Сіменс Україна

Site Search

Menuclose
Related
Info
close
Новости и пресса

Новости и пресса

Новини за 2017 рік

2017

21 лютого 2018 р.

Siemens разом з партнерами підписав спільну хартію з кібербезпеки

•  Десять напрямків діяльності по зміцненню кібербезпеки

16 лютого 2018 р.

Електротраса в Каліфорнії

У листопаді 2017 року Каліфорнійське агентство контролю якості повітря на Південному узбережжі (SCAQMD) спільно з Siemens відкрило тестову ділянку електрифікованої автотраси eHighway в місті Карсон. Ділянка довжиною 1,6 км між портами Лос-Анджелеса і Лонг-Бича обладнана повітряною контактною мережею від Siemens. З метою тестування нової технології та демонстрації її можливостей, на ділянці курсують три переобладнаних дизельно-електричних вантажних автомобіля. Ефективність гібридних транспортних перевезень по магістралях eHighway в два рази вище ефективності перевезень на автомобілях, оснащених тільки двигунами внутрішнього згоряння. Вона дозволяє вдвічі скоротити споживання енергії та знизити ступінь забруднення повітря в зоні розташування найбільших портів США.

7 лютого 2018 р.

Дані проти витоків

По трубах тече не тільки вода, але і велика кількість даних. При правильному підході ця інформація допоможе економити енергію і сировину. Своєчасному виявленню витоків присвячена велика дослідницька робота.

7 лютого 2018 р.

Очі в очі

Технологія доповненої реальності дозволяє фахівцям і сервісним інженерам Siemens в процесі обслуговування та ремонту газових турбін працювати як єдина команда - навіть якщо вони знаходяться на відстані десятка тисяч кілометрів один від одного.

7 лютого 2018 р.

Магічний кристал для поїздів

Будь то Атланта, Мюнхен або Москва - всюди Центри обробки і аналізу даних від Siemens використовують отриманий при експлуатації рухомого складу комплексний потік даних для попереджувального сервісного обслуговування і, отже, підвищення експлуатаційної готовності поїздів.

7 лютого 2018 р.

Автоматизація метро

Автоматизація метро - глобальна тенденція. Повністю автоматизоване метро вже існує в багатьох містах світу. Автоматизація дозволяє зробити ефективніше перевезення на будь-які відстані.

29 січня 2018 р.

Світ змінюється, і компанії повинні пристосовуватися до змін

Хоча ми знаходимося лише на порозі Четвертої промислової революції, зрозуміло одне - це найбільша трансформація, яка коли-небудь відбувалася з людською цивілізацією. Якими б масштабними не були промислові революції в минулому, вони не володіли такою потужною перетворюючою силою.

18 січня 2018 р.

Персоналізована терапія

Розроблена компанією BioNTech індивідуальна вакцина проти раку - крок вперед у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Для якнайшвидшого запуску препарату в масове виробництво підприємство переходить на цифрове виробництво.

18 січня 2018 р.

Успіх Siemens у сфері розробки штучного інтелекту

Сьогодні одна з найбільш обговорюваних тем - це штучний інтелект. Протягом більше 30 років Siemens займається розробкою і впровадженням технології нейронних мереж в промислове виробництво. Міхаель Май, керівник цього напрямку в підрозділі корпоративних технологій, пояснює, чому Siemens не знаходиться в тіні Google.

18 січня 2018 р.

Інноваційні рішення для харчової промисловості

Мережа університетів, науково-дослідних центрів і комерційних компаній отримала від ЄС замовлення на розробку нових технологій сталого і ресурсозберігаючого виробництва продуктів харчування.

4 грудня 2017 р.

Додатки на сторожі ефективності

Думаєте над тим, як допомогти своїм клієнтам скоротити витрати і ефективніше виробляти продукцію, створюючи при цьому нові можливості для свого бізнесу? Компанія Heller знає як. Виробник верстатів розробив в MindSphere власний додаток для моніторингу стану обладнання, яке включає в себе цифрові сервіси, що значно скорочують витрати на технічне обслуговування, ремонт і виробництво.

4 грудня 2017 р.

Бачення успіху

У 2015 році голова і головний виконавчий директор Cisco Systems Джон Чемберс поділився своїм життєвим кредо: «Прорив або забуття». Ті, хто не готовий бути новатором і змінювати існуючі технології, продукти і послуги, залишаться на узбіччі прогресу. Цифрова трансформація - це ключ до того, щоб ваша компанія не зникла з мапи світу.

4 грудня 2017 р.

Airbus, Rolls-Royce і Siemens розробляють демонстраційну авіамодель електричного пасажирського літака

Siemens, Airbus і Rolls-Royce вперше випробують гібридний електродвигун на порівняно великому повітряному судні. Про минулого тижня оголосили представники компаній. Планується, що випробувальна повітряна платформа на базі літака BAe146  місткістю 100 місць здійснить свій перший політ у 2020 році. Про цей революційний проект в інтерв'ю журналу Siemens розповіли доктор Френк Ентон, керівник Siemens eAircraft - підрозділу, в якому компанія об'єднала всю свою діяльність з розробки електролітаків, - і Вульф Рошер, керівник проекту E-Fan X в Siemens eAircraft.

16 листопада 2017 р.

Автоматизація та безпека будівель: зустріч керівників зі збуту нашого регіону

14-15 листопада в Україні відбулася зустріч керівників Департаментів «Автоматизація та безпека будівель» з країн нашого регіону - колеги з Австрії, Болгарії, Румунії, Угорщини Словенії відвідали Київ.

16 листопада 2017 р.

Siemens анонсувала спільну розробку з Intel - систему контролю свердловин на основі Інтернету речей

•  Siemens IoT Well Surveillance - це надійне масштабоване рішення для автоматизації та контролю нафтогазових свердловин

9 листопада 2017 р.

Концерн Siemens AG підбив підсумки діяльності за 4 квартал  2017 фінансового року.

Сьогодні на щорічній прес-конференції у Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати роботи концерну за 4-й квартал 2017 фінансового року.

8 листопада 2017 р.

Сіменс на виставці "Енергетика в промисловості"

Сьогодні у Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті 15 перед гостями та відвідувачами гостинно відчинила двері 15-а Міжнародна спеціалізована виставка ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2017. Цього року на виставці очікується близько 14 000 тисяч відвідувачів та представлено 120 компаній-учасниць. Серед яких також німецька компанія Siemens, що є провідним лідером у сфері дігіталізації, електрифікації та, автоматизації.

25 жовтня 2017 р.

Топ провідних компаній світу 2017: німецький концерн Siemens визнано найбільш авторитетною компанією у світі

Щоб потрапити до списку найбільш авторитетних компаній за версією Forbes, компанія має демонструвати неабиякий рівень надійності.

23 жовтня 2017 р.

170 років Siemens: від майстерні на задвірках Берліну до хмарних технологій

 - Безперервна трансформація як запорука успіху

15 вересня 2017 р.

Діалог влади та бізнесу: зустріч членів EBA з Президентом та представниками Уряду

14.09. Генеральний директор ДП «Сіменс Україна»  Мацєй Зєліньскі та представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілися з Президентом України Петром Порошенком, Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром України, а також командою Уряду. Зустріч була присвячена питанням стратегічного планування та реформування економіки і державного управління, а також поточним проблемам та викликам бізнесу в Україні.

8 вересня 2017 р.

Інтелектуальні лічильники - безпека на першому місці!

Cьогодні інтелектуальні лічильники електроенергії знаходять все більше застосування. Експерти вважають їх складовою комплексної концепції кібербезпеки і захисту даних, а також важливим інструментом успішного переходу до відновлюваної енергетики.

7 вересня 2017 р.

Знайомство малих і середніх підприємств з «Industrie 4.0»

Великі виробники, особливо автомобільні компанії та їх постачальники, вже користуються всіма перевагами, які пропонують для їх бізнесу цифрові технології. У той же час малі і середні підприємства все частіше починають замислюватися над впровадженням цифрових технологій. Хмарні рішення є чудовою відправною точкою.

23 серпня 2017 р.

Впровадження дігіталізації

За словами Яна Мросіка,  Директора Департаменту цифрових технологій Digital Factory Division компанії Siemens AG, підключення обладнання до системи MindSphere займає не більше години.

23 серпня 2017 р.

Дігіталізація у виробництві

Компанія Siemens на шляху переходу до цифрового підприємства (Digital Enterprise) використовує комплексне програмне і апаратне забезпечення для підтримки як виробників обладнання, так і фахівців, які на ньому працюють,. Компанія робить дуже важливий внесок у розвиток цифрових технологій для їх застосування у виробництві.

23 серпня 2017 р.

Дукаті: на шаленій швидкості в цифрове майбутнє

Компанія Ducati - виробник мотоциклів з італійського міста Болонья, кожен сезон радує своїх палких прихильників «дукатісті» (італ. Ducatisti) новинками і новими технічними можливостями своєї продукції. Компанія Ducati відмінно справляється з цим завданням в першу чергу завдяки використанню в процесі розробки технологічних рішень від Siemens програм PLM Software NX і Teamcenter. Сімоне ді П’яцца, керівник відділу науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок компанії Ducati, розповів про комплексне проектування, співробітництво з постачальниками і результати застосування цифрових технологій в італійському ручному виробництві.

22 серпня 2017 р.

Високе мистецтво створення матеріалів

Потреба підприємств електротехнічної промисловості в синтетичних матеріалах із заданим набором характеристик величезна. Siemens займається розробкою технологій, які дозволять створювати композиційні матеріали з будь-яким набором специфічних властивостей.

21 серпня 2017 р.

Енергетика майбутнього у пошуках інновацій

Розподілене виробництво енергії і дігіталізація є важливими етапами на шляху відмови від викопного палива. Для підтримки безперебійної роботи декарбонізованої енергосистеми майбутнього потрібен значний стрибок у розвитку технологій. Багато з необхідних рішень вже розроблені або знаходяться у процесі розробки.

21 серпня 2017 р.

«Зелена» енергія з лушпиння соняшника: Siemens та Кернел на сторожі захисту навколишнього середовища.

Усім добре відомий той факт, що біомаса є відновлювальним та екологічно чистим джерелом енергії.  Незаперечним також є той факт, інтерес до відновлювальних джерел енергії у світі постійно зростає. До цього підштовхують подорожчання традиційних видів палива (нафта, газ, вугілля і т. д.), глобальне потепління, і, нарешті, відносно швидка окупність цих проектів.

1 серпня 2017 р.

Промислова безпека

«Останнім часом потенційних цілей для здійснення кібератак стає все більше, оскільки при переході на цифрові рейки ведення бізнесу та виробництва питання безпеки систем мало другорядне значення» - це причина, яку найчастіше згадують, розглядаючи причини збільшення кількості несанкціонованого втручання в системи. Чи лежить ця проблема виключно у правовій площині? Ні, кажуть експерти з безпеки у Siemens.

14 липня 2017 р.

Саміт ЄС - Україна: українські реформи у поєднанні з підтримкою Європейського Союзу досягли позитивних результатів

Вчора у Києві відбувся 19-й Саміт між Європейським Союзом та Україною. Саміт відбувся в контексті фінальної стадії ратифікації Угоди про асоціацію ЄС – Україна та надання безвізового режиму для поїздок у шенгенську зону для громадян України, починаючи з червня.

4 липня 2017 р.

Siemens розпочав співробітництво з футбольним клубом FC Bayern München.

Голова концерну Siemens AG Джо Кезер та президент клубу «Баварія» Мюнхен Улі Хенесс оприлюднили свої наміри про співробітництво. Кооперація між Сіменс АГ та німецьким футбольним клубом не буде обмежуватись виключно спонсорством.

4 липня 2017 р.

Відправка останньої газової турбіни для мегапроекту в Єгипті

Здійняти вітрила! 10 000 т вирушили до Єгипту

13 червня 2017 р.

Майбутнє почалося вчора

Цифрова революція в промисловості неминуча. Підприємства збільшують свій прибуток за рахунок підвищення продуктивності і гнучкості процесів, а також скорочення часу вводу продукції на ринок. Клієнти при цьому отримують більш якісний продукт, виготовлений за індивідуальними параметрами.

8 червня 2017 р.

Заява компанії Siemens щодо Паризької угоди

Компанія Siemens взяла на себе зобов'язання вдвічі скоротити кількість викидів вуглекислого газу до 2020 року і досягти нейтрального рівня викидів до 2030 року.

2 червня 2017 р.

Учбовий центр ДП «Сіменс Україна» у Львові.

Сіменс Україна дбає про своїх клієнтів та пропонує їм всебічну підтримку протягом всього життєвого циклу промислового обладнання: починаючи від технічних консультацій на етапі вибору устаткування для систем автоматизації та закінчуючи навчанням роботі з обладнанням та сервісною підтримкою під час експлуатації готових систем.

31 травня 2017 р.

Сорок шість компаній підписали декларацію про доброчесність

Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнса - нову ініціативу для бізнесу, що прагне працювати прозоро.

20 квітня 2017 р.

Менеджмент по-німецьки

Томас Штюмер, комерційний директор DP Siemens Ukraine розповідає про те, що означає, управління по-німецьки, і чим відрізняється український менеджмент від німецького.

29 березня 2017 р.

3D-принтер

Колумбійська компанія Conconcreto виготовляє принтера з використанням технології SINUMERIK компанії Siemens.

29 березня 2017 р.

Промисловий накопичувач енергії

«Зелена» енергія накопичується у формі гарячого повітря в каменях, які, за необхідності, віддають тепло генератора. Експерти з департаменту Corporate Technology вдосконалили цю інноваційну технологію.

29 березня 2017 р.

Офіційна зустріч в Білому Домі: CEO Siemens AG Джо Кезер і Канцлер Німеччини Ангела Меркель здійснили офіційний візит в США , де зустрілись з Президентом Дональдом Трампом.

Під час зустрічі з Президентом Дональдом Трампом, яка відбулася 17 березня, Виконавчий директор Siemens AG Джо Кезер підтвердив серйозні наміри щодо зміцнення та розширення виробничої бази в Америці.

20 березня 2017 р.

10-та зустріч у форматі «Сніданок з Київ -Пост»  про стратегії для забезпечення безперервності бізнесу

10-та зустріч у форматі «Сніданок з Київ -Пост»  зібрала 17 ділових і урядових лідерів, щоб поговорити про стратегії для забезпечення безперервності бізнесу та планування заходів стійкого функціонування.

20 березня 2017 р.

Форум «Корупція і комерційне шахрайство: методи протидії та комплаєнс - стратегії»

Кілька тижнів тому відбувся форум, присвячений питанням комплаєнса. Цей захід є найбільшою подією з даної проблематики в Україні та щорічно збирає більше 190 топ менеджерів, керівників підрозділів, відповідальних за боротьбу з корупцією шахрайством.

20 березня 2017 р.

Парламентське стажування в Україні

Минулого тижня з нагоди започаткування Програми стажування німецької молоді у Верховній Раді України, y помешканні Постійного заступника Посла Німеччини в Україні пана Вольфґанґа Біндзайля відбувся прийом.

24 лютого 2017 р.

Адитивне виробництво: Siemens використовує інноваційну технологію для виробництва газових турбін

Адитивне виробництво (АВ) може виявитися новою ключовою технологією. Наприклад, він відкриває нові привабливі перспективи у виробництві газових турбін. Саме тому Siemens одним з перших інвестує в цю інноваційну технологію і зараз фінансує впровадження цієї технології в широке промислове виробництво. АВ - одна з форм технологій адитивного виробництва, де тривимірний об'єкт створюється шляхом накладання послідовних шарів матеріалу (друку, вирощування) за даними цифрової моделі. Друк здійснюється спеціальним пристроєм — 3D-принтером, який забезпечує створення фізичного об'єкта шляхом послідовного накладання пластичного матеріалу на основі віртуальної 3D-моделі. 3D-принтери, як правило, швидші, більш доступні і простіші у використанні, ніж інші технології адитивного виробництва. Таким чином, з порошкових матеріалів створюються високоточні деталі. Siemens є піонером у сфері використання промислового 3D друку і вже застосовує цю технологію для швидкого створення прототипів. Крім того, компанія в даний час розробляє рішення для серійного виробництва форсунок газотурбінних пальників і ремонту головок пальників. І зовсім недавно Siemens здійснив черговий прорив: перші газотурбінні лопаті, створені за технологією АВ, успішно пройшли експлуатаційні випробування в умовах повного навантаження.

24 лютого 2017 р.

Штучний інтелект у кожному пальнику

Завдяки штучному інтелекту на основі нейронної мережі (ІІ), який було розроблено Siemens Corporate Technology (CT), процеси горіння в головній газовій турбіні компанії постійно оптимізуються. Технологи навчилися безперервно регулювати клапани, що дозволило оптимізувати процес згоряння, знизити викиди і знос деталей. Відділ обслуговування електрогенеруючих підприємств Siemens в даний час вперше використовує спільну технологію на клієнтському обладнанні для найбільшої і найсучаснішої стаціонарної газової турбіни Siemens.

24 лютого 2017 р.

Імітаційна модель зберігає двигуни

Перегрів може пошкодити електродвигуни. Новий симулятор контролює роботу і повідомляє користувачам, якщо двигун наближається до граничної температури, тим самим підвищуючи термін експлуатації.

20 лютого 2017 р.

Інтегроване управління транспортом

Зростаючий попит на транспортні послуги, велике число інноваційних пропозицій і збільшення обсягу даних підвищують ступінь складності транспортних систем. Інтелектуальні стратегії дозволять успішно запобігти виникненню пов'язаних з цим труднощами.

20 лютого 2017 р.

Електроенергія для планети

Попит на електроенергію до 2060 року подвоїться.

8 лютого 2017 р.

«Сіменс» підбив підсумки 1-го кварталу 2017 фінансового року.

У Мюнхені оголошено офіційні підсумки діяльності концерну «Сіменс АГ» за перший квартал 2017 фінансового року (жовтень - грудень 2016 р.)

8 лютого 2017 р.

Швидше, краще, дешевше

Цифрові технології інформаційного моделювання будівель вже здійснили революцію у будівельній галузі. На черзі - міське планування.

26 січня 2017 р.

Нагорода для Siemens

Siemens отримав перше місце у сфері сталого розвитку.


You are changing from the tablet to the classic version. Do you want to proceed?