Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Форум «Корупція і комерційне шахрайство: методи протидії та комплаєнс - стратегії»

20 березня 2017 р.

Форум «Корупція і комерційне шахрайство: методи протидії та комплаєнс - стратегії»

Кілька тижнів тому відбувся форум, присвячений питанням комплаєнса. Цей захід є найбільшою подією з даної проблематики в Україні та щорічно збирає більше 190 топ менеджерів, керівників підрозділів, відповідальних за боротьбу з корупцією шахрайством.

У цьому році в програмі заходу було проведено 2 паралельні потоки:

  • Протидія корупції та інструменти Anti Fraud

  • Мінімізація загроз шахрайства. Кращі практики

Делегати обговорили реалії та перспективи розвитку контрольних функцій, кращі практики впровадження програм протидії корпоративному шахрайству і корупції, практики побудови систем внутрішніх перевірок, фінансових розслідувань та інших комплаєнс-процедур, а також розглянули різні схеми антикорупційного захисту бізнесу, приклади з міжнародної та української судової практики.

З боку ДП «Сіменс Україна» в якості спікера участь приймала Одарченко Юлія.

Її доповідь була присвячена «Перевірці благонадійності ділових партнерів в концерні Siemens - процес і практичні аспекти».

Форум «Корупція і комерційне шахрайство: методи протидії та комплаєнс - стратегії»

Нижче Вашій увазі представлені основні тези виступу Юлії:

  • За певних обставин кожна компанія несе відповідальність за дії своїх партнерів, тому співпраця з деякими категоріями ділових партнерів пов'язана з фінансовими і репутаційними ризиками;

  • Керівництво компанії має ретельно вибирати партнерів, а також контролювати процес ділових відносин в ході всієї співпраці;

  • Процес перевірки благонадійності дозволяє визначити необхідність залучення партнера, ризики, пов'язані з можливою співпрацею, а також прийняти рішення про подальшу співпрацю з таким діловим партнером;

  • Етапи перевірки благонадійності - визначення категорії партнера, визначення ступеня ризику, внесення інформації про компанію, затвердження.

Згідно результатів анкетування, делегати високо оцінили рівень виступу Юлії і відзначили актуальність проблематики її презентації.