Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Топ провідних компаній світу 2017: німецький концерн Siemens визнано найбільш авторитетною компанією у світі

25 жовтня 2017 р.

Siemens

Щоб потрапити до списку найбільш авторитетних компаній за версією Forbes, компанія має демонструвати неабиякий рівень надійності.

На думку аналітиків видання, саме Siemens є найбільш авторитетною у світі.  У минулому році, дохід Siemens склав 79,6 млрд євро, а прибуток - 5,6 млрд євро. Станом на кінець вересня 2016 року штат компанії налічував близько 351 тисяч співробітників по всьому світу.

Друге місце зайняла французька компанія Michelin Group, а на третьому опинилася - материнська компанія Google Alphabet GOOGLE - 0,45%. Alphabet також посіла перше місце в списку Forbes Global 2000 кращих роботодавців світу.

В топі найбільш авторитетних компаній домінують США і Японія. В Японії Nintendo зайняла четверте місце, в той час як Panasonic і Toyota Motor займає десяте і 13-е місця відповідно.

Даний список базується на рейтингу Forbes 2017 Global 2000, в якому представлені публічні компанії з 58 країн. Для створення даного рейтингу Forbes уповноважила компанію Statista опитати 15 000 респондентів з 60 країн світу. Компанії оцінювалися за показниками соціальної відповідальності, надійності / чесності, як роботодавці та за якістю виробленої продукції та наданих послуг.

В рейтингу представлені компанії з різних галузей, причому виробники автомобілів були переважаючою галуззю. Італійська компанія Ferrari посіла восьме місце, японська Toyota посіла 13-е місце, а німецька BMW Group зайняла 22-е місце