Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Додатки на сторожі ефективності

4 грудня 2017 р.

Думаєте над тим, як допомогти своїм клієнтам скоротити витрати і ефективніше виробляти продукцію, створюючи при цьому нові можливості для свого бізнесу? Компанія Heller знає як. Виробник верстатів розробив в MindSphere власний додаток для моніторингу стану обладнання, яке включає в себе цифрові сервіси, що значно скорочують витрати на технічне обслуговування, ремонт і виробництво.

Бернд Запф впевнено крокує по довгій залі цегляної будівлі, яка ось уже кілька поколінь є будинком сімейного бізнесу Хеллер. Він поспішає на зустріч з колегами з сервісної групи. Як голова відділу розвитку бізнесу і технологій в Heller (скорочено - відділ DN), Запф часто дізнається на цих зустрічах, з якими труднощами стикаються клієнти Heller: «В останні роки гнучкість виробництва неухильно зростала. Зараз наші клієнти потребують ще більшої гнучкості і знаходяться під серйозним тиском з боку конкурентів. Вони повинні забезпечувати кращу якість продукції, знижувати експлуатаційні витрати і максимально збільшувати ефективність виробництва. Це означає, що простою обладнання потрібно уникати будь-якою ціною, тому що він коштує грошей ».

Цей останній фактор особливо привернув увагу Heller. Виробник верстатів знає, що може вплинути на час простою машини, і тому важливо постійно стежити за всім устаткуванням. Коли фахівці з обслуговування Heller повідомили, що клієнти також шукають вирішення цієї проблеми, це дало співробітникам відділу DN і відділу розробки сервісних продуктів імпульс до дії. Так з'явилася ідея для додатка Heller Services Interface. Додаток візуально відображає стан і робочі дані верстатів в простому і зрозумілому інтерфейсі. Запф і його команда поставили собі два важливих питання: «Як користувачі додатків, тобто клієнти, отримують дані з верстатів на свій пристрій, і як йдуть справи з промисловою безпекою в цій сфері?» Вони провели з Siemens ряд інтенсивних зустрічей, щоб відповісти на ці питання і придумати рішення.

Heller
Heller знає, що може вплинути на час простою машини, і як важливо постійно стежити за всім обладнанням.

Позбавлення від забобонів

Ідея програми дуже проста. На першому етапі Sinumerik Integrate розміщує в хмарі важливі дані про стан і експлуатацію обладнання. Що стосується платформи, компанія вибрала MindSphere - відкриту хмарну операційну систему Siemens для Інтернету речей - оскільки вона дозволяє додатку витягати потрібні дані і візуалізувати їх на мобільному пристрої в Heller Services Interface. Крім того, оскільки промислова безпека є головним пріоритетом, Siemens використовує тільки новітні технології безпеки і шифрування для запису, передачі, архівування та обробки даних в MindSphere.

Деякі клієнти тестують першу версію програми вже з травня. Якщо додаток буде працювати стабільно, його можна буде запустити вже в кінці року. Ось що говорить Запф: «Сам додаток і всі операції з даними від датчиків на верстатах спочатку здавалися нашим клієнтам чимось дуже абстрактним. Нам довелося працювати над цим, щоб завоювати довіру до додатка і пояснювати, що його використання дійсно принесе їм значні вигоди і додану вартість і в кінцевому підсумку заощадить їм гроші ».

"В останні роки гнучкість виробництва неухильно зростала," - Бернд Запф, глава відділу розвитку бізнесу і технологій в Heller

Купувати чи брати в оренду?

В майбутньому у клієнтів буде два варіанти використання нової програми. З одного боку, вони можуть укласти комплексну угода про обслуговування в рамках пакета опцій Heller TPS, які Heller пропонує для всіх своїх верстатів, і які також можуть включати дооснащення існуючих систем, якщо це необхідно. Відповідно до цієї угоди клієнт отримує додаток Heller, який забезпечує прозоре відображення всіх основних даних про виробництво і обслуговування. В рамках угоди Heller виконує всю роботу з технічного обслуговування, оскільки виробник верстатів також може використовувати додаток для спостереження за всіма верстатами своїх клієнтів і їх станом. Якщо потрібне технічне обслуговування, або виникла необхідність незапланованого перевантаження верстату, Heller може негайно втрутитися.

Компанія на цьому не зупинилася і задалася питанням: «Як ми можемо залучити ще більше клієнтів? Особливо тих, для яких купівля верстату вже є серйозним фінансовим тягарем ». Так була розроблена модель використання верстату Heller4Use: Heller надає своїм клієнтам верстати і забезпечує цілодобову доступність системи без перерв і вихідних за допомогою нової програми. В кінцевому рахунку, клієнти платять тільки за час, протягом якого верстат працює, що дозволяє їм точно розраховувати витрати.

Керівник відділу розвитку бізнесу і технологій в Heller Бернд Запф пояснює: «Перш за все, наші клієнти знаходяться під серйозним тиском з боку конкурентів. Простою обладнання потрібно уникати будь-якою ціною, тому що він коштує грошей ».

  • media title1
  • media title2
  • media title3
  • media title4
  • media title5

    Хмарний додаток, який став результатом плідного дворічного співробітництва між Heller і Siemens, створює додану вартість для всіх учасників. З одного боку, Heller може стежити за всіма своїми верстатами і їх станом. З іншого боку, клієнти можуть бути впевнені, що вони отримують від Heller надійне обслуговування, яке максимально ефективно запобігає незапланованим простоям. Завдяки співпраці, Siemens також знайшла надійного партнера в сфері верстатобудування. Докладені зусилля дійсно дали результат.