Сіменс Україна

Site Search

Menuclose
Related
Info
close
Прес-центр

Прес-центр

ДП «Сіменс Україна» уклало контракт з ПрАТ «СВС – ДНІПРО» на постачання обладнання для реконструкції підстанції ПС 750 кВ “Запорізька”

27 грудня 2018 р.


ПС 750 кВ “Запорізька” є важливим об’єктом південно-східної частини Об’єднаної енергетичної системи України, так званого великого енергетичного кільця. Ця підстанція забезпечує передачу потужності з найбільшої в Європі Запорізької АЕС та живить електроенергією промисловість та побутових споживачів Придніпров’я та України.

ПС 750 кВ “Запорізька” було введено в експлуатацію більше 30 років тому. Переважна більшість обладнання морально та технічно застаріла, реконструкція передбачає заміну частини застарілого обладнання на нове. ДП «Сіменс Україна» поставить обладнання для заміни високовольтного обладнання 750 кВ і 330 кВ, елегазові вимикачі, вимірювальні трансформатори, обмежувачі перенапруги, роз’єднувачі, високочастотні загороджувачі.

Це дозволить вивести підстанцію на якісно новий технічний рівень відповідно до європейських стандартів надійності та безпеки експлуатації, а також підвищити якість передачі електроенергії.

«Строк реалізації проекту поставки за контрактом – 10 грудня 2019 року. Наразі здійснюється виконання проектних робіт. Я впевнений, що встановлення сучасного обладнання та модернізація підстанції не тільки забезпечить покриття пікових навантажень споживання електроенергії, але й підвищить рівень безпеки, надійності та ефективності постачання електроенергії у південно-східному регіоні України. Адже обладнання Siemens під час експлуатації передбачає мінімальне втручання людського фактору,» - зазначив генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Мачей Зєліньскі.


Також реконструкція підстанції є однією зі складових підготовки до інтеграції об’єднаної енергетичної системи України з Європейською мережею операторів систем передачі електроенергії ENTSO-E.

Нагадаємо, що модернізація підстанцій у південно-східній частині України комплексний проект та реалізується за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Розпорядником кредитних коштів виступає німецький банк KfW. ДП НЕК «Укренерго» отримала кредит у розмірі 150 млн євро та розпочала активну фазу реалізації.

Головний підрядник з модернізації ПС 750 кВ “Запорізька” – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ», Україна.


You are changing from the tablet to the classic version. Do you want to proceed?