Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

3D-принтер

Ось як працює 3D-принтер з технологією SINUMERIK від Siemens

29 березня 2017 р.

Ось як працює 3D-принтер з технологією SINUMERIK

Колумбійська компанія Conconcreto виготовляє принтера з використанням технології SINUMERIK компанії Siemens.

Як і всі інновації, що впроваджуються в концерні Siemens, цей пристрій, виготовлений в Колумбії, виглядає, як наукова фантастика, але це реальність. Компанія Conconcreto зараз знаходиться на етапі зборки 3D-принтера, який в майбутньому буде використовуватися для побудови будинків, будівель або будь-яких інших об'єктів з цементу.

Машина розташована у восьмиповерховому будинку в інноваційному центрі колумбійської компанії на базі виробничих потужностей Інжинірингової школи Антіокія в м. Медельїн. Цей прилад - частина проекту під назвою «Additive Manufacturing» або 3D-друк, реалізація його розпочалася в минулому році, зараз проходять фінальні випробування. Його розмір - це не єдине, що відрізняє його від сімейства від принтерів, з якими ми знайомі: замість чорнила в ньому використовується цемент.

Принтер здатний зводити стіни розміром до 3х2 метрів, і можна сподіватися, що в найближчому майбутньому його можна буде транспортувати для виконання робіт для компанії. На наступному відео (тільки іспанською мовою) показано, як він працює, а також представлені майбутні плани Conconcreto щодо даної технології.

Ось як працює 3D-принтер з технологією SINUMERIK