Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Концерн Siemens AG підбив підсумки діяльності за 4 квартал  2017 фінансового року.

9 листопада 2017 р.

Siemens AG

Сьогодні на щорічній прес-конференції у Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати роботи концерну за 4-й квартал 2017 фінансового року.

Оборот компанії збільшився на 4% і досяг 83,0 млрд. Євро. Портфель нових замовлень склав 85,7 млрд. Євро, що на 1% менше минулорічного показника. В 2016 році ця сума склала 4,7 млрд. Євро, які були отримані департаментом «Виробництво енергії» (PG PS) в рамках реалізації  великого проекту в Єгипті.

FY2017

Значне зростання продемонстрували департаменти «Цифрове виробництво», «Безперервні процеси та приводи», «Транспортні рішення», «Автоматизація та безпека будівель». Чистий прибуток концерну зріс на 11% і досяг показника 6,2 млрд. Євро (у 2016 році - 5,6 млрд.). Базовий прибуток на одну акцію (EPS) склав 7,44 евро.

«Наша глобальна команда досягла відмінних результатів у 2017 фінасовому році, перевершивши навіть історичний успіх минулого року. Більшість напрямків бізнесу є сильними, як ніколи, і добре підготовлені до викликів цифрового віку. Однак нам довелося провести деякі структурні зміни в окремих підрозділах, і багато ще доведеться зробити в 2018 фінансовому році. Ми будемо використовувати всі можливості, які пропонує ринок сьогодні, відповідально і послідовно працювати з новими викликами», - заявив голова правління Siemens AG Джо Кезер.