Сіменс Україна

Новини за 2016 рік

23 грудня 2016 р.

Швидке відновлення енергопостачання - з Siemens це не проблема.

Відновлення електропостачання після виходу трансформатора з ладу може зайняти кілька місяців. Використання легко замінних трансформаторів дозволить відновити роботу системи за лічені дні.

21 грудня 2016 р.

Будем знайомі – я Готардський тунель

Готардський тунель в Швейцарії протяжністю 57 кілометрів не тільки найдовший залізничний тунель у світі, а й гігантський будівельний проект, який демонструє сучасні технології у царині будівництва тунелей. Близько 200 пасажирських поїздів щодня проходять крізь тунель зі швидкістю до 250 км / год. Siemens для цього тунелю забезпечує систему протипожежного захисту та систем керування.

6 грудня 2016 р.

Siemens - лідер в сфері цифрових технологій

Технічний директор Siemens, професор Зігфрід Русвурм (Prof. Siegfried Russwurm), щодня працює над тим, щоб перевести бізнес в «цифру».

31 серпня 2016 р.

Системи протипожежної безпеки Siemens для нового саркофага Чорнобильської АЕС

Компанія «Сіменс Україна» підписала контракт з компанією ВТП Траснекспо на поставку обладнання систем протипожежної безпеки, які будуть впроваджені на новій захисній конструкції в формі арки на Чорнобильській АЕС, відомої як «Новий безпечний конфайнмент» (від англ. Confinement - «обмеження»).

15 липня 2016 р.

ДП "Сіменс Україна" та Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписали угоду про співпрацю

15 липня 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте підписання Протоколу про подальший розвиток і розширення довгострокової співпраці між компанією "Сіменс Україна" та університетом.

29 червня 2016 р.

Рішення Siemens для найдовшого залізничного тунелю в світі

Готардський базовий тунель в Швейцарії довжиною 57 кілометрів не тільки найдовший залізничний тунель у світі, але й гігантський будівельний проект, який демонструє сучасну тунельну техніку. Очікується, що близько 200 пасажирських потягів щодня проходитимуть крізь тунель зі швидкістю до 250 км/год. Siemens для цього тунелю забезпечує безпеку за допомогою складних рішень протипожежного захисту та систем керування.

16 червня 2016 р.

Павуки-робітники

Компанія «Сіменс Корпорейт Текнолоджі» (Siemens Corporate Technology) у м. Прінстоні (Princeton) займається розробкою роботів-павуків – практично повністю автономних технологічних пристроїв з ногами для адитивного виробництва, які можуть працювати у взаємодії один з одним у процесі виготовлення різних типів конструкцій.

24 травня 2016 р.

Siemens Healthcare стає Siemens Healthineers

Компанія Siemens Healthcare (“Сіменс Охорона здоров'я”) представила новий бренд - Siemens Healthineers. Він відображає новаторський дух і технічний досвід компанії в сфері охорони здоров'я.

17 травня 2016 р.

Siemens підвів підсумки II кварталу 2016 фінансового року

У Мюнхені оголошені офіційні підсумки діяльності концерну “Сіменс АГ” за другий квартал (січень - березень) 2016 фінансового року.

1 квітня 2016 р.

Компанія "Сіменс Україна" взяла участь в XII спеціалізованій виставці "Електрика 2016"

Компанія “Сіменс Україна” у складі департаментів “Автоматизація промисловості, безперервні процеси та приводи” і “Електроенергетика” взяла участь у XII спеціалізованій виставці "Електрика 2016", яка проходила у Львові 23-25 березня.