Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Офіційна зустріч в Білому Домі: CEO Siemens AG Джо Кезер і Канцлер Німеччини Ангела Меркель здійснили офіційний візит в США , де зустрілись з Президентом Дональдом Трампом.

29 березня 2017 р.

Офіційна зустріч в Білому Домі: CEO Siemens AG Джо і Канцлер Німеччини Ангела Меркель завдали офіційний візит в США американському Президенту Дональда Трампа

Під час зустрічі з Президентом Дональдом Трампом, яка відбулася 17 березня, Виконавчий директор Siemens AG Джо Кезер підтвердив серйозні наміри щодо зміцнення та розширення виробничої бази в Америці.

Продовжуючи широкомасштабну роботу над підтримкою ініціатив з підготовки трудових ресурсів в Сполучених Штатах, пан Кезер  заявив про збільшення практично в два рази програми по проходженню виробничої практики в компанії Siemens. До бюджету закладені додаткові 2 млрд доларів на програмне забезпечення «Управління життєвим циклом продукції» (PLM), яке буде використано в навчальних та організаційних цілях для навчання студентів виробничим спеціальностями нового покоління.

Офіційна зустріч в Білому Домі: CEO Siemens AG Джо і Канцлер Німеччини Ангела Меркель завдали офіційний візит в США американському Президенту Дональда Трампа

У США розташовано понад 60 виробничих майданчиків Siemens, на яких співробітники компанії будують  підприємства, що працюють на цифрових технологіях «Digital Factories», газові та вітряні турбіни, більш ефективні центри обробки даних, медико-діагностичні центри та транспортні рішення для міст. Близько 50 000 співробітників по всій країні і в Пуерто-Ріко розробляють рішення для промисловості, лікувально-профілактичних, комунальних установ, великих міст і виробничих підприємств.

Успішне зростання вимагає постійних інвестицій

У Сполучених Штатах компанія Siemens зростила цілі покоління винахідників, конструкторів і інженерів, які змінили країну, змінили світ і поліпшили умови життя і праці людей. «Висококваліфікований виробничий персонал надзвичайно важливий для Siemens в Сполучених Штатах, де концерн функціонує вже понад 160 років, - зазначив пан Кезер. - Я дуже радий можливості обговорити з Президентом Трампом, як промисловість, сфера освіти і уряд можуть здійснювати спільну роботу над промотуванням кваліфікованої робочої сили, яка є запорукою успіху, як в сучасному виробничому середовищі, так у виробництві майбутнього».

Siemens виділяє понад 50 млн доларів на програми підготовки кадрів в Сполучених Штатах, а за останні п'ятнадцять років концерн інвестував понад 35 млрд доларів в виробничу базу США. В рамках своєї постійної роботи по впровадженню інноваційних ідей і технологій Siemens щорічно інвестує понад 1 млрд доларів в сферу R&D. Пан Кезер особливо відзначив, що починаючи з літа 2017 року Siemens Healthineers збирається інвестувати близько 300 млн доларів для розбудови свого об'єкта з виробництва продуктів лабораторної діагностики, а також проведення наукових досліджень і розробок в центрі, розташованому в місті Уолпол ( штат Массачусетс, США).

У своїй промові пан Кезер зробив особливий наголос на тому, що Siemens є компанією, яка діє за принципом «бізнес для суспільства». Він пояснив, що «компанії повинні служити суспільству і робити внесок в його добробут і розвиток - не тільки на найближчий час, але й на довгострокову перспективу».

«Компанії повинні служити суспільству і робити внесок в його добробут і розвиток - не тільки сьогодні, але й на майбутнє».

Джо Кезер
Президент і Виконавчий директор Siemens AG

Локальне значення, глобальний вплив

У 2016 фінансовому році Siemens в США працевлаштував більше 4800 співробітників; робочі місця були створені майже на всіх підприємствах. Компанія також є експортером з США з обсягом експорту близько 5,4 млрд $ за останній фінансовий рік. Перші 12 турбін були доставлені в Мексику і Саудівську Аравію. Паровози і легкорейкові транспортні засоби прибувають з Сакраменто, Каліфорнія, а обладнання для залізничних переїздів виготовляється в Луїсвіллі, Кентуккі. Газові турбіни прибувають з Шарлотт, Північна Кароліна, а обладнання для візуалізації - з Ноксвілла, Теннессі.

На сьогоднішній день США є найбільшим ринком компанії, вартість замовлень в 2016 фінансовому році склала 24,4 млрд, а дохід - 23,7 млрд дол. США. Можна сказати, що майже кожна людина в Америці в тій чи іншій мірі відчуває вплив технологічних і конструкторських рішень Siemens.

Знову серед кращих

Визнання Siemens компанією №1 в категорії «виробниче машинне обладнання» за результатами дослідження журналу Fortune «Найуспішніші компанії світу» другий рік поспіль довело, що показники ефективності і рентабельності можуть бути нерозривно пов'язані з місією «бізнес на службі у суспільства».

Концерн Siemens бере на себе відповідальність за поліпшення економічного і соціального розвитку в США і продовжує виконувати свої обіцянки, постійно підвищуючи віддачу суспільству, в якому ми працюємо і живемо.