Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Дігіталізація у виробництві

Майбутнє машинного устаткування

23 серпня 2017 р.

Компанія Siemens на шляху переходу до цифрового підприємства (Digital Enterprise) використовує комплексне програмне і апаратне забезпечення для підтримки як виробників обладнання, так і фахівців, які на ньому працюють,. Компанія робить дуже важливий внесок у розвиток цифрових технологій для їх застосування у виробництві.

Економічна спроможність, продуктивність і успіх компанії на ринку в значній мірі залежать від того, наскільки розумно і ефективно компанія використовує дані, отримані в процесі її діяльності. Четверту промислову революцію - Industrie 4.0 - можна охарактеризувати як постійне використання всіх доступних даних і прогнозів, отриманих в процесі виробництва, для управління процесами і досягнення успіху на ринку. Ключовими завданнями є максимальне використання можливостей бізнесу, підвищення гнучкості і вдосконалення якості.

Для оптимізації продукції і виробництва використовується програмне забезпечення і моделювання. Впровадження результатів моделювання в реальні виробничі процеси в свою чергу сприяє перетворенню компанії в цифрове підприємство (Digital Enterprise). Сьогоденна глобальна тенденція в промисловості полягає в дігіталізації виробничих процесів, і дана концепція застосовується не тільки на серійних, але і на невеликих виробництвах.

Насправді, це не революція - це еволюція. Тільки завдяки еволюції і досвіду можливе подальше застосування цифрових технологій, а послідовне використання інновацій дозволяє контролювати ризики в розумних економічних і технічних межах. Ось чому успішне впровадження дігіталізації у виробництво проводиться з використанням перевірених технологій, створених на перспективу з урахуванням інновацій.

Будучи провідним партнером промислових підприємств з автоматизації, компанія Siemens вже давно застосовує цифрові технології для розробки своїх продуктів, систем і рішень. Тепер для дискретного виробництва на машинному обладнанні доступний інтегрований набір галузевого програмного забезпечення і технологій автоматизації. Виробники машинного обладнання і виробничі компанії можуть використовувати цей набір ПО з метою скорочення терміну розробки та виведення продуктів на ринок, одночасно збільшуючи гнучкість і ефективність їх виробництва. Набір ПО заснований на єдиній технології з «прозорою» передачею даних на всіх рівнях і послідовною обробкою даних протягом усього життєвого циклу продукту - це прекрасно скоординовані і уніфіковані основні принципи експлуатації.

Компанія Siemens використовує тісний контакт програмного і апаратного забезпечення для успішного застосування цифрових технологій на машинному обладнанні.

Застосування цифрових технологій від розробки до введення в експлуатацію

Ключовим питанням для машинобудівних компаній є підвищення ефективності виробництва, адже це дозволить компаніям швидше реагувати на потреби ринку і відповідати вимогам своїх клієнтів. З цією метою вони все частіше прагнуть візуалізувати етапи виробництва для нового обладнання. Цей процес вимагає послідовного впровадження цифрових технологій на всіх етапах - від початкової ідеї до введення в експлуатацію. Завдяки застосуванню цифрових технологій в процесі розробки, виробник отримує доступ до всіх необхідних даних у вигляді віртуальної моделі обладнання на самих ранніх етапах. Таким чином, ми отримуємо цифрового двійника машини, який дозволяє виконувати запити клієнтів, а також без проблем і безпосередньо тестувати і оптимізувати нові опції. Застосовуючи інтегровані програмні і апаратні рішення на підставі загальних даних в програмі NX Mechatronics Concept Designer, компанія Siemens також допомагає виробникам обладнання значно скоротити час розробки. Введення в експлуатацію в віртуальній реальності дозволяє зробити реальне запровадження в експлуатацію менш витратним. Віртуальна модель машини також підключена до фактичної системі управління Sinumerik. Це дозволяє тестувати і додатково оптимізувати роботу машини в практично реальних умовах. Ця процедура забезпечує максимальну безпеку для виробників обладнання, так як компанії можуть уникнути потенційного пошкодження реальної машини під час введення в експлуатацію.

Все просто і ефективно - від розробки до отримання готового виробу

Наявність віртуальної моделі обладнання на додаток до реального обладнання значно полегшує завдання працівникам за верстатами. Віртуальна модель машини - це зона технологічної підготовки, де можна планувати і оптимізувати всі етапи виробництва. Наприклад, обробку нової деталі можна перевірити і запустити з використанням віртуальної моделі обладнання, поки реальне обладнання виробляє інші деталі. Це скорочує час підготовки до роботи і сприяє підвищенню прибутковості бізнесу. Ще одна перевага: робочі біля верстата можуть тестувати програми виробництва деталей на ранніх етапах практично в реальних умовах у віртуальному середовищі. Це скорочує час виходу на ринок і збільшує продуктивність обладнання.

Мережеве виробництво також підходить для підприємств одиничного виробництва

Sinumerik Integrate пропонує широкий спектр рішень для мережевого обладнання та його підключення до IT систем більш високого рівня. Горизонтальна і вертикальна інтеграція поєднує в собі інноваційні технологічні рішення для фрезерування, підключення роботів безпосередньо до ЧПУ і аддитивное виробництво.

Мережеві машини, інноваційні операційні системи з мультисенсорними дисплеями і моніторинг виробництва за допомогою мобільних пристроїв також дозволяють підприємствам, які орієнтовані на ринок, оптимізувати свої виробничі процеси. Робота в смарт-режимі, яка складається з додатків для комп'ютерного планування виробництва і сприяє безпаперового виробництва, являє собою новаторський пакет для невеликих виробництв, які хочуть зробити перший крок на шляху до впровадження цифрових технологій. Працівники використовують обладнання для перегляду відразу декількох графічних форматів, а також pdf і dxf файлів. Всі дані, необхідні для виробництва доступні через ЧПУ Sinumerik в мережі компанії.

Робота в смарт-режимі - це інноваційний пакет для невеликих підприємств, які хочуть зробити перший крок на шляху до впровадження цифрових технологій.

Завдання щодо перетворення компанії в цифрове підприємство

Продуктивність і якість виробленої продукції, а також впровадження цифрових технологій, вкрай важливі. Внесок, який інтегрований набір промислового програмного забезпечення і рішень автоматизації від компанії Siemens вносить для приросту вартості, так само важливий, як і досвід Siemens в застосуванні різних технологій. Наочний приклад - це багатозадачні технології, в тому числі фрезерно-токарна або комбінація фрезерування або токарного оброблення з використанням шліфувальних технологій. Siemens пропонує готове комплексне рішення для удосконалення виробництва: дігіталізація - автоматизація - технології.