Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Світ змінюється, і компанії повинні пристосовуватися до змін

29 січня 2018 р.

Хоча ми знаходимося лише на порозі Четвертої промислової революції, зрозуміло одне - це найбільша трансформація, яка коли-небудь відбувалася з людською цивілізацією. Якими б масштабними не були промислові революції в минулому, вони не володіли такою потужною перетворюючою силою.

Четверта промислова революція міняє практично все: як виробляємо речі, як використовуємо ресурси нашої планети, спілкуємося і взаємодіємо один з одним, як ми навчаємося, працюємо, управляємо бізнесом. Її масштаб, швидкість і охоплення безпрецедентні.

Подумайте тільки, якихось 10 років тому не існувало такого поняття, як смартфон. Сьогодні ніхто не виходить без нього з дому.

Всього кілька десятків років тому лише обмежена кількість користувачів мали доступ до мережі Інтернет. Сьогодні практично кожна людина на планеті може підключитися до мережі, яка охоплює всю земну кулю і забезпечує доступ до безмежного обсягу інформації і знань.

Великі зміни несуть за собою і високі ризики. Ставки дійсно високі. Якщо революція відбуватиметься як заплановано, цифровізацією зможуть скористатися  майже 10 мільярдам людей, які житимуть на Землі в 2050 році. Якщо щось піде не так, суспільство розділиться на переможців і переможених; виникнуть соціальні заворушення і анархія; єднальна сила, яка об'єднує громади, ослабне; і громадяни перестануть вважати, що уряд справляється зі своїм завданням по забезпеченню верховенства закону, права та безпеки.

Ось чому Четверта промислова революція зачіпає не тільки технології або бізнес, вона стосується і всіх нас. Вкрай цікаво спостерігати за тим, як комп'ютер перемагає кращого гравця в Го, боти пишуть тексти і спілкуються з юзерами, а машини «розмовляють» один з одним. Проте, це ми, люди, визначаємо алгоритми, які керують машинами, а не навпаки. Саме так: зараз ми пишемо код, від якого залежить наше з вами майбутнє.

У виробництві четверта промислова революція відбувається вже зараз. «Індустрія 4.0», як ми її називаємо, дозволяє виробникам створити «цифрового двійника» всього виробничого середовища: від лабораторії до заводського цеху, від виставкового залу до станції обслуговування. Виробники можуть проектувати, моделювати та тестувати складні продукти у віртуальному середовищі до створення фізичного прототипу, будівництва виробничої лінії і до початку фактичного виробництва.

Програмне забезпечення допомагає оптимізувати всі процеси і задачі, незалежно від того, чи виконується вона людьми або машинами. Коли все починає бездоганно працювати в віртуальному світі, результати переносяться в фізичний світ і створюються реальні об’єкти фізичної інфраструктури.

Цей тісний взаємозв'язок віртуального і фізичного світів - кіберфізична система - гігантський технологічний стрибок, який ми спостерігаємо сьогодні, що затьмарює все, що до цих пір відбувалося у промисловості. Як і минулі промислові революції, але в набагато більшому масштабі, Четверта промислова революція знищить мільйони існуючих робочих місць і створить мільйони нових. І оскільки на виробництво припадає 70% світової торгівлі, мова дійсно йде про «багатство націй», про який говорив Адам Сміт. Виникає питання: що ми можемо зробити, щоб якомога більше людей виграли від Четвертої промислової революції?

По-перше, ми можемо зробити висновки з минулого і закласти концептуальну основу для інклюзивного суспільства. В середині 20-го століття, лідери думок, серед яких економіст Альфред Мюллер-Армак, розробили так звану соціальну ринкову економіку, яка є моделлю успіху Німеччини донині.

Мюллер-Армак передбачав відкрите суспільство, яке прагне «об'єднати принципи вільного ринку і справедливого розподілу добробуту». Сьогодні його ідея як ніколи актуальна, адже вона вказує шлях до інклюзивної формі капіталізму і стійкої моделі економічного і соціального благополуччя. Я вважаю, що наступним кроком на шляху до рівних прав і можливостей є істотне підвищення стандартів для бізнесу в плані соціальної відповідальності та сталого розвитку.

Що б не говорив Мілтон Фрідман, справа бізнесу - не тільки робити бізнес. Біржова вартість не повинна бути єдиним мірилом успіху. Замість цього показником ефективності компанії повинна стати цінність для оточуючих, соціальна цінність, якщо хочете.

Зовнішні клієнти, акціонери, постачальники, співробітники, політичні лідери і суспільство в цілому - справедливо очікують, що компанії будуть брати на себе більше соціальної відповідальності, наприклад, будуть захищати навколишнє середовище, боротися за соціальну справедливість, допомагати біженцям, готувати і навчати співробітників. Справою бізнесу має стати створення цінності для суспільства. «Бізнес для суспільства» - так ми називаємо це в Siemens.

По-друге, оскільки Четверта промислова революція ґрунтується на знаннях, нам потрібна аналогічна революція в сфері навчання і освіти. Уряд і бізнес повинні об'єднати зусилля, щоб забезпечити співробітників необхідними навичками і кваліфікацією для роботи в еру цифрової економіки і навчити їх, наприклад, в повній мірі використовувати можливості, які дарує штучний інтелект. Якщо співробітники не будуть йти в ногу з розвитком технологій, то як ми зможемо заповнити мільйони нових робочих місць?

По-третє, ми повинні заохочувати новаторський підхід і здатність адаптуватися. Цифровізація вже продемонструвала свою проривну силу в минулому, вона перевернула догори дном цілі галузі. Всім відома приказка: «Інтернет прибрав посередників». Цифрові технології дозволяють створювати абсолютно нові бізнес-моделі, а зараз ми бачимо, що і соціальні моделі. Одна з них - економіка спільного використання. Вона кидає виклик одному з основоположних принципів нашого економічного порядку: важливої ролі власності. Добре це чи погано, але це реальність.

По-четверте, як лідери ми повинні набратися сміливості, щоб вирішувати важкі питання. Їх безліч. Як забезпечити майбутнє тих, хто залишиться без роботи через машини? Чи потрібен нам гарантований базовий дохід? Чи потрібно вводити податки на програмне забезпечення та роботів? Чи повинні компанії, що надають глобальні ІТ-платформи, дотримуватися національних правил та положеннь? Якщо так, то як контролювати їх дотримання. Які свободи і права повинні бути у людей у цифрову епоху?

Це важкі питання, з якими ми стикаємося вже сьогодні. І я не думаю, що ностальгія за нібито «старими добрими часами» дозволить отримати на них відповіді. Польський соціолог і філософ Зигмунт Бауман у своїй книзі «Ретротопія» стверджує, що багато втратили будь-яку віру в ідею побудови суспільства майбутнього і звертаються до ідей минулого, похованим, але не мертвим.

Замість цього ми повинні дивитися вперед, вивчити можливості і ризики Четвертої промислової революції, а потім закатати рукава і отримати відповіді, які будуть працювати як для нас, так і для майбутніх поколінь.