Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Автоматизація та безпека будівель: зустріч керівників зі збуту нашого регіону

16 листопада 2017 р.

14-15 листопада в Україні відбулася зустріч керівників Департаментів «Автоматизація та безпека будівель» з країн нашого регіону - колеги з Австрії, Болгарії, Румунії, Угорщини Словенії відвідали Київ.

Київ, як приймаюча сторона, був обраний не випадково: за доброю традицією зустріч проводиться в країні, яка продемонструвала найкращі результати у бізнесі.

У 2017 році команда BT Сіменс Україна показала найвищі темпи приросту обороту і була визнана кращою командою зі збуту «Sales Team of Year 2017». І це другий раз поспіль! При визначенні переможців проводилася оцінка за цілою низкою параметрів. Брали до уваги зростання бізнесу, прибутку, відсутність дебіторської заборгованості, оборотність капіталу, а також обсяг продажів на одну штатну одиницю.

Але і це ще не все: в цьому році BT Сіменс Україна здобула перше місце і в другій номінації. Євген Андерсон був визнаний кращим менеджером зі збуту в 2017 році. Він перевиконав індивідуальну ціль на 263%.

Євген Андерсон - кращий менеджер зі збуту 2017

Таким чином, в цьому році в Україні залишилися призи за перші місця у всіх номінаціях. Ми вітаємо всіх співробітників Департаменту "Автоматизація та безпека будівель".

Денис Мироненко, керівник Департаменту BT, зауважив: «Це був одночасно складний і дуже успішний рік для нашої команди. Ми не будемо спочивати на лаврах, оскільки 2017 рік - це вже перегорнута сторінка. Починаємо нарощувати обороти з чистого аркуша. Цілі на 2018 рік ще більш амбітні. Але, чим складніше виклики, тим азартніше працювати на ринку. Ми впораємося, у нас сильна команда ».

Так тримати і в 2018 році!