Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Очі в очі

7 лютого 2018 р.

Технологія доповненої реальності дозволяє фахівцям і сервісним інженерам Siemens в процесі обслуговування та ремонту газових турбін працювати як єдина команда - навіть якщо вони знаходяться на відстані десятка тисяч кілометрів один від одного.

Кабелі, металеві труби та ізоляція - переважно така картина відкривається погляду технічного фахівця. Раптово компоненти відокремлюються від газової турбіни і в формі тривимірних зображень парять в повітрі. Так за допомогою смарт-окулярів і технології Augmented Reality відтворюються описи та сервісні керівництва для окремих виділених компонентів турбіни. Технічний фахівець виявляється в віртуально доповненої реальності. Дані, що надходять з хмарного сховища значно спрощують і прискорюють роботу. Одночасно фахівець-розробник за тисячі кілометрів бачить на своєму моніторі ту частину об'єкта, яка потрапляє в зону огляду смарт-окулярів техніка.

Спеціаліст бачить те саме, що і сервісний інженер, і допомагає йому жестами, які, в свою чергу, проектуються на скло смарт-окулярів.

Сервіс на новому рівні

Деякі елементи описаного сценарію ще в розробці і будуть реалізовані в майбутньому. «Однак ми в процесі, все може статися швидше», - вважає Алмир Авдович, відповідальний за стратегію і науково-дослідні розробки в Центрі дистанційної діагностики підрозділу Siemens Industrial Turbomachinery в Фінспонг, Швеція. Він керує низкою цифрових проектів, сфокусованих на застосуванні віртуальної реальності (VR) і доповненої реальності (AR) в сфері сервісу. Siemens послідовно зміцнює свої позиції інноваційного лідера в області газових турбін: «Наш технічний сервіс повинен піднятися на новий рівень, зокрема, завдяки широкому застосуванню технології AR, - каже Авдович. - Ми вже провели тестові випробування на реальних об'єктах замовників. Результати говорять про поліпшення комунікацій і підвищення ефективності технічного обслуговування». Зокрема, фахівці Siemens в Фінспонг асистували технікам в Канаді, вказуючи на потрібні компоненти пальцями або за допомогою віртуальних стрілок. «Завдяки AR відстань між нашими фахівцями і нашими клієнтами більше не має значення», - вважає Авдович.

AR стрімко розвивається. Початок був покладений комп'ютерними іграми з елементами віртуальної реальності, які відразу ж стали популярними. Сьогодні ця тенденція охопила інноваційні розробки промислових компаній. Вищенаведений приклад демонструє розроблену для енергетичного сектора доповнену реальність як комбінацію реальних зображень з додатковою віртуальною інформацією. Згідно з дослідженням консалтингової фірми ABI Research, через п'ять років на подібні додатки буде припадати більше 40% світових доходів від продажів смарт-окулярів.

У завдання енергетичної промисловості, яка забезпечує електроенергією промислові підприємства і суспільство в цілому, входить створення умов для стабільної енергогенерації. AR дозволить підвищити експлуатаційну готовність обладнання або значно скоротити періоди падіння генеруючої потужності; технічна підтримка турбін стане більш ефективною, істотно скоротяться витрати на обслуговування, підвищиться його якість. Завдяки AR, від об'єкта фахівців Siemens відокремлює лише одне натискання кнопки. Не має значення, чи знаходиться турбіна в важкодоступному місці десь в пустелі, чи існують обмеження на поїздки в країну або регіон. «Ми можемо організувати ефективну комунікацію через супутниковий зв'язок», - пояснює Авдович. У разі поломки співробітники Siemens мають авторизований доступ до системи, можуть відразу ж приступити до роботи з використанням смарт-окулярів. Одночасно фахівці в штаб-квартирі підключаться до процесу і візуалізують найбільш складні операції.

У порівнянні з поточним рівнем, технічна підтримка стане ще більш кваліфікованою, вважає Авдович. Гарантується негайне виконання робіт з технічного обслуговування навіть найскладніших компонентів турбін. Siemens зможе використовувати своїх фахівців більш цілеспрямовано і з меншими тимчасовими витратами. При необхідності проблему можуть вирішувати відразу кілька фахівців, використовуючи конференц-зв'язок або перебуваючи за одним столом. Для вирішення конкретної проблеми з'являється можливість залучати фахівців, що володіють вузькоспеціалізованими професійними знаннями. Крім того, в цьому випадку буде гарантовано прямий контроль якості.

Високий пріоритет в промисловості

Активно інвестуючи в доповнену реальність, Siemens робить ставку на тенденцію, яка в найближчі роки буде тільки набирати оберти. Широке опитування, проведене глобальною некомерційною організацією «Альянс доповненої реальності для підприємств» (Augmented Reality for Enterprise Alliance), показало, що високий пріоритет AR віддають, перш за все, компанії аерокосмічної, автомобільної, біомедичної галузей, а також сфери промислового виробництва. В цілому, 80% опитаних компаній планують впровадити технологію смарт-окулярів протягом найближчих трьох років, 64% вважають AR важливим важелем для скорочення або усунення простоїв, в той час як 68% бачать в ній потенціал для прискорення складних операцій за рахунок отримання точних інструкцій.

Проте, говорячи про майбутнє, Алмир Авдович має  чітке уявлення про те, яким чином доповнена реальність, як елемент процесу цифровізації, зможе зробити революцію в сфері технічного сервісу Siemens. Наприклад, в комбінації з дистанційним моніторингом обладнання, який компанія широко використовує вже протягом багатьох років. Уже сьогодні в рамках проактивного сервісного обслуговування газових турбін своїх замовників Siemens оцінює зібрані дані вимірювань з метою завчасного виявлення несправностей і зносу.

Незабаром ці дані в процесі обслуговування можна буде відображати за допомогою AR в поле огляду смарт-окулярів технічного фахівця. І навпаки, камера, вбудована в смарт-окуляри зможе фіксувати дані вимірювань, пояснює Авдович. Ще одна функція стосується аспекту безпеки: датчики в турбіні можуть передавати в мережу інформацію про нагрівання, яке смарт-окуляри, в свою чергу, будуть запитувати з мережі. Це дозволить в режимі реального часу попереджати сервісного інженера про наближення до небезпечно гарячого компоненту.

На 3D-принтері розпочато серійне виробництво окремих компонентів газових турбін.

Межі між реальностями стануть ще більш розмитими. Це пов'язано з іншою областю технологій, в якій Siemens також знаходиться попереду. Мова йде про аддитивне виробництво компонентів газових турбін за допомогою 3D-друку. В майбутньому Siemens зможе не тільки локально виробляти запчастини в будь-якій країні світу, але і на взамовлення у випадках, коли це дійсно необхідно. За допомогою AR і смарт-окулярів можна запросити з хмари інформацію про найближче відділення, де можна надрукувати необхідну запчастину. Таким чином, AR істотно скоротить час роботи з проблемою - від її виникнення до вирішення.