Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Учбовий центр ДП «Сіменс Україна» у Львові.

2 червня 2017 р.

Учбовий центр ДП «Сіменс Україна» у Львові

Сіменс Україна дбає про своїх клієнтів та пропонує їм всебічну підтримку протягом всього життєвого циклу промислового обладнання: починаючи від технічних консультацій на етапі вибору устаткування для систем автоматизації та закінчуючи навчанням роботі з обладнанням та сервісною підтримкою під час експлуатації готових систем.

Учбовий центр Сіменс Україна почав свою діяльність в середині 90-х років в тогочасному промисловому центрі Донецьку. Першими клієнтами були переважно місцеві заводи, згодом географія замовлень значно розширилась.

І ось, вже більше трьох років учбовий центр працює у Львові. Навчальний корпус розташовано у центральній частині міста у Стрийському парку по вул. Уласа Самчука, 24. Слухачами центру є не тільки представники українських компаній, але представники підприємств  зарубіжжя: Грузії, Азербайджану.

Тренінговий центр є частиною глобальної програми SITRAIN концерну Сіменс АГ та єдиними в Україні авторизованим на проведення тренінгів за учбовими програмами Сіменс АГ. Викладачі центру мають багаторічний досвід роботи з промисловим обладнанням Сіменс. А клієнтами виступають проектні фірми, що розробляють складні системи автоматизації для підприємств в Україні та закордоном (Енергомашспецсталь, м. Краматорськ, ВАТ «С-інжиніринг», м. Одеса, машинобудівний завод «ПРОГРЕС», м. Бердичів) та заводи з усіх регіонів та галузей промисловості України (починаючи від Першої приватної броварні у Львові,   та закінчуючи металургійними заводами Запоріжжя, Дніпра, Маріуполя).

Учбовий центр ДП «Сіменс Україна» у Львові

Учбові класи обладнані найсучаснішою промисловою технікою Сіменс та дозволяють не лише проводити курси за типовими програмами (а їх тут близько 30), але і влаштовувати спеціалізовані тренінги на вимогу певного підприємства з врахуванням особливостей його технологій.

Тренінги є суто практично орієнтованими. Під час курсу всі учасники мають можливість на прикладі простої моделі технологічного процесу з реальними датчиками, двигунами, контролерами побачити, як побудована система автоматизації, навчитися її налаштовувати та програмувати та найголовніше – швидко реагувати на можливі проблеми в її роботі.

«Саме тому постійними клієнтами являються працівники заводів: кожна година простою виробництва коштує дорого, а тому тут вчать інженерів швидко та цілеспрямовано локалізувати та усувати несправності», - зазначила головний тренер центру Юлія Александрова.

За час існування центру у Львові було проведено більше 200 тренінгів та навчено понад півтисячі спеціалістів, і , як результат, недопущено безліч годин простою та заощаджено кошти підприємств.

Контакти учбового центру: м. Львів,  вул. Уласа Самчука, 24

тел. +38 (032) 297 6870