Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Відправка останньої газової турбіни для мегапроекту в Єгипті

4 липня 2017 р.

Здійняти вітрила! 10 000 т вирушили до Єгипту

Відправка останньої газової турбіни для мегапроекту в Єгипті

24 газових турбіни за 2 роки - працівники заводу у Берліні перевершили себе, здійснивши доставку всіх турбін H-класу для мегапроекту Єгипет точно за графіком.  Нас переповнювала гордість, коли остання турбіна SGT5-8000H була відправлена з Берліна. Разом з 36 генераторами і 12 паровими турбінами вона буде виробляти 14.4 GW електроенергії. В результаті роботи над цим проектом Siemens допоможе Єгипту збільшити потужність виробництва енергії на 45%.

Минуло два роки з моменту підписання контракту в червні 2015 року. Ми успішно здійснили першу доставку в умовах мінусової температури у лютому 2016. Сьогодні остання турбіна SGT5-8000H з трьома енергостанціями почне свою подорож до Єгипту. Два роки тому ніхто не був на 100% впевнений в тому, що ми зуміємо вкластися в графік та доставити 24 газових турбіни, 36 генераторів і 12 парових турбін точно в строк. Чому? По-перше, це замовлення є унікальним. По-друге, це найбільше замовлення за всю історію існування Siemens AG. Це був дуже непростий проект, але ми хотіли довести всьому світу, що ми зможемо виконати його. І нам це вдалося. Всього за півтора роки енергетична система Єгипту збільшила виробництво енергії на 4,8 гігават. "Ми зробили дуже цінний внесок в цей проект" - говорить Жан-Марк Лишка (Jan-Marc Lischka), директор з виробництва заводу газових турбін у Берліні. "Ми були налаштовані дуже рішуче і доклали всіх можливих зусиль для того, щоб замовник отримав всі газові турбіни в строк, а іноді навіть раніше запланованого терміну".

Відправка останньої газової турбіни для мегапроекту в Єгипті

"Всі, хто працював над цим проектом, продемонстрували високу майстерність і досвід. Я неймовірно пишаюся цим" - Жан-Марк Лишка, директор з виробництва заводу газових турбін у Берліні.

Найбільший мегапроект

Понад 10000 тонн високих технологій вирушили в подорож. 24 газових турбіни H-класу - це 445х24 тонн і 12,5х24 м. Цілих 300 метрів - висота Ейфелевої вежі! Кожна з 24 турбін складається з 10000 деталей, від самого крихітного гвинтика вагою всього 0,27 грам до робочого колеса, вага якого сягає 120 тонн. Газові турбіни разом 36 генераторами і 12 паровими турбінами працюватимуть на найбільших в світі електростанціях в Бені-Суейф, Аль Буруллус і Нової столиці Єгипту. Разом три електростанції будуть виробляти 14,4 мегават енергії. Цього вистачить, щоб забезпечити енергією 45 мільйонів єгиптян. Згідно з підрахунками, кожен другий житель Єгипту буде отримувати енергію, яку виробляють газові і парові турбіни виробництва компанії Siemens.

Переглянути відео можна за посиланням

Відправка останньої газової турбіни для мегапроекту в Єгипті

Важкоатлет у дорозі

Остання газова турбіна для мегапроекту Єгипет вирушає у дорогу. З Берліну турбіна вирушить в Гамбург, де її перевантажать на судно, і продовжить свій шлях в Атлантичний океан, минаючи Великобританію, Нідерланди, Бельгію, Францію, Іспанію і Португалію, потім через Гібралтарську протоку потрапить в Середземне море і нарешті, відправиться в Єгипет повз Марокко, Алжир, Туніс та Лівію. Через Суецький канал наша 24 турбіна відправиться по Червоному морю в порт Адаб, звідки продовжить свій шлях до проектного майданчику. В цілому газова турбіна проведе в дорозі 4 тижні.

Відправка останньої газової турбіни для мегапроекту в Єгипті