Новини за 2016 рік

1 квітня 2016 р.

Компанія "Сіменс Україна" взяла участь в XII спеціалізованій виставці "Електрика 2016"

Компанія “Сіменс Україна” у складі департаментів “Автоматизація промисловості, безперервні процеси та приводи” і “Електроенергетика” взяла участь у XII спеціалізованій виставці "Електрика 2016", яка проходила у Львові 23-25 березня.

17 травня 2016 р.

Siemens підвів підсумки II кварталу 2016 фінансового року

У Мюнхені оголошені офіційні підсумки діяльності концерну “Сіменс АГ” за другий квартал (січень - березень) 2016 фінансового року.

24 травня 2016 р.

Siemens Healthcare стає Siemens Healthineers

Компанія Siemens Healthcare (“Сіменс Охорона здоров'я”) представила новий бренд - Siemens Healthineers. Він відображає новаторський дух і технічний досвід компанії в сфері охорони здоров'я.

16 червня 2016 р.

Павуки-робітники

Компанія «Сіменс Корпорейт Текнолоджі» (Siemens Corporate Technology) у м. Прінстоні (Princeton) займається розробкою роботів-павуків – практично повністю автономних технологічних пристроїв з ногами для адитивного виробництва, які можуть працювати у взаємодії один з одним у процесі виготовлення різних типів конструкцій.

29 червня 2016 р.

Рішення Siemens для найдовшого залізничного тунелю в світі

Готардський базовий тунель в Швейцарії довжиною 57 кілометрів не тільки найдовший залізничний тунель у світі, але й гігантський будівельний проект, який демонструє сучасну тунельну техніку. Очікується, що близько 200 пасажирських потягів щодня проходитимуть крізь тунель зі швидкістю до 250 км/год. Siemens для цього тунелю забезпечує безпеку за допомогою складних рішень протипожежного захисту та систем керування.

15 липня 2016 р.

ДП "Сіменс Україна" та Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписали угоду про співпрацю

15 липня 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте підписання Протоколу про подальший розвиток і розширення довгострокової співпраці між компанією "Сіменс Україна" та університетом.

31 серпня 2016 р.

Системи протипожежної безпеки Siemens для нового саркофага Чорнобильської АЕС

Компанія «Сіменс Україна» підписала контракт з компанією ВТП Траснекспо на поставку обладнання систем протипожежної безпеки, які будуть впроваджені на новій захисній конструкції в формі арки на Чорнобильській АЕС, відомої як «Новий безпечний конфайнмент» (від англ. Confinement - «обмеження»).

6 грудня 2016 р.

Siemens - лідер в сфері цифрових технологій

Технічний директор Siemens, професор Зігфрід Русвурм (Prof. Siegfried Russwurm), щодня працює над тим, щоб перевести бізнес в «цифру».

21 грудня 2016 р.

Будем знайомі – я Готардський тунель

Готардський тунель в Швейцарії протяжністю 57 кілометрів не тільки найдовший залізничний тунель у світі, а й гігантський будівельний проект, який демонструє сучасні технології у царині будівництва тунелей. Близько 200 пасажирських поїздів щодня проходять крізь тунель зі швидкістю до 250 км / год. Siemens для цього тунелю забезпечує систему протипожежного захисту та систем керування.

23 грудня 2016 р.

Швидке відновлення енергопостачання - з Siemens це не проблема.

Відновлення електропостачання після виходу трансформатора з ладу може зайняти кілька місяців. Використання легко замінних трансформаторів дозволить відновити роботу системи за лічені дні.