Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Курс Siemens на майбутнє: стратегія Vision 2020+

3 серпня 2018 р.


  • Нова структура. Три «операційні компанії»: Gas and Power ( «Газ і електроенергетика»), Smart Infrastructure ( «Інтелектуальна інфраструктура») і Digital Industries ( «Цифрова промисловість»). «Стратегічні компанії»: Siemens Healthineers, Siemens Gamesa і майбутня компанія Siemens Alstom

  • Свобода підприємницької діяльності прискорює зростання підприємств групи. Цільові показники обороту і рентабельності також ростуть

  • Цілеспрямоване розширення бізнесу в сфері цифровізації: придбання Mendix

  • Новий напрямок розвитку: «Послуги з впровадження Інтернету речей»


Siemens бере курс на стійке створення цінності для своїх клієнтів

Для прискорення темпів зростання і підвищення прибутковості бізнесу компанія спрощує та оптимізує свою структуру. Основна мета стратегії Vision 2020+ полягає у тому, щоб дати підприємствам групи більше підприємницької свободи під потужним брендом Siemens, що дозволить їм зміцнити свої позиції на ринках, де вони працюють. Крім того, компанія планує розширити свій портфель, інвестуючи в нові сфери розвитку, серед яких послуги з впровадження Інтернету речей, управління розподільчими енергосистемами та створення інфраструктури для електротранспорту. Доповнює плани компанії цілеспрямоване розширення бізнесу в сфері промислової цифровізації, в якій Siemens вже є світовим лідером. У середньостроковій перспективі це повинно привести до збільшення річних темпів росту прибутку промислового бізнесу компанії на два процентних пункти. Чистий прибуток на акцію повинен зростати швидше, ніж дохід в середньостроковій перспективі.

Обрана компанією в 2014 році стратегія Vision 2020 вже майже виконана - швидше і успішніше, ніж очікувалося. «Ми інтенсивно працювали останні чотири роки. Зараз майже всі наші підприємства стали більш прибутковими, клієнти як ніколи задоволені нашими продуктами і послугами, а підрозділ Digital Factory став лідером на ринку цифровізації промисловості », - заявив Президент і Голова Правління Сіменс АГ Джо Кезер.

«Наглядова рада підтримує подальший стратегічний розвиток компанії. Я переконаний, що стратегія Vision 2020+ є ефективним інструментом прискорення зростання Siemens і зміцнення позицій компанії на ринку протягом наступних десяти років», - коментує голова наглядової ради Siemens Джим Хагеманн Снаб.

За словами пана Кезера, компанії часто нехтують необхідними змінами до тих пір, поки не зіткнуться з очевидними труднощами. «Почивати на лаврах зараз було б безвідповідально, - говорить він. - Швидкість і масштаби змін зростають, і ми повинні передбачати ці зміни. Ми переконані, що зараз дуже вдалий час для формування надійного майбутнього нашої компанії». На думку Президента концерну, найбільшим перетворенням в історії промисловості є цифровізація, або, як її ще називають, Четверта промислова революція.

«Виживуть не найбільші компанії, а ті компанії, які краще за всіх адаптуються до змін. Тому ми продовжимо зміцнювати культуру приналежності до компанії і розширимо повноваження та відповідальність наших підприємств в сфері підприємницької діяльності. Цей процес буде включатиме і прямим розподіл деяких функцій бізнесу», - пояснює Кезер. Крім того, на ринках, де працює компанія, відбуваються докорінні зміни, викликані такими глобальними тенденціями, як розвиток електротранспорту та розподілених енергетичних систем. Siemens планує використовувати ці зміни і активно впливати на них.

Кезер переконаний, що стратегія Vision 2020+ об'єднає всі зацікавлені сторони: «Ми будемо ще швидше і ефективніше надавати кваліфіковану підтримку та експертні консультації нашим клієнтам, допомагаючи їм досягати своїх цілей - як в дігіталізації, так і в інших сферах. Siemens нового покоління дасть своїм співробітникам більше особистої і творчої свободи і можливостей брати на себе відповідальність. Наші інвестори теж виграють, оскільки ми дамо підприємствам всі інструменти, які їм потрібні, щоб стати кращими на своєму ринку. А компанія, зміцнивши свої позиції, зможе ще краще виконувати свої соціальні зобов'язання», - додає він.


Нова структура: більше свободи підприємництва, менше централізованого управління

Мета нової структури компанії - дати підприємствам Siemens більше свободи у підприємницькій діяльності. Існуючий організаційний рівень департаментів буде ліквідовано, регіональні організації будуть перебудовані для підвищення їх клієнтоорієнтованості, а структура штаб-квартири буде оптимізована. «Здійснюючи нашу стратегію, ми будуємо компанію наступного покоління. Менше контролю з центру і більше свободи для підприємств зроблять нас сильнішими і  більш гнучкими», - каже Кезер.

Нижче рівня групи будуть знаходитись три операційних компанії і три стратегічних компанії.

Реорганізація дозволить Siemens краще обслуговувати клієнтів і адаптуватися до вимог галузей, в яких працює компанія. «Пройшли ті дні, коли лише з центру можна було ефективно управляти компаніями, які здійснюють проекти, виробляють продукцію, розробляють програмне забезпечення та надають послуги, адже у кожної з них своя специфіка», - пояснює президент і генеральний директор Siemens.

Нова структура набуде чинності з початку нового фінансового року - 1 жовтня 2018 року. Вона буде впроваджуватися поступово до 31 березня 2019 року. Департаменти Автоматизація будівель (Building Technologies, BT), Електроенергетика (Energy Management, EM), Газ і виробництво електроенергії (Power and Gas, PG), Цифрове підприємство (Digital Factory) і велика частина Департаменту безперервне виробництво і приводи (Process Industries and Drives, PD) будуть об'єднані в три нові операційні компанії. Бізнес-підрозділи також будуть оптимізовані і увійдуть складу трьох операційних компаній.


Операційні компанії:

Газ і електроенергетика (Gas and Power, GP)

Інтелектуальна інфраструктура (Smart Infrastructure, SI)

Цифрова промисловість (Digital Industries, DI)

Керівники нових операційних компаній продовжать бути членами правління Siemens AG.

Стратегічні компанії - це Siemens Healthineers (медичні рішення) і Siemens Gamesa Renewable Energy (вітроенергетика і відновлювана енергетика), дві повністю консолідовані компанії, в яких Siemens володіє контрольним пакетом акцій. Третя компанія, з якою планується злиття - Alstom (транспортні рішення).

Існуючий департамент фінансових послуг (Financial Services) буде об'єднаний з департаментами глобальних бізнес-послуг (Global Business Services) та послуг у сфері нерухомості (Real Estate Services) в рамках сервісних компаній. Оптимізація портфеля послуг Siemens повинна серйозно підвищити ефективність. Підрозділом Siemens Corporate Technology, а також малими і середніми підприємствами (SME) компанії буде централізовано керувати департамент корпоративного розвитку (Corporate Development).

З одного боку, SME є частки в капіталі, які зараз знаходяться в рамках централізовано керованої портфельної діяльності (CMPA). З іншого, вони також включають в себе діючі підприємства. SME також включать в себе службу поштової і аеропортової логістики Siemens, яка зараз є частиною CMPA, і підводний бізнес в рамках департаменту Електроенергетика (EM). SME генерують близько 5 млрд євро доходу, число співробітників досягає 21 тисяч осіб. У 2017 фінансовому році ці підприємства показали чистий збиток більш 300 млн євро. Очікується, що їх прибуток до 2023 року досягне п'яти відсотків. Очолить підрозділ SME Йохен Ейхольт.

В майбутньому штаб-квартира компанії стане більш компактною, деякі функції та співробітники будуть переведені в інші підрозділи. Штаб-квартира зосередиться на ключових завданнях (фінанси, управління і ринки, правові питання та відповідність законодавству, управління персоналом і комунікації).

Розширення бізнесу в сфері цифровізації

Придбання Mendix та вхід в сектор послуг із впровадження Інтернету-речей дозволить Siemens значно посилити своє лідерство на ринку промислової цифровізації. Компанія Mendix - лідер та іноватор у сфері платформ розробки додатків. Технологія Mendix дозволяє, крім іншого, в десять разів скоротити терміни розробки та запуску додатків. Вона дозволить клієнтам MindSphere розробляти власні додатки набагато швидше і значно дешевше. Ціна придбання складає 0,6 млрд. Євро. Для транзакції необхідно отримати дозволи контролюючих органів, планується, що вона буде завершена у першому кварталі 2019 фінансового року.

Детальніше дізнатися про угоду можна тут: www.siemens.com/press/PR2018080264COEN.

Новий підрозділ Siemens, що надає послуги по впровадженню Інтернету Речей, розширює свою платформу і пропонує своїм клієнтам комплексну підтримку на шляху до цифрової трансформації підприємств. Засновуючись на багаторічному досвіді роботи в різних галузях та передових технологіях в сфері штучного інтелекту та кібербезпеки, компанія Siemens планує запропонувати своїм клієнтам консультаційні послуги та послуги з проектування, створення прототипів та їх втілення у життя. До 2025 року ринок послуг по впровадженню Інтернету Речей продемонструє річні темпи зростання від 10 до 15 відсотків. До цього часу Siemens планує працевлаштувати у цій сфері близько 10 тисяч нових співробітників.

Огляд цільових показників прибутковості

Операційні компанії

Скоригований діапазон прибутку EBITA

Газ і електроенергетика

8–12%

Інтелектуальна інфраструктура

10–15%

Цифрова промисловість

17–23%

Стратегічні компанії

Очікування Siemens

Siemens Healthineers

17–21%

Siemens Gamesa Renewable Energy

7–11%

Siemens Alstom
(очікується дозвіл регулюючих органів)

8–12%

Сервісні компанії

Фінансові послуги

15–22% (рентабельність власного капіталу)

Додаткову інформацію можна знайти тут: www.siemens.com/pressconference