Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Вимикачі-роз'єднувачі 3KF з запобіжниками

26 квітня 2018 р.


На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові вимикачі-роз'єднувачі 3KF, також у версії з швидкодіючими запобіжниками Sitor для захисту напівпровідників.

Вимикачі-роз'єднувачі використовуються для безпечного включення та вимкнення електрообладнання під навантаженням. Вони захищають систему в разі короткого замикання та запобігають ураженню електричним струмом, наприклад, під час технічного обслуговування.


У порівнянні з вимикачами-роз'єднувачами з запобіжниками LV HRC, нові версії з запобіжниками Sitor працюють ще швидше, запобігаючи пошкодження дуже чутливих електронних компонентів, наприклад, частотних перетворювачів, перетворювачів частоти та пристроїв плавного пуску для двигунів. Крім того, нова серія відрізняється поліпшеним тепловідводом, завдяки чому може використовуватися навіть при високих струмах навантаження.

Вимикачі-роз'єднувачі 3KF з запобіжниками відповідають всім вимогам головного вимикача, аварійного обмежувача або ремонтного вимикача. У разі збоїв в роботі системи вони захищають обслуговуючий персонал від ураження електричним струмом. Вимикачі-роз'єднувачі 3KF з запобіжниками можуть використовуватися в поверхових і групових розподільних щитах для відключення мережі. Рукоятки приладу з виводом на лицьову сторону або збоку можуть бути захищені від несанкціонованих переключень навісними замками. Кришки блоку роз'ємів запобігають прямий контакт з компонентами під напругою. Міжфазні перегородки захищають від виникнення дуги. Опціональний пристрій контролю за станом запобіжників моментально відображає спрацьовування запобіжників для своєчасних дій.

Роз'єднувачі 3KF з запобіжниками Sitor (конструкція LV HRC) підходять для змінного струму з напругою до 690 вольт і постійного струму до 440 вольт. Siemens пропонує вимикачі-роз'єднувачі в п'яти типорозмірах для струмів від 32 А до 800 А, які доступні в трьох-і чотириполюсному виконанні. Пристрої легко монтувати, а також модифікувати. Вимикачі-роз'єднувачі можуть кріпитися до монтажної плати або на стандартних монтажних рейках. Підключення здійснюється через рамкові затискачі або шини. Вбудована функція «Тест» допомагає перевіряти правильність підключення ланцюгів управління.