Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Конференція Siemens "Make Digitalization Happen": впровадження цифровізації в промисловому та енергетичному секторах

16 жовтня 2018 р.


12 жовтня в Києві на кращому конгресно-виставковому майданчику країни в КВЦ «Парковий» Siemens Україна провела захід для партнерів, метою якого було не просто розкрити перспективи цифрової трансформації та потенціал для бізнесу, а й продемонструвати реальні «працюючі» кейси та реалізовані проекти в промисловому та енергетичному секторах.

Червоною лінією по всій конференції проходило повідомлення про те, що цифрові технології сьогодні займають міцні позиції у всіх галузях, від космічної до звичайного споживчого ринку. Вони дозволяють знизити виробничі витрати, допомагають поліпшити якість продукції, збільшити ефективність, гнучкість, скоротити час виходу продукції на ринок - і все це за умови забезпечення кібербезпеки. Цифровізація дає можливість моделювати виробничі лінії та створювати цифрові двійники виробів, руйнує звичні бізнес-моделі і формує нові. «Нові моделі, які дозволять партнерам Сіменс перетворювати цифровізацію в грандіозні можливості для бізнесу та нові джерела заробітку», - про це говорили в своїй доповіді спеціальні гості заходу Андрій Петришин та Дмитро Савін (Сіменс Росія).


На думку фахівців, цифровізація стане ключовим трендом розвитку всіх ринків в найближчі 30 років. Яскраво і наочно в своїх доповідях це продемонстрували партнери компанії ТОВ «С-інжиніринг» - «Ефективний зерновий термінал» та компанії ТОВ «Інфоком Лтд», яка представила відразу кілька кейсів цифрових розробок і конкретних проектів, починаючи від рішень в ракетно-космічної галузі, включаючи системи ідентифікації людини, комплексні рішення по впровадженню розумних зарядних станцій, діспечерізаціі й ідентифікації інфраструктури розумних доріг і ... ..бізнес-план створення лабораторії стовбурових клітин.

Інтерес також викликала тема «Цифрова енергетика: розумні мережі». Саме цифровізація дозволяє створити розподілену енергосистему від декількох станцій до єдиної мережі з тисячею поновлюваних джерел енергії. Тут мова йде не тільки про цифрові підстанції й «розумні мережі», а й про можливості отримувати інформацію з мереж і управляти процесом в режимі онлайн.

«Ми в Сіменс вже впроваджуємо Digital Grid - енергетичні системи завтрашнього дня для того, щоб передача, розподіл і споживання електроенергії відбувалися найбільш ефективним чином», - зауважив у своєму вступному слові В'ячеслав Марченко, директор Департаменту «Електроенергетика».

«Цифровізація давно стала основою нашого бізнесу. Вона дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє. Об'єднавши нашу інженерну експертизу з можливістю аналізу великих масивів даних, ми створили дійсно інтелектуальні ІТ-інфраструктури, в яких поєднуються віртуальний і реальний світи. У нас є ноу-хау для перетворення великих масивів даних, що генеруються мільярдами пристроїв, в ще більші грандіозні можливості для Вашого бізнесу », - зазначив в заключній промові генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Мачей Зєліньскі.