Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Інтегроване управління транспортом

20 лютого 2017 р.

Інтегроване управління транспортом

Зростаючий попит на транспортні послуги, велике число інноваційних пропозицій і збільшення обсягу даних підвищують ступінь складності транспортних систем. Інтелектуальні стратегії дозволять успішно запобігти виникненню пов'язаних з цим труднощами.

Чиновники, відповідальні за транспорт в регіональних і місцевих органах влади, ніколи не могли похвалитися відсутністю проблем в цій сфері. Завдання, яке їм доводиться вирішувати протягом багатьох років, - забезпечення безперешкодного руху постійно зростаючого числа автомобілів мережею автомобільних доріг. Сьогодні поряд з багаторічним досвідом і експертними знаннями їм на допомогу приходять нові технології.

Очевидно, що чим повніше система охоплює певну сферу, тим складніше вона стає. Згодом ця закономірність буде проявлятися ще більш чітко: в майбутньому транспортно-технічна інфраструктура повинна буде відповідати цілій низці додаткових вимог. Наприклад, стійка тенденція переходу до мультимодальних перевезень, тобто перевезень різними видами транспорту, являє собою більш тісне сплетіння в одній мережі приватного і громадського транспорту. В транспортну інформаційну систему треба буде також інтегрувати нові види послуг в сфері мобільності, наприклад, системи байк- і каршерінга, тобто спільного використання велосипедів або автомобілів. Це стосується і зарядної інфраструктури для електромобілів, число яких з кожним днем все зростає.

Створення комбінованих систем на базі V2X-комунікацій (транспорт - оточення) також призводить до значного збільшення обсягу даних, що підлягають обробці. У зв'язку з цим роль Big Data ( «великого обсягу даних») в світі транспорту буде постійно зростати. Автомобілі, так само як і інші учасники дорожнього руху, будуть виконувати функцію мобільних датчиків і генерувати дані. Це дозволить створювати деталізовану базу даних, яку можна буде використовувати при прийнятті рішень, що стосуються планування та стратегії управління дорожнім рухом. Таким чином, інтелектуальне управління транспортом або, точніше, ресурсами транспортної інфраструктури набуває нового значення і надає більше можливостей.

У більш віддаленому майбутньому система мобільності зіткнеться з ще одним складним викликом - необхідністю інтеграції в транспортну інфраструктуру автоматизованих транспортних засобів. Зважаючи на велику кількість нових завдань в найближчі роки особлива увага буде приділятися гнучкості транспортних систем. Нескладно передбачити, що ступінь складності таких рішень буде тільки зростати.

Централізована транспортна платформа

Інтегроване управління транспортом

Щоб мати чітке уявлення про ситуацію з транспортом у цілому, окремо контрольовані системи регулювання руху і управління транспортними засобами, а також інформаційні системи, що використовуються, зокрема, для керування парковками, необхідно буде об'єднати на базі єдиної платформи.

Завдяки такому об'єднанню навіть найскладніші системи матимуть прозору структуру і максимальну ефективність: платформа використовує загальний пул даних, тому необхідність в їх багаторазовому введенні і аналізі відпадає. Додатковою перевагою є єдиний інтерфейс для різних додатків. Відкриті стандарти і інтерфейси забезпечують безперебійний обмін даними між різними системами, а також можливість підключення периферійних пристроїв від різних виробників і з різним терміном експлуатації. Іншими словами, незалежно від того, які компоненти задіяні в транспортній інфраструктурі міста сьогодні і які системи до неї будуть підключені завтра, схеми комунікації порушені не будуть.

До базових модулів центральної інтегрованої платформи відносяться, зокрема, модуль моніторингу роботи всіх підключених «виконавчих» або приводних елементів, датчиків і підсистем; модуль керування даними, які надходять із різних джерел; модуль забезпечення захищеного управління в мережі інтернет; цифрова векторна карта, яка відображає на плані міста - на тлі спливаючих і зникаючих блоків - всі об'єкти з супутньою статичною та динамічною інформацією. Портфель модулів для управління транспортом охоплює програми для планування та управління світлосигнальними пристроями, ситуативного вибору програми зміни сигналів, управління рухом на основі моделювання в залежності від інтенсивності транспортного потоку, а також детальний аналіз якості управління.

Головною метою інтегрованого управління транспортом є ефективне і оперативне розпізнавання ситуацій на дорогах. З цією метою проводиться збір, перевірка та інтерпретація даних, одержуваних з різних джерел. Потім на підставі цих даних генеруються інструкції для операторів і команди для підключених до платформи систем управління та інформаційних систем.