Tools

Новини за 2018 рік

2018

2 березня 2018 р.

hi!toys

Повна картина. Сьогодні спортсмени можуть контролювати процес тренувань, маючи дані про свої функціональні показники буквально перед очима. Пристрій Sportiiii кріпиться до будь-якої моделі окуляр, а спеціальні датчики вимірюють частоту серцевих скорочень, пульс і швидкість руху та передають інформацію про те, чи знаходяться показники в межах заданого коридору, на скло окулярів. По завершенні тренування в спеціальному додатку відображаються точні значення.  www.4iiii.com

28 лютого 2018 р.

Siemens встановив вимикач високої напруги на підстанції "Київська"

Цього місяця департаментом «Електроенергетика» на підстанції «Київська - 750 кВ» у с. Наливайківка Київської області було введено в експлуатацію унікальний в своєму роді для українського енергетичного простору вимикач високого класу напруги 787 кВ. Це перший вимикач такого класу, поставлений в Україну нашою компанією.

12 березня 2018 р.

Siemens підписав контракт на поставку паротурбінної установки для нової біомасової ТЕЦ на Дніпропетровщині

У лютому 2018 компанія Siemens уклала контракт на поставку паротурбінної установки в комплекті з генератором потужністю 16 МВт для нової ТЕЦ на біомасі, на якій в якості основного палива буде використовуватися лушпиння соняшника. Об'єкт планують побудувати до кінця 2019 року.

23 лютого 2018 р.

Автономний рух майбутнього

У найближчі 20 років система дорожнього руху зазнає кардинальних змін, вважають експерти. Безпілотні автомобілі та цифрова транспортна інфраструктура міцно увійдуть в наше життя. Але для впровадження нових технологій необхідно подолати цілий ряд перешкод. Над цим працюють фахівці Siemens з Австрії.

26 квітня 2018 р.

Вимикачі-роз'єднувачі 3KF з запобіжниками

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові вимикачі-роз'єднувачі 3KF, також у версії з швидкодіючими запобіжниками Sitor для захисту напівпровідників.

2 березня 2018 р.

Кіберзахист об'єктів інфраструктури

Locked Shields - найбільші та найінноваційніші міжнародні навчання в  боротьбі з кібератаками. В рамках співпраці з Центром кіберзахисту НАТО Siemens надав для навчань технологічну платформу управління розподільними мережами Spectrum Power.

26 квітня 2018 р.

Компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron: два нових вимірювальних пристрої 7KM PAC3200T і 7KM PAC2200, а також модуль розширення 7KM PAC для вимірювання струму нейтрального провідника I (N), диференціального струму I (Diff) та аналогового сигналу.

27 лютого 2018 р.

Міста майбутнього

Вирішення проблем мегаполісів вимагає багато часу та зусиль. Але створити їх мешканцям більш здорову, комфортну і спокійну атмосферу цілком можливо. Для цього необхідно, щоб міста «порозумнішали».

12 квітня 2018 р.

На сторожі кібербезпеки Вашої компанії

Кіберзлочинці все частіше скоюють атаки на промислові об'єкти та намагаються знайти слабкі місця в системах безпеки, а фахівці з безпеки розробляють все нові й нові засоби захисту від кіберзлочинців. Щоб допомогти фахівцям з безпеки в мережі, компанія Siemens розробила стратегію захисту від кібератак.

26 квітня 2018 р.

Новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0.

2 березня 2018 р.

Потяг у майбутнє

Як будуть виглядати поїзда майбутнього, чи можливі абсолютно нові форми і рішення? Інженери та вчені Siemens з Аахена створюють майбутнє залізничного транспорту.

25 лютого 2018 р.

Розвинений інтелект для будівель

Система електропостачання міста вкрай нестабільна - перепади може викликати навіть зміна погоди. В майбутньому енергосистеми і навіть окремі будівлі навчаться передбачати і згладжувати подібні перебої.

21 травня 2018 р.

Фінансові результати Siemens за другий квартал 2018 року

У Мюнхені оголошено офіційні підсумки діяльності концерну «Сіменс АГ» за другий квартал (січень - березень) 2018 фінансового року.

12 квітня 2018 р.

Штучний інтелект: оптимізація виробничих процесів

Ми стоїмо на порозі нового часу: наближається ера інтелектуальних машин. Технічний директор і член правління Siemens AG Роланд Буш розповідає про те, як компанія Siemens використовує штучний інтелект для удосконалення промисловості.

25 лютого 2018 р.

Чого машини повинні ще навчитися у людей

Роботи у промисловості відіграють все більш важливу роль. Однак процес взаємодії з людьми не завжди вдбувається так, як хотілось би, оскільки технічним помічникам, як і раніше, не вистачає деяких важливих навичок. В даний час ведуться розробки з оптимізації співпраці.