Tools

Сіменс УкраїнаСіменс Україна

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Siemens разом з партнерами підписав спільну хартію з кібербезпеки

21 лютого 2018 р.

•  Десять напрямків діяльності по зміцненню кібербезпеки

•  Заклик до створення профільних міністерств і посад директорів з інформаційної безпеки

•  Незалежна сертифікація об'єктів критично важливої інфраструктури і рішень на основі Інтернету речей

• Дев'ять компаній-партнерів представили першу хартію з кібербезпеки на Мюнхенській конференції з безпеки

16.02 на Мюнхенській конференції з безпеки Siemens разом з вісьмома іншими галузевими партнерами пыдписав першу спільну хартію в сфері підвищення кібербезпеки. Розроблена з ініціативи Siemens «Хартія довіри» закликає компанії розробити чіткі правила і стандарти, щоб зміцнити довіру до технологій інформаційної безпеки і сприяти подальшому розвитку цифровізації. Крім Siemens на Мюнхенській конференції хартію підписали Airbus, Allianz, Daimler Group, IBM, NXP, SGS і Deutsche Telekom. Ініціативу підтримала міністр закордонних справ Канади і представник G7 Христя Фріланд за участю комісара ЄС з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Ельжбети Беньковської.

«Гарантія захисту даних і мережевих систем - основа цифрової трансформації, - заявив президент і генеральний директор Siemens Джо Кезер. - Тому ми повинні зробити цифровий світ безпечнішим і більш надійним. Настав час діяти, не поодинці, але у співпраці з сильними партнерами - лідерами ринку. Ми сподіваємося, що до нас приєднається ще більше партнерів для подальшого розвитку нашої ініціативи ».

У хартії визначаються десять напрямків діяльності по зміцненню кібербезпеки, в яких слід працювати як уряду, так і бізнесу. Хартія закликає керівництво країн і компаній прийняти відповідальність за кібербезпеку на вищому рівні, ввести профільні міністерства в уряді і створити посади директорів з інформаційної безпеки в компаніях. Хартія також закликає компанії проводити обов'язкову незалежну сертифікацію інфраструктурних об'єктів і рішень критичної інфраструктури, недостатня увага до яких може призвести до виникнення небезпечних ситуацій. До таких об'єктів належать, наприклад, автономні транспортні засоби або роботи майбутнього, які будуть безпосередньо взаємодіяти з людьми в рамках виробничих процесів. В майбутньому захист даних стане невід'ємною частиною впроваджуваних технологій, а нормативні вимоги до кібербезпеки увійдуть в угоди про вільну торгівлю. Тих, хто підписав хартію , компанії закликають також активніше працювати над підвищенням інформованості про кібербезпеку шляхом  навчання і міжнародних ініціатив.

«Безпечні цифрові мережі - це елементи ключової інфраструктури, що лежать в основі нашого взаємопов'язаного світу, - заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд. - Канада вітає зусилля ключових гравців галузі в сфері підвищення безпеки цифрового простору. Кібербезпека, безумовно, буде одним з пріоритетів головування Канади в G7 у цьому році ». Це питання також було ключовим на Мюнхенській конференції з безпеки. «Уряд повинен відігравати провідну роль, коли мова йде про правила транзакцій в кіберпросторі, - вважає голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер. - Але розробляти і впроваджувати стандарти повинні компанії, які створюють кіберпростір майбутнього. Ось чому хартія так важлива. Разом з партнерами ми будемо розвивати це питання і працювати над його смисловим змістом ».

Загрози кібербезпеки в цифровому світі неухильно ростуть. За даними Gartner, в 2017 році до мережі було підключено 8,4 мільярда пристроїв - на 31% більше, ніж роком раніше. Очікується, що до 2020 року цей показник досягне 20,4 млрд.

«Хартія довіри» доступна за адресою: www.charter-of-trust.com

Siemens AG (Берлін і Мюнхен) - провідний світовий технологічний концерн, який протягом більше 170 років уособлює собою найвищий рівень інжинірингу, інновацій, якості, надійності і глобального підходу до бізнесу. Компанія веде свою діяльність по всьому світу і спеціалізується в таких областях, як електрифікація, автоматизація і цифровізація. Siemens - один з найбільших в світі постачальників енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій. Компанія поставляє ефективні продукти і послуги для виробництва і передачі електроенергії і є лідером в сфері інфраструктурних продуктів, інструментів автоматизації, приводного обладнання та програмного забезпечення для промисловості. Компанія також є провідним виробником медичного обладнання ,  систем комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії - і займає лідируючі позиції в сфері лабораторної діагностики та клінічних інформаційних систем. У 2017 фінансовому році, який закінчився 30 вересня 2017 року, обсяг оборот концерну склав 83,0 млрд євро, а чистий прибуток - 6,2 млрд євро. Станом на кінець вересня 2017 року компанії працюють близько 377 тисяч співробітників по всьому світу. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.siemens.com.