Сіменс Україна

Site Search

Menuclose
Related
Info
close
Прес-центр

Прес-центр

Новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0

26 квітня 2018 р.


На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0.

3WL10 - автоматичний вимикач, який може працювати з номінальними струмами до 1250 ампер (A). З розробкою даного продукту компанія Siemens тепер пропонує автоматичні вимикачі практично для всіх сфер застосування, в чотирьох типорозмірах, п'яти класах здатності відключення з номінальними струмами від 630 до 6300 А.


Автоматичні вимикачі з підтримкою 3WL10 дуже компактні. З двома серіями електронних розчіплювачів та різними варіантами підключення вони можуть бути встановлені в розподільчому пристрої відповідно до стандартів IEC61439 та інтегровані в системи енергоменеджменту за допомогою комунікаційних модулів і вбудованої функції вимірювання.

Автоматичні вимикачі є основою розподілу електроенергії та надійно захищають електричні установки від пошкоджень або пожеж в результаті коротких замикань, замикань на землю або перевантажень. Повітряні автоматичні вимикачі 3WL від Siemens діють в якості вводних, розподільних, секційних і відхідних автоматичних вимикачів в промисловості, житлових будинках та інфраструктурі. Вони перемикають всі робочі та аварійні струми, захищають двигуни, конденсатори, генератори, трансформатори, збірні шини та кабелі.

Завдяки розширенню портфоліо 3WL, Siemens тепер охоплює діапазон номінальних струмів від 630 А до 6 300 А в чотирьох різних розмірах. Вся лінійка продуктів відповідає вимогам стандарту IEC-60947-2 та DIN VDE 0690 частина 1 і може застосовуватися при температурі до 70° C (без зниження номінальної потужності до 55° C). Крім того, всі автоматичні вимикачі з функціями комунікації та вимірювання можуть налаштовуватися через Profibus або Modbus.


You are changing from the tablet to the classic version. Do you want to proceed?