Tools

Сіменс УкраїнаСіменс Україна

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Siemens на виставці SPS IPC Drives 2018

27 листопада 2018 р.


Siemens стане учасником провідної європейської виставки з автоматизації SPS IPC Drives 2018, яка проходитиме з 27 по 29 листопада у Нюрнбергзі, Німеччина. У виставковій залі №11 концерн презентує низку вузькоспеціалізованих рішень і перспективних технологій Industrie 4.0 – четвертої промислової революції.

Так, представники Siemens:

  • презентують комплексне портфоліо Digital Enterprise (Цифрове підприємство), яке стане в нагоді машинобудівним і будівельним підприємствам, а також кінцевим замовникам;

  • наведуть конкретні приклади використання цифрових технологій у хімічній, фармацевтичній і аерокосмічній галузях, а також сфері виробництва акумуляторних батарей, продуктів харчування і напоїв;

  • докладно розкажуть про те, яким чином концерн розвиває технології майбутнього, зокрема в сферах штучного інтелекту і периферійних обчислень;

  • продемонструють нові можливості MindSphere – від візуалізації до аналізу даних.


На виставці SPS IPC Drives 2018 Siemens презентує низку вузькоспеціалізованих рішень і технологій майбутнього, які допоможуть здійснити перехід на цифрові технології підприємствам, що працюють у галузях дискретного виробництва і переробної промисловості. Центральною темою виставкової зони Siemens площею у понад 4000 квадратних метрів стануть нові продукти, рішення і послуги з портфоліо Digital Enterprise, яке сприяє поєднанню реального і віртуального світів. Представлені технологічні рішення дозволять підприємствам не лише машинобудівної і будівельної галузей, а також і кінцевим замовникам з різних сфер – від хімічної і аерокосмічної до виробництва акумуляторних батарей, продуктів харчування і напоїв – підвищити гнучкість, ефективність, якість, безпеку і швидкість виробничих процесів. З метою йти в ногу зі стрімким розвитком технологій і користуватися численними перевагами, які він надає, Siemens послідовно розширює та вдосконалює своє порт фоліо шляхом запровадження революційних технологій майбутнього – від штучного інтелекту до периферійних обчислень.

Слоган виставки 2018-го ‘Digital Enterprise – Implement Now!’ («Цифрове підприємство – впроваджуй сьогодні!») закликає компанії якнайшвидше впроваджувати цифрові технології, тим більш, що технічні умови для розвитку четвертої промислової революції Industrie 4.0 вже є та існують у вигляді комплексних рішень вздовж всього ланцюга створення доданої вартості. Створенню цих умов сприяв динамічний розвиток тренду кастомізації та, відповідно, швидка трансформація ринків. На виставці Siemens представить численні інновації та кейси клієнтів у сферах адитивного виробництва і роботизації, а також продемонструє, яким чином цифрова трансформація може бути успішно запроваджена на практиці компаніями, незалежно від розміру та індустрії. Зокрема, будуть презентовані можливості та сфери застосування штучного інтелекту, а також система децентралізованої обробки даних Industrial Edge, яка на рівні роботи обладнання та технологічного процесу є ідеальним доповненням до хмарних обчислень у MindSphere. Edge надає користувачам низку переваг, зокрема можливість аналізу роботи обладнання для прогнозної профілактики простоїв, що сприяє підвищенню продуктивності установки.


Впровадження Digital Enterprise у галузі машинобудування

Представники компанії продемонструють способи впровадження Digital Enterprise у галузі машинобудування на прикладі обладнання, що використовується для перевірки якості пляшок. Digital Enterprise забезпечує повну інтеграцію промислового програмного забезпечення та автоматики за допомогою використання моделі даних спільного користування. Такий комплексний підхід буде продемонстрований на прикладі повного циклу створення доданої вартості машинобудівного підприємства: від концепту обладнання та проектного моделювання, дослідно-конструкторських робіт, налаштування і введення в експлуатацію до виконання сервісних функцій. Використання цифрових двійників продукту, виробничих процесів і виконаних робіт дозволяє прискорити проведення дослідно-конструкторських робіт та виробництво і впровадити більш гнучкі, повністю автоматизовані системи та ефективні виробничі процеси. Водночас ця технологія гарантує високу якість та дотримання жорстких вимог безпеки. Крім того, підключення до MindSphere забезпечує безперервне надходження та аналіз даних роботи обладнання, що гарантує підвищення продуктивності роботи обладнання під час експлуатації та надходження зібраних даних до цифрового двійника обладнання, таким чином сприяючи подальшій оптимізації. На основі зібраних даних машинобудівні підприємства можуть розробляти нові послуги та бізнес-моделі, зокрема засновані на концепції оплати під час користування (pay per use).

Модульне виробництво додає маневреності

У сучасних умовах конкурентоспроможність таких галузей як фармацевтична чи тонка хімічна промисловість значною мірою залежить від здатності швидко реагувати на потреби ринку, що динамічно змінюються. Вирішити це питання допоможуть модульні виробничі потужності, які складаються з гнучких комбінаційних модулів та оснащені системами MTP (Module Type Packages). Завдяки використанню стандартизованих інтерфейсів та протоколів ці розумні машини та підсистеми легко інтегрувати з комплектним обладнанням підприємства, що дозволяє швидко нарощувати виробництво шляхом інтегрування додаткових модулів. У виставковій зоні ми покажемо, як це працює на практиці на прикладі відцентрового сепаратора від компанії GEA, оснащеного спеціалізованим пристроєм контролю та системою MTP, завдяки чому обладнання можна легко інтегрувати у систему контролю вищого рівня.

Нові можливості MindSphere

Концерн Siemens також презентує нові функції хмарної операційної платформи MindSphere на базі штучного інтелекту для IoT (Інтернет речей) – від візуалізації шляхом аналізу даних до функції периферійних обчислень. Цього року в MindSphere Lounge фахівці Siemens наочно продемонструють, як операційна система для IoT допомагає підвищувати продуктивність та ефективність процесів. Клієнти та партнери Siemens вперше разом презентують нові шляхи застосування та успішні практики використання системи у різних галузях промисловості.


Послуги для переходу на цифрові технології

Цифрові послуги (Digital Industry Services) відіграють важливу роль в успішній реалізації концепту «Цифрового підприємства» відповідно до індивідуальних потреб клієнта. Siemens надає користувачам всебічну підтримку на всіх етапах – від надання консультацій до реалізації проекту та подальшого аналізу даних – і це на додачу до численних переваг, зокрема, скорочення часу простою до 45% та економії енергії до 60%.

Розподіл електроенергії у цифровому середовищі

Ефективний розподіл електроенергії на цифровому підприємстві можливий лише за умови злагодженої роботи усіх апаратних засобів та програмного забезпечення із систематизованим управлінням даних. У рамках виставки фахівці Siemens на конкретних прикладах продемонструють, як системи розподілу середньої та низької напруги можуть бути інтегровані у хмарне середовище – на підстанціях, промислових підприємствах, в центрах обробки даних, офісних будівлях, а також на окремих об'єктах нерухомості. Технічна база включає комутаційні панелі, захисні, розподільні та вимірювальні пристрої, які збирають дані про використання енергії, інтегрують їх в концептуальні плани з енергоефективності, а також передають у систему MindSphere та до інших хмарних платформ. Такий підхід дозволяє суттєво підвищити енергоефективність та продуктивність підприємств, оптимізувати робочі процеси та порядок технічного обслуговування, а також спростити модель ланцюга створення цінності.

Додаткова інформація:

27 листопада 2018 року о 13.00 під час виставки SPS IPC Drives відбудеться традиційна прес-конференція Siemens, на якій виступить член правління Siemens AG пан Клаус Хельмріх (Klaus Helmrich). Захід відбудеться у залі St. Petersburg Room (NCC East, Level 2).

На виставці SPS IPC Drives 2018 Siemens презентує низку вузькоспеціалізованих рішень і технологій майбутнього, які допоможуть здійснити перехід на цифрові технології підприємствам, що працюють у галузях дискретного виробництва і переробної промисловості.

Дізнайтеся більше про участь концерну Siemens у виставці SPS IPC Drives 2018 за посиланнями http://www.siemens.com/sps-ipc-drives та www.siemens.com/press/sps2018


FirstName LastName 

 Email