Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

3D-друк запасних частин

Більше жодних обмежень за розміром

9 липня 2018 р.

На заводі Siemens з виробництва високовольтних розподільчих пристроїв Schaltwerk Hochspannung в Берліні було встановлено перший великий компонент, створений за допомогою інноваційної технології 3D-друку піском, - виготовлена на замовлення головка шестерні для стенду, використовуваного для випробувань розподільчих пристроїв з газовою ізоляцією.

Фахівці служби управління енергоспоживанням тепер можуть легко виготовляти окремі великі компоненти за допомогою 3D-друку. Департамент обслуговування клієнтів щойно здійснив поставку першого дослідного зразку - виготовлену за індивідуальним замовленням головку шестерні для випробувального стенду для розподільчих пристроїв з газовою ізоляцією. Вона була виготовлена ​​в найкоротші терміни за допомогою інноваційної технології 3D-друку піском. Дана подія знаменує собою початок нової ери неймовірно швидких поставок запасних частин.

Простої та старіння обладнання відходять у минуле, на зміну їм приходять короткі терміни поставок і оптимізація складських запасів!  Нова технологія 3D-друку дозволяє отримати додаткову цінність по всьому технологічному ланцюжку. «Революція в сфері запасних частин вже не за горами», - каже Тобіас Цізмер, керівник цього інноваційного проекту в департаменті обслуговування клієнтів. До сих пір 3D-друк використовувався тільки для виготовлення металевих деталей з максимальним розміром 400 х 400 х 400 мм. У Siemens ми позбулися цих обмежень.


Інноваційний процес 3D-друку піском

«Це означає, що ми можемо скоротити терміни поставок з кількох місяців до кількох тижнів, незалежно від дати виробництва або розміру необхідної запчастини. Для наших клієнтів це надзвичайно важливо, адже вони можуть звести до мінімуму простої обладнання або навіть повністю виключити їх» - пояснює Цізмер. Тепер за допомогою 3D-друку піском Siemens може виготовляти застарілі компоненти великого розміру. Процес виглядає так: 3D-принтер створює піщану модель для класичного лиття в піщану форму.

Вона виглядає абсолютно новою, і так воно і є. Головка шестерні - це перша еталонна деталь, яка буде виготовлятися з використанням інноваційної технології 3D-друку піском.

Переваги технологічного процесу. Шар за шаром принтер друкує порожню форму, в якій сполучна речовина склеює піщинки, утворюючи твердий матеріал. «Після завершення друку залишається тільки видалити з форми надлишковий пісок. Більше не потрібно створювати складну дерев'яну форму з безлічі частин, форма настільки міцна, що ми можемо використовувати її до п'яти разів», - пояснює менеджер проекту. Перший контрольний зразок вже успішно використовується. Головка шестерні з алюмінієвого сплаву була успішно встановлена ​​в високовольтної випробувальної системі для розподільних пристроїв з газової ізоляцією на заводі Schaltwerk Hochspannung (SWH) в Берліні.


Селективне лазерне плавлення для виготовлення дрібних запчастин

«Цей процес підходить для всіх металів. Зрозуміло, для виготовлення невеликих запчастин ми все ще пропонуємо селективне лазерне плавлення», - додає інженер з інновацій. В цьому випадку тонкий шар металевого порошку наносять на опорну пластину, а потім порошкоподібний матеріал розплавляється лазерним променем. Після затвердіння він утворює шар твердого матеріалу, з якого і складається компонент. Обидва процеси 3D-друку дозволяють максимально точно і швидко виготовляти деталі зі складною геометрією.

«Ми очікуємо, що попит на 3D-друк в сфері поставок запчастин буде тільки рости. Системи електроживлення характеризуються надзвичайно тривалим терміном служби. Але нашим постачальникам дуже складно за прийнятними цінами замінити компоненти, вироблені в 60-і роки. У випадку з новими технологіями можна виключити дороге складування запасних частин. Це дозволяє оптимізувати виробничі процеси». Тепер фахівці з обслуговування можуть створювати 3D-моделі на основі архівних креслень або, у випадку з новими технологіями, використовувати існуючі дані САПР для оперативного виготовлення запасних частин за вимогою.