Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Парламентське стажування в Україні

20 березня 2017 р.

Парламентське стажування в Україні
На фото комерційний директор ДП «Сіменс Україна» Томас Штюмер та стипендіатка програми Tatjana Claudia KULOW на прийнятті з нагоди відкриття Програми стажування

Минулого тижня з нагоди започаткування Програми стажування німецької молоді у Верховній Раді України, y помешканні Постійного заступника Посла Німеччини в Україні пана Вольфґанґа Біндзайля відбувся прийом.

Молоді зацікавлені політикою випускники вищих навчальних закладів з Німеччини у кількості п’ять осіб прибули на запрошення Посольства Німеччини в Україні для проходження чотиримісячного стажування у Верховній Раді.

Програма орієнтована на студентів та випускників вищих навчальних закладів Німеччини, які цікавляться трансформацією України після подій Майдану та бажають безпосередньо ознайомитися з політичною системою України. Стипендіати залучатимуться до роботи в секретаріатах парламентських комітетів або в управліннях Апарату Верховної Ради відповідно до висловлених ними інтересів. Окрім цього вони будуть інтегровані в «Програму стажування у Верховній Раді України» для молодих українців, яка передбачає тренінги, семінари та зустрічі з відомими політичними діячами України, а також заходи соціального спрямування.

Парламентське стажування в Україні

Організація данной ініціативи стала можливою за підтримки нашої компанії - ДП «Сіменс Україна» виступив спонсором програми та надав фінансову підтримку у вигляді  стипендії одному з учасників програми.

Другим спонсором виступила компанія ALLIANZ AG (фінансування стипендії чотирьох стипендіатів)