Siemens Healthcare стає Siemens Healthineers

24 травня 2016 р.

Siemens Healthineers

Компанія Siemens Healthcare (“Сіменс Охорона здоров'я”) представила новий бренд - Siemens Healthineers. Він відображає новаторський дух і технічний досвід компанії в сфері охорони здоров'я.

Ця смілива назва яскраво характеризує саму організацію і співробітників - людей, які підтримують, обслуговують і надихають замовників; людей, які стоять за видатними продуктами і рішеннями.

"У нас є передовий технічний і науковий досвід. Ми розробляємо інноваційні клінічні рішення, які дозволяють постачальникам пропонувати високоякісні послуги по догляду за пацієнтами. Продовжуючи працювати під брендом Siemens Healthineers, ми будемо використовувати накопичений досвід, щоб розширити портфель клінічних рішень. Ми впевнені в тому, що станемо партнером, який надихає своїх клієнтів на досягнення успіху, - прокоментував президент компанії Siemens Healthcare Бернд Монтаг. Новий бренд - це символ наших амбіцій, що відображає образ компанії, яка об'єднує 45 000 співробітників по всьому світу. Всі вони працюють над тим, щоб надати постачальникам послуг в галузі охорони здоров'я можливість забезпечити пацієнтів якісними послугами".

В рамках стратегії "Vision-2020" Сіменс АГ два роки тому оголосив про виділення підрозділу "Охорона здоров'я" в окрему організаційну структуру. Siemens Healthineers продовжить розширювати свій портфель продуктів і послуг в сферах медичної візуалізації та лабораторної діагностики, доповнюючи його новими пропозиціями, такими як: рішення для управління медичними закладами, консультаційні та цифрові послуги, а також нові технології на ринку терапевтичної та молекулярної діагностики.

Юридична назва організації залишається незмінною.