Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Siemens розпочав співробітництво з футбольним клубом FC Bayern München.

4 липня 2017 р.

Siemens розпочав співробітництво з футбольним клубом FC Bayern München

Голова концерну Siemens AG Джо Кезер та президент клубу «Баварія» Мюнхен Улі Хенесс оприлюднили свої наміри про співробітництво. Кооперація між Сіменс АГ та німецьким футбольним клубом не буде обмежуватись виключно спонсорством.

Німецький футбольний клуб FC Bayern München та німецький концерн Siemens домовились про співробітництво, що триватиме до 2020 року. Мова йтиме не тільки про бізнес. Зв'язок концерну з одним із найкращих футбольних клубів, а також  можливість представлення марки Сіменс на міжнародній арені будуть мати позитивний вплив на імідж концерну в цілому.

Мова йде про так зване «маркетингове співробітництво». Однак, домовленість, підписана Джо Кезером та Улі Хенессом, охоплює широкий спектр можливостей для співпраці, що більше відповідає стосункам  постачальник – клієнт. Технологічний концерн відтепер відповідатиме за технічну підтримку та енергозабезпечення нерухомого майна клубу, у тому числі Allianz-Arena у Мюнхені, забезпечуватиме пожежну безпеку, відео спостереження, контролю доступу, тощо.

Джо Кезер та Улі Хенесс

Siemens запровадив цифрове виробництво для Adidas.

Світовий тренд, що стосується глобальної дігіталізації, у тому числі виробничих процесів та створення цифрових підприємств, також не оминули увагою. Яскравим прикладом є стратегічна співпраця з компанією Adidas, що є співвласником футбольного клубу FC Bayern. Siemens, у свою чергу, є постачальником інноваційних технологій для виробничих процесів Adidas. Компанії плідно співпрацюють у царині цифрового виробництва спортивних товарів, що вже стало візитною карткою Siemens і яскравим прикладом того, як поєднується віртуальний та реальний світ у виробничих процесах.

Із запуском пілотної виробничої лінії у німецькому місті Ансбах, Siemens запустив платформу, за допомогою якої роботи швидко виготовляють спортивні кросівки та футбольні бутси, що відповідають індивідуальним вимогам кінцевих споживачів, якнайкраще задовольняють очікування щодо ергономіки та форми готових виробів. Звісно, для багатьох  виробництво взуття для зірок футболу світового масштабу промисловим способом, аби воно задовольняло індивідуальні потреби спортсменів , спершу здавалось неможливим. Siemens впорався з поставленим завданням, впровадивши цифрове виробництво, яке поєднало реальний та віртуальний світи. Перш ніж запускати  виробництво, Siemens створив цифрового двійника готової продукції, що дозволив врахувати та виправити всі недоліки ще до запуску потоковоі лінії та масового виробництва. Компанія Adidas настільки задоволена результатами, що наразі планує запустити ще одну фабрику із цифровим виробництвом у США - на найбільшому ринку спортивних товарів.

Siemens запровадив цифрове виробництво для Adidas