Tools

Сіменс УкраїнаСіменс Україна

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Електротраса в Каліфорнії

16 лютого 2018 р.

Перше тестування eHighway в США

У листопаді 2017 року Каліфорнійське агентство контролю якості повітря на Південному узбережжі (SCAQMD) спільно з Siemens відкрило тестову ділянку електрифікованої автотраси eHighway в місті Карсон. Ділянка довжиною 1,6 км між портами Лос-Анджелеса і Лонг-Бича обладнана повітряною контактною мережею від Siemens. З метою тестування нової технології та демонстрації її можливостей, на ділянці курсують три переобладнаних дизельно-електричних вантажних автомобіля. Ефективність гібридних транспортних перевезень по магістралях eHighway в два рази вище ефективності перевезень на автомобілях, оснащених тільки двигунами внутрішнього згоряння. Вона дозволяє вдвічі скоротити споживання енергії та знизити ступінь забруднення повітря в зоні розташування найбільших портів США.

Важкий вантажний автотранспорт є сьогодні основним джерелом смогу в Південній Каліфорнії. Створення системи вантажоперевезень з низьким або нульовим рівнем викидів допоможе знизити емісію смогоутворюючих токсичних речовин і парникових газів в населених пунктах, розташованих поблизу великих портів, проблема забруднення повітря в яких постає особливо гостро.

Впровадження нової системи також сприятиме скороченню рівня споживання викопного палива та зниженню експлуатаційних витрат вантажоперевізників. Мета даного проекту - продемонструвати можливості технології eHighway для вантажного автотранспорту на автомобільних дорогах загального користування в США і підготувати сценарії її розширеного застосування в майбутньому.

Принцип роботи системи, що тестується, порівняємо з принципом, який використовується в трамваї. Уздовж траси протягнута струмопровідна повітряна лінія, а на даху транспортного засобу встановлено пантограф. За сигналом сенсорної системи інтелектуальний пантограф здійснює стикування та розстикування з повітряною лінією. Завдяки цьому транспортні засоби можуть змінювати смугу руху та здійснювати обгін, не підтримуючи постійний контакт з струмопровідної лінією. При цьому автомобілі оснащені гібридним приводом, що дозволяє їм вільно пересуватися, також поза зоною з підведеним електроживленням.

У червні 2016 року Siemens ввів в експлуатацію першу в світі ділянку eHighway на автомобільній дорозі загального користування в Швеції. У Німеччині випробування технології eHighway заплановані на 2019 рік і пройдуть на трьох вже визначених ділянках автотраси.

Голова округу Георг Папаі, директор управління з міського планування Брігітте Джілка та член міської ради з освіти Юрген Чорногорський (зліва направо).

Будувати майбутнє

У містечку Штаммерсдорф в околицях Відня будується нова загальноосвітня школа. Влітку 2018 року будинок підведуть під дах, а вже до вересня об'єкт буде зданий в експлуатацію. Крім 20 класних кімнат в школі будуть обладнані два спортзали і багатоцільове приміщення для проведення різних заходів. За реалізацію проекту відповідає підрозділ Siemens SGS, який розробляє технології управління та обслуговування будівель, спільно з будівельною компанією Granit GmbH і фірмою RBI Leasing GmbH. Замовник проекту - муніципальне Управління будинків та будівництва, власником нового освітнього закладу стане Управління у справах шкіл муніципалітету Відня. Обсяг послуг включає проектування згідно з наданих документів, будівництво приміщення школи і пришкільних об'єктів, фінансування проекту, управління обладнанням та інфраструктурою об'єкта, а також моніторинг споживання електроенергії. Нова школа в Штаммерсдорф - це другий з десяти шкільних проектів, реалізованих в рамках Програми з будівництва нових навчальних закладів у Відні 2013-2023 років.

Універсальне з'єднання

Концерн System вивів на ринок нову систему передачі електроенергії постійним струмом - MVDC PLUS (Medium Voltage Direct Current Power Link Universal System, універсальна система передачі постійного струму середньої напруги), яку можна ефективно застосувати в мережах змінного струму середньої напруги. Вона розроблена для операторів, змушених модернізувати існуючу інфраструктуру, щоб забезпечити стабільність роботи розподільних мереж, які отримують все більше електроенергії від автономних і поновлюваних джерел. Система MVDC PLUS призначена для мережевого підключення невеликих комун, розташованих в малонаселених районах, а також для підключення та стабілізації малопотужних розподільчих мереж. Крім того, нова система може забезпечити «силове з'єднання» між островами або морськими платформами та материком. У цьому випадку відпадає необхідність у технічному обслуговуванні та витратах на резервне електроживлення від дизельних генераторів.