Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Фармацевтичне виробництво 4.0

25 травня 2018 р.


Безперервне виробництво лікарських препаратів

Pfizer виробляє лікарські препарати, які допомагають людям боротися з хворобами і жити повноцінним життям, тому продукція компанії повинна бути завжди доступна пацієнтам по всьому світу і відрізнятися незмінно високою якістю. Тому Pfizer постійно працює над автоматизацією і дігіталізацією виробництва таблеток і капсул на своєму заводі у Фрайбурзі.

«Ми впевнено крокуємо в напрямку Індустрії 4.0», - говорить глава інженерного підрозділу Pfizer в Німеччині Майкл Беккер. Він зазначає, що без цифрових технологій поточний проект компанії був би неможливий.

На заводі у Фрайбурзі кожну мілісекунду дані записуються і аналізуються з мільярдів джерел. Це можливо тільки завдяки дигіталізації. Дані використовуються системою управління, яка дозволяє безпосередньо реагувати на результати вимірювань. «Якість вимірюється безперервно, а система управління негайно реагує на будь-які зміни», - коментує Беккер. Більше ніяких лабораторних випробувань і відборів проб. Все працює автоматично.

Наближаючись до «мрії фармацевта»

На думку Беккера, «мрія фармацевта» виглядає так: «На початку процесу ви завантажуєте всі інгредієнти, а в кінці - отримуєте готову капсулу з медпрепаратом». Технологія безперервного виробництва наблизила Pfizer до втілення цієї мрії в реальність. Першою цю технологію застосувала харчова промисловість, на її основі інженери Pfizer в Гротоне (штат Коннектикут, США) розробили власну технологію. Зараз технологія безперервного виробництва впроваджується в усьому світі, в тому числі і у Фрайбурзі.

Нове рішення по автоматизації і дигіталізації допомагає Pfizer налагодити безперервне, швидке і гнучке виробництво таблетованих препаратів

Вона дозволяє значно прискорити виробництво і зробити його гнучкішим. Беккер відзначає, що в останні роки попит на ліки стає менш стабільним. Раніше заводу Pfizer у Фрайбурзі потрібно було до чотирьох місяців, щоб адаптуватися до змін обсягів виробництва. «Зараз же, завдяки технології безперервного виробництва ми можемо на ходу вносити невеликі коректування, прискорюючи або сповільнюючи процеси, - говорить Беккер. - Іншими словами, ми пристосовуємося до змін ринку за лічені хвилини».

Центральний елемент - система управління виробництвом

Ключову роль в автоматизації заводу Pfizer у Фрайбурзі грає система управління виробництвом (MES). Вона пов'язує систему управління технологічними процесами і систему електронного обліку партій (EBR), яка документує процеси в електронному вигляді, керує всім обладнанням і ланцюжками процесів і об'єднує всі системи високого і низького рівнів, формуючи комплексне рішення для запису і обробки даних

В основі автоматики лежить Simatic IT. Для управління новим обладнанням проектна група використовувала потужні і надійні контролери Simatic S7 і систему Simatic WinCC SCADA для візуалізації процесів. Система включає в себе вантажний блок для високостеллажного складу з головним ПЛК Simatic S7-1500 і вертикальний конвеєр для доставки контейнерів з сипучим і гранульованим сировиною до обладнання на першому і другому поверхах. Окремі системи відмінно взаємодіють один з одним і забезпечують безперебійну роботу заводу.


Оптимізація логістики

Установка нового обладнання для безперервного виробництва вимагала від Pfizer об'єднання систем транспортування сировини і управління виробництвом на єдиній платформі.

У тому числі потрібно було інтегрувати різне обладнання та вантажну установку на 120 місць в автоматизовану систему транспортування матеріалів і управління процесами. Нові цехи безперервного виробництва також були оснащені автоматизованими системами безперервного зважування і виготовлення, а також системою електронного документування технологічних процесів.

Турбота про навколишнє середовище

«Pfizer завжди дбає про навколишнє середовище, - каже Беккер. - Наш комплексний підхід включає в себе максимальне використання екологічно чистих систем і матеріалів». Тільки в цьому проекті обсяги перевезення сировини вантажними автомобілями знизилися майже на 50%. Технологічне повітря осушується сонячними тепловими системами, будівлі висвітлюються світлодіодами, а утворенні в ході виробничих процесів тепло і холод рекуперірует.

Організація виробництва в країні з високою оплатою праці

У Беккера часто запитують, чи варто інвестувати у виробництво, а саме в його автоматизацію і цифровізацію, в країнах з високими зарплатами, до яких відноситься і Німеччина. «У Німеччині дуже хороша освіта, - каже він. - Наші кваліфіковані співробітники чудово розуміють принципи роботи автоматизованих систем і можуть легко ними керувати. Тому автоматизація дозволяє нам виготовляти продукцію так само економічно або навіть економічніше, ніж в країнах з низькою вартістю праці».

Система безперервного виробництва гарантує злагоджену роботу всіх технологічних систем в Pfizer

Безліч можливостей для підвищення продуктивності

Автоматика та цифрові технології дозволяють Pfizer безперервно контролювати всі процеси і постійно покращувати якість продукції на заводі у Фрайбурзі. Процеси стали гнучкішими, і тепер їх набагато легше підлаштувати під мінливі вимоги. Цифрові системи адміністрування і документування процесів дають співробітникам цінну інформацію для постійного підвищення ефективності виробництва.

Отримані дані можуть використовуватися для перевірки якості продукції, ефективності процесів і продуктивності обладнання в режимі реального часу з використанням технологічних показників. В результаті процес схвалення і виробництва нових ліків помітно прискорюється.

Крім того, цей метод дозволяє аналізувати технології та процеси на різних заводах і порівнювати їх між собою, що дуже важливо для міжнародної компанії. І нарешті, різні підприємства можуть спільно розробляти нові процеси і продукти і виводити їх на ринок.

Якість ліків - головний пріоритет Pfizer

Злагоджена робота на благо пацієнтів

Медикаменти з Фрайбурга використовуються для лікування раку, серцевих захворювання і вгамування болю. «Ми завжди пам'ятаємо, що виробництво повинне обслуговувати людей, а не просто існувати ради технології або організації, - зазначає Беккер. - Ось чому наші основні пріоритети - якість і надійність поставок. Жоден пацієнт не повинен чекати наших ліків».