Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Заява компанії Siemens щодо Паризької угоди

8 червня 2017 р.

Заява компанії Siemens щодо Паризької угоди

Компанія Siemens взяла на себе зобов'язання вдвічі скоротити кількість викидів вуглекислого газу до 2020 року і досягти нейтрального рівня викидів до 2030 року.

Як і інші великі світові корпорації, компанія Siemens розуміє, що застосування заходів щодо усунення причин зміни клімату є не тільки розумним, але й економічно доцільним рішенням. 110 мільйонів доларів США, які компанія Siemens вклала в удосконалення своїх потужностей, окупляться вже за п'ять років, після чого компанія зможе щорічно заощаджувати принаймі 20 мільйонів доларів США. Компанія вважає, що фокус на енергоефективність, технології використання поновлюваних джерел енергії, а також дигіталізацію, значення якої постійно зростає, прискорять наближення майбутнього без шкідливих викидів CO² і сприятимуть розвитку добробуту людей по всьому світу, процвітання країн, що розвиваються, і збільшення життєздатності економік.

Компанія Siemens підтримує Паризьку  угоду, яку підписали 194 країни, і вважає, що ця угода зможе закликати держави, бізнес і інвесторів вкладати не мільярди, а трильйони доларів, які так необхідні для боротьби зі зміною клімату. Компанія Siemens розчарована рішенням Президента Трампа про вихід США з Паризької угоди.