Сіменс Україна

Site Search

Menuclose
Related
Info
close
Прес-центр

Прес-центр

Siemens разом з партнерами підписав спільну хартію з кібербезпеки

21 лютого 2018 р.

•  Десять напрямків діяльності по зміцненню кібербезпеки

•  Заклик до створення профільних міністерств і посад директорів з інформаційної безпеки

•  Незалежна сертифікація об'єктів критично важливої інфраструктури і рішень на основі Інтернету речей

• Дев'ять компаній-партнерів представили першу хартію з кібербезпеки на Мюнхенській конференції з безпеки

16.02 на Мюнхенській конференції з безпеки Siemens разом з вісьмома іншими галузевими партнерами пыдписав першу спільну хартію в сфері підвищення кібербезпеки. Розроблена з ініціативи Siemens «Хартія довіри» закликає компанії розробити чіткі правила і стандарти, щоб зміцнити довіру до технологій інформаційної безпеки і сприяти подальшому розвитку цифровізації. Крім Siemens на Мюнхенській конференції хартію підписали Airbus, Allianz, Daimler Group, IBM, NXP, SGS і Deutsche Telekom. Ініціативу підтримала міністр закордонних справ Канади і представник G7 Христя Фріланд за участю комісара ЄС з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Ельжбети Беньковської.

«Гарантія захисту даних і мережевих систем - основа цифрової трансформації, - заявив президент і генеральний директор Siemens Джо Кезер. - Тому ми повинні зробити цифровий світ безпечнішим і більш надійним. Настав час діяти, не поодинці, але у співпраці з сильними партнерами - лідерами ринку. Ми сподіваємося, що до нас приєднається ще більше партнерів для подальшого розвитку нашої ініціативи ».

У хартії визначаються десять напрямків діяльності по зміцненню кібербезпеки, в яких слід працювати як уряду, так і бізнесу. Хартія закликає керівництво країн і компаній прийняти відповідальність за кібербезпеку на вищому рівні, ввести профільні міністерства в уряді і створити посади директорів з інформаційної безпеки в компаніях. Хартія також закликає компанії проводити обов'язкову незалежну сертифікацію інфраструктурних об'єктів і рішень критичної інфраструктури, недостатня увага до яких може призвести до виникнення небезпечних ситуацій. До таких об'єктів належать, наприклад, автономні транспортні засоби або роботи майбутнього, які будуть безпосередньо взаємодіяти з людьми в рамках виробничих процесів. В майбутньому захист даних стане невід'ємною частиною впроваджуваних технологій, а нормативні вимоги до кібербезпеки увійдуть в угоди про вільну торгівлю. Тих, хто підписав хартію , компанії закликають також активніше працювати над підвищенням інформованості про кібербезпеку шляхом  навчання і міжнародних ініціатив.

«Безпечні цифрові мережі - це елементи ключової інфраструктури, що лежать в основі нашого взаємопов'язаного світу, - заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд. - Канада вітає зусилля ключових гравців галузі в сфері підвищення безпеки цифрового простору. Кібербезпека, безумовно, буде одним з пріоритетів головування Канади в G7 у цьому році ». Це питання також було ключовим на Мюнхенській конференції з безпеки. «Уряд повинен відігравати провідну роль, коли мова йде про правила транзакцій в кіберпросторі, - вважає голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер. - Але розробляти і впроваджувати стандарти повинні компанії, які створюють кіберпростір майбутнього. Ось чому хартія так важлива. Разом з партнерами ми будемо розвивати це питання і працювати над його смисловим змістом ».

Загрози кібербезпеки в цифровому світі неухильно ростуть. За даними Gartner, в 2017 році до мережі було підключено 8,4 мільярда пристроїв - на 31% більше, ніж роком раніше. Очікується, що до 2020 року цей показник досягне 20,4 млрд.

«Хартія довіри» доступна за адресою: www.charter-of-trust.com

Siemens AG (Берлін і Мюнхен) - провідний світовий технологічний концерн, який протягом більше 170 років уособлює собою найвищий рівень інжинірингу, інновацій, якості, надійності і глобального підходу до бізнесу. Компанія веде свою діяльність по всьому світу і спеціалізується в таких областях, як електрифікація, автоматизація і цифровізація. Siemens - один з найбільших в світі постачальників енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій. Компанія поставляє ефективні продукти і послуги для виробництва і передачі електроенергії і є лідером в сфері інфраструктурних продуктів, інструментів автоматизації, приводного обладнання та програмного забезпечення для промисловості. Компанія також є провідним виробником медичного обладнання ,  систем комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії - і займає лідируючі позиції в сфері лабораторної діагностики та клінічних інформаційних систем. У 2017 фінансовому році, який закінчився 30 вересня 2017 року, обсяг оборот концерну склав 83,0 млрд євро, а чистий прибуток - 6,2 млрд євро. Станом на кінець вересня 2017 року компанії працюють близько 377 тисяч співробітників по всьому світу. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.siemens.com.


You are changing from the tablet to the classic version. Do you want to proceed?