Сіменс Україна

Site Search

Menuclose
Related
Info
close
Прес-центр

Прес-центр

170 років Siemens: від майстерні на задвірках Берліну до хмарних технологій

23 жовтня 2017 р.

 - Безперервна трансформація як запорука успіху

 - Незмінні атрибути компанії: інноваційність, якість, орієнтованість на клієнтів, міжнародна географія,  стійкість до криз, гнучкість і соціальна відповідальність

 - Цифровізація як один з основних принципів успішного розвитку

Історія компанії Siemens AG бере свій початок 12 жовтня 1847 року з крихітної майстерні, влаштованої у внутрішньому дворику одного з берлінських будинків. Наступні 170 років компанія безперервно розвивалася, долала кризи і постійно адаптувала портфель послуг, не словом , а ділом демонструючи свою здатність до змін. Сьогодні Siemens - одна з провідних компаній в сфері цифрових технологій. Протягом десятків років успіх компанії забезпечують міжнародний підхід, націленість на якість і орієнтованість на клієнтів. Який основний засадничий лежить в основі діяльності компанії? «Що б ми не робили, ми повинні створювати довгострокову цінність і приносити користь нашим акціонерам, співробітникам, клієнтам, діловим партнерам і суспільству», - говорить Президент і Генеральний директор Siemens AG Джо Кезер.

Від телеграфу до MindSphere

Історія Siemens розпочалася з винаходу стрілочного телеграфу в 1847 році і відкриття динамоелектричного принципу в 1866 році. Вернер фон Сіменс вважається одним із засновників сучасної електротехніки. Телеграфна компанія Telegraphen-Bauanstalt von Siemens & Halske розпочала свою роботу зі штатом з 10 співробітників. Невелика майстерня, яка крім телеграфів виробляла електричні сигнальні дзвінки, дротову ізоляцію і лічильники води, за кілька десятків років стала однією з найбільших електротехнічних і технологічних компаній в світі. За свою 170-річну історію компанія подолала безліч труднощів, в тому числі дві світові війни, в ході яких Siemens втратила значну частину своїх виробничих активів. Близько десяти років тому компанія зіткнулася з проблемою невідповідності стандартам, подолавши яку Siemens в кінцевому підсумку стала зразком для наслідування в питанні відповідального ведення бізнесу. Сьогодні в компанії працюють понад 350 тисяч співробітників, а основні сфери її спеціалізації включають в себе електрифікацію, автоматизацію і цифровізацію. Siemens вже зараз активно рухається в напрямку цифровізації, демонструючи підхід, якого компанія дотримується протягом усієї своєї історії. На сьогоднішній день Siemens є лідером в у царині цифрових технологій. Прикладом цього є платформа  MindSphere, яка використовується для з'єднання обладнання і систем з хмарним середовищем для створення абсолютно нових бізнес-моделей. Перші кроки у цифровій сфері компанія здійснила  ще десять років тому. З тих пір Siemens інвестувала понад 10 мільярдів євро в зміцнення своєї позиції у питаннях цифровізації промислового та енергетичного секторів.

Інтернаціоналізація як вихід з кризи

З перших днів свого існування компанія неодноразово демонструвала здатність успішно опановувати нові ринки. Криза на телеграфному ринку Пруссії в 1850-х роках змусила Siemens шукати нові ринки збуту і розпочати міжнародну експансію. У Росії, наприклад, компанія побудувала телеграфну лінію протяжністю 9 тисяч кілометрів, проклавши підводні кабелі з Англії. Відкривши офіс в Лондоні в 1850 році і в Санкт-Петербурзі в 1855 році, компанія почала стрімко нарощувати свою географічну присутність. За Лондоном і Санкт-Петербургом пішли Брюссель (1871), Париж і Гаага (1878), Відень і Варшава (1879), Стокгольм і Турин (1880), Нью-Йорк (1886), Токіо (1887), Ріо-де-Жанейро (1888), Будапешт (1890), Чикаго (1892), і Йоганнесбург (1895). Сьогодні Siemens працює майже в 200 країнах світу.

Siemens AG (Берлін і Мюнхен) - міжнародна технологічна компанія, яка вже більше 170 років працює на ринку, дотримуючись принципів бездоганного виробництва, найвищої якості, інноваційності, надійності і інтернаціональності. Компанія працює в більш ніж 200 країнах, приділяючи особливу увагу питанням електрифікації, автоматизації та цифровізації. Siemens - один з найбільших постачальників енергоефективних і ресурсозаощаджуючих технологій. Компанія є провідним постачальником ефективних продуктів і послуг для виробництва і передачі електроенергії і першопрохідцем в сфері інфраструктурних продуктів, інструментів автоматизації, приводного обладнання та програмного забезпечення для промисловості. Компанія також є найбільшим виробником медичного обладнання для створення зображень - систем комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії - і займає лідируючі позиції в сфері лабораторної діагностики та клінічних інформаційних систем.

В 2016 фінансовому році, який закінчився 30 вересня 2016 року, дохід Siemens склав 79,6 млрд євро, а прибуток - 5,6 млрд євро. Станом на кінець вересня 2016 року штат компанії налічував близько 351 тисяч співробітників по всьому світу. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.siemens.com.


You are changing from the tablet to the classic version. Do you want to proceed?