Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Чому залишилося так багато робочих місць?

27 червня 2018 р.

Як правило, автоматизацією не замінюють робочі місця, а лише частину завдань на робочих місцях.

Автоматизація існує вже понад 200 років. До сих пір вона створила набагато більше робочих місць, ніж замінила. Чи змінить ситуацію Промисловість 4.0?

Привид бродить в промислово розвиненому світі: привид темного заводу. Він темний, тому що в ньому немає людей - немає причин включати світло; всю роботу виконують машини. Якби це бачення збулося, це означало б занесена сокира над основами нашого суспільства. Песимістичний сценарій передбачає, що велика частина населення втратить доступ до засобів існування. Заробітна плата є центральним механізмом розподілу матеріальних благ. Якщо оплачувана робота закінчиться, це буде мати революційні наслідки. Соціальний світ опиниться під загрозою.

В ході історії, проте, машини створили набагато більше робочих місць, ніж замінили. Але сьогоднішня хвиля автоматизації відрізняється від всього попереднього, вважає Ендрю Макафі з Массачусетського технологічного інституту MIT, автор книги «Друга ера машин». Штучний інтелект (ШІ), машинне навчання та Інтернет речей - одним словом, Промисловість 4.0 - призводять до того, що машини все швидше вчаться оволодівати ручними операціями і пізнавальними процесами без людського спостереження. Як говорить Макафі: «В минулому машини доповнювали людська праця, в майбутньому вони вас замінять».

У 2013 році економісти з Оксфорда Карл Бенедикт Фрей і Майкл Осборн опублікували широко відоме дослідження про вплив автоматизації. Вони прийшли до висновку, що в США в результаті впровадження машин можуть зникнути до 47% робочих місць. У більш пізніх дослідженнях вони привели аналогічні дані і для інших країн. Тривожна статистика. Але так чи вона вірна?

До сих пір факти говорили зовсім про інше. Все більше число досліджень підтверджує позитивну кореляцію між автоматизацією і зростанням числа робочих місць, і не тільки в минулому, але і в умовах Промисловості 4.0. Позитивний вплив роботів на ринок праці, демонструє, зокрема, приклад Німеччини, каже Джо Гемма, голова Міжнародної федерації робототехніки (IFR). Німецька автомобільна промисловість має найвищий рівень роботизації з усіх галузей в Європі - близько 1 150 роботів на 10 000 працівників. «Результат, - каже Джемма, - полягає в тому, що в період з 2010 по 2015 рік кількість робочих місць в автомобільній промисловості Німеччини збільшилася на 93 000». Аналогічні тенденції спостерігаються в Великобританії і Сполучених Штатах.

Навчальна програма для учнів робітничих професій в Siemens Austria включає навчання на моделях цифрових виробничих ліній.

Низький рівень роботизації в Китаї

Найбільшим у світі ринком для промислових роботів є Китай - скоріше новачок в питаннях сучасної автоматизації. Час від часу ми чуємо, що темна фабрика може стати реальністю в китайській промисловості. Це малоймовірно, тому що ступінь роботизації в Китаї вкрай низька - на 10 000 робочих доводиться тільки 30 роботів. Зростання автоматизації в техноємких секторах Китаю, таких як автомобільна промисловість, націлений спочатку не на скорочення робочих місць. Він служить для того, щоб зробити згадані компанії конкурентоспроможними і, таким чином, зберегти робочі місця.

Крім того, зазвичай автоматизацією не замінюють повністю робочі місця, а тільки окремі завдання на робочому місці. В результаті на більшості робочих місць відбуваються зміни, але вони не зникають. У дослідженні Глобального інституту McKinsey, проведеному в 2017 році, приходять до такого ж висновку: «Автоматизація швидше змінить робочі місця, ніж скасує їх». Однак це не обов'язково означає, що перехід буде легким. У секторі середнього доходу, де працює більшість людей, у працівників з належними навиками є хороші можливості для просування - цінність їх роботи зростає. Але їх недостатньо. На думку McKinsey, до 2020 року в усьому світі попит на робочу силу необхідної кваліфікації буде перевищувати пропозицію на 40 мільйонів. У той же час робітники без необхідних навичок будуть перебувати під загрозою звільнення.

Протягом останніх п'яти років так звані відкриті онлайн-курси або масові відкриті онлайн-курси (Mass Open Online Courses - MOOC) пропонують рішення цієї проблеми. Вони надають працівникам можливість підвищувати свою кваліфікацію паралельно з роботою. Ресурс Coursera є одним з кращих прикладів чинних MOOC. В даний час на ресурсі зареєстровано близько 24 мільйонів студентів. Засновник, Ендрю Ин зі Стенфордського університету, працює в галузі штучного інтелекту. «Як дослідник ІІ, - сказав він в інтерв'ю журналу« Економіст », - вважаю, що це наша моральна відповідальність усувати проблеми, які ми несемо в світ». Не менш важливо навчання на робочому місці. Важливий внесок може внести дублююча система. Siemens і багато інших компаній впроваджують такий підхід і працюють з державними та приватними партнерами, зокрема, в Китаї і США, для створення подібних систем навчання.

Коли промислове виробництво зливається з інформаційно-комунікаційними технологіями, у працівників виникають нові завдання. Їх робота тепер більше пов'язана з плануванням і координацією, контролем, наглядом і прийняттям рішень. Оскільки робота людей залишається ручної, вона все більше буде підкріплюватися машинами, наприклад, спільними роботами. У працівників рівня менеджменту також з'являться нові завдання. Сабіне Бендіек, генеральний директор Microsoft Germany, пише в своєму блозі: «Як менеджер, я відчуваю, що нам потрібні нові навички. Ми повинні більше вчитися, ніж керувати, більше дозволяти, ніж визначати, більше управляти процесами, ніж видавати завдання». Сьогоднішня хвиля автоматизації та цифровізації не просто змінює профілі окремі робіт. Вона змінює весь процес роботи, будь то в сфері послуг, досліджень і розробок, постачання, виробництва або дистрибуції. Тенденція у всіх сферах однакова: мережа перемагає ієрархію.

Цифровий двійник

Злиття віртуальних і «реальних» аспектів виробництва є ключем до Промисловості 4.0. Ніщо не уособлює цей підхід краще, ніж цифровий двійник - віртуальне уявлення продукту аж до останньої технічної деталі. Така комбінація віртуального і «реального» світів дозволяє проводити великий аналіз даних і виконувати проактивное обслуговування систем для усунення проблем до їх виникнення і для запобігання простоїв. Можливість моделювання відкриває нові перспективи і дозволяє більш точно планувати майбутнє. Кінцевою метою є розробка, тестування і виробництво продуктів повністю у віртуальному середовищі, щоб не починати «матеріальне» виробництво до тих пір, поки продукт не доведе свою функціональну придатність.

Наскрізна ланцюжок 3D CAD-моделей є важливою частиною цифрового двійника. Дослідницька робота, проведена в підрозділі Siemens Power and Gas, є прикладом ефективності такого підходу. «Нові методи моделювання та управління - це важливий фактор скорочення тривалості виробничого процесу, - каже Бернгард Вегнер, інженер-розробник підрозділи Siemens Power Generation. - На шляху від розробки до виробництва вони економлять до трьох місяців». Мається на увазі виробництво газових турбін. У той же час моделі знижують витрати і підвищують якість. Коротше кажучи, цифровий двійник і Промисловість 4.0 дають поштовх для зростання продуктивності.

Приріст продуктивності - це хороша новина. Ендрю Макафі, професор Массачусетського технологічного інституту, який побоюється, що Промисловість 4.0 губить людську роботу, йде ще далі. «Це найкращі новини в світі», - каже він, оскільки підвищення продуктивності дозволить збільшити доходи всього населення світу. Його турбує ні, як він називає, «bounty» або заохочувальний приз - сумарний продукт, - а «spread», розподіл. Як люди повинні брати участь в підвищенні продуктивності, якщо це підвищення підриває людську працю?

Такий підхід односторонній, вважає економіст з MIT Девід Ауторо. «Фахівці схильні перебільшувати заміну людини машинами», - писав він в одному з досліджень в 2015 році. «Автоматизація дійсно фактично замінює роботу - це, як правило, її мета. Але автоматизація також доповнює роботу, - додає він, - і, підвищуючи продуктивність, призводить до більшого попиту на роботу». Схоже, що привид темної фабрики так і залишиться тільки історією про привидів.