровська та Кривого Рогу, підрядних організацій з Києва та Івано-Франківська. 12 команд направили весь свій потенціал на пошук способів поліпшення роботи транспорту і складів допомогою автоматизації.

18 травня 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «Бізнес»: На повний зріст

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС».  У цьому номері редактори торкнулися однієї з пріоритетних для країни тем енергомодернізації будівель.

15 травня 2015 р.

Компанія «Сіменс Україна» взяла участь у виставці «Аква -Терм Київ 2015»

З 12 по 15 травня 2015 р. у Міжнародному виставковому центрі пройшла спеціалізована виставка HVAC індустрії «Аква-Терм Київ 2015 », в якій наша компанія традиційно взяла участь.

15 травня 2015 р.

Перше засідання прес-клубу Siemens

У п’ятницю, 15 травня 2015 року, компанія «Сіменс Україна» зібрала на засідання «Прес-клубу Siemens» представників провідних українських ЗМІ. Даний захід є першим з серії тематичних зустрічей журналістів з експертами нашої компанії, мета яких – провадження відкритого діалогу, обговорення проблем та потенціалу у сферах промисловості, енергетики, транспорту та інфраструктури. 

20 квітня 2015 р.

Щорічно толлінг автодоріг може генерувати до 250 млн. євро

Введення плати за проїзд великовантажного транспорту по дорогах загального користування дозволить знаходити кошти на їх утримання та відновлення. У зв'язку з цим Мінінфраструктури розробило відповідний законопроект, яким, за прикладом європейських країн, планується ввести так званий толлінг дорожньої мережі – стягувати плату за проїзд дорогами загального користування з автомобілів з максимальною допустимою масою 12 т і більше.

13 квітня 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС»: Маш-бросок

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС». У цьому номері редактори торкнулись однієї з ключових сфер діяльності нашої компанії, а саме  – машинобудівництва. 

6 квітня 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС»: Турбоцукор

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС». Тема цього номера - технічні рішення з використання надлишкового пара у виробництві.

27 березня 2015 р.

ДП «Сіменс Україна » взяв участь у спеціалізованій виставці « Електрика'15 »

Департаменти «Автоматизація промисловості, безперервні процеси та приводи» і «Електроенергетика» взяли участь у XI спеціалізованій виставці «Електрика'15 », яка відбулася у Львові 25-27 березня 2015 р. На своєму стенді компанія «Сіменс Україна» представила обладнання наступних напрямків:

24 березня 2015 р.

Миколаївський університет ім. адмірала Макарова підписав договір про творчу співпрацю з ДП «Сіменс Україна»

24 березня в стінах НУК ім. адмірала Макарова відбулось підписання договору про творчу співпрацю між Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова та Дочірнім підприємством з 100%-ою іноземною інвестицією «Сіменс Україна».

23 березня 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС»: Залізний аргумент

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС». Цього разу експерти нашої компанії коментують актуальні питання енергоефективності транспорту.

18 березня 2015 р.

Компанія «Сіменс Україна» провела лекцію з енергоефективності для студентів КНУ ім. Шевченко

18 березня 2015 Комерційний директор ДП «Сіменс Україна» Томас Штюмер прочитав лекцію «Енергоефективність як стимул економічного розвитку України» для студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Традиційно організатором цього заходу виступила українсько-німецька кафедра економічного факультету університету.

16 березня 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «Бізнес»: Енергодієта

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС». На цей раз експерти нашої компанії коментують актуальні питання ефективного використання енергоресурсів у харчовій промисловості.

9 березня 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС»: Модерн-ЕСКО

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС». На цей раз експерти нашої компанії коментують законопроект про енергосервіс в Україні, який Верховна Рада має розглянути у другому читанні.

2 березня 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «Бізнес»: Без шуму і пилу

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС». Цього разу експерти нашої компанії коментують питання модернізації вугільних ТЕС.

23 лютого 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «Бізнес»: Енергоємний резерв

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС». На цей раз експерти нашої компанії коментують енергоємність української промисловості, зокрема її «найелектричішу» ланку - металургійну галузь, на яку торік припало 25% всієї використаної в країні електроенергії.

10 лютого 2015 р.

Інтерв’ю: «Попри все, ділова активність в Україні триває»

Економічна ситуація в нашій країні, на жаль, не дає приводів для оптимізму. Падають обсяги виробництва, скорочується персонал, згортаються плани розвитку. Великий бізнес по-різному намагається реагувати на нові виклики сьогодення.

9 лютого 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «Бізнес»: БіоМасовий ефект

Компанія «Сіменс Україна» продовжує участь у спільному проекті «Енергоефективність» на сторінках газети «БІЗНЕС» . Цього разу експерти нашої компанії коментують потенціал розвитку в Україні альтернативного напрямку енергетики - виробництва енергії з біомаси.

2 лютого 2015 р.

«Енергоефективність» на сторінках газети «Бізнес»

Питання енергоефективності сьогодні актуальне для кожного, починаючи від простих громадян і закінчуючи величезними підприємствами. Більше того, це питання є одним з ключових для розвитку нашої країни.