Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron

26 квітня 2018 р.


На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron: два нових вимірювальних пристрої 7KM PAC3200T і 7KM PAC2200, а також модуль розширення 7KM PAC для вимірювання струму нейтрального провідника I (N), диференціального струму I (Diff) та аналогового сигналу.

Сертифіковані асоціацією TÜV пристрої для монтажу на DIN-рейці 7KM PAC3200T і 7KM PAC2200 вимірюють всі релевантні параметри електричних мереж. За допомогою вбудованих комунікаційних інтерфейсів, пристрої можуть бути легко інтегровані в системи автоматизації та системи енергоменеджменту для подальшої обробки даних вимірювань.

Разом з програмним забезпеченням Powermanager пристрої пропонують систему енергоменеджменту, яка підходить для малих та середніх компаній. Модуль розширення 7KM PAC для вимірювання струму нейтрального провідника I (N), струму витоку I (Diff) та аналогового сигналу дозволяє розширювати додаткові функції вимірювальних пристроїв 7KM PAC3200 і 7KM PAC4200. Вимірювальні прилади серії 7KM PAC точно та надійно вимірюють показники для мережі живлення, електричних відводів або окремих споживачів. Вони надають не тільки вичерпну інформацію про споживання електроенергії, але й важливі значення для оцінки стану установок і якості електроенергії. Компактний вимірювальний прилад 7KM PAC3200T легко кріпиться на стандартну монтажну рейку та ідеально підходить для випадків, коли відображення показників в ньому не потрібно.

Вимірювальні прилади 7KM PAC2200 однаково прості в експлуатації. Ці універсальні вимірювачі потужності відображають найбільш важливі значення безпосередньо на інтегрованому дисплеї. Завдяки використанню інтерфейсу зв'язку вони можуть підключатися до систем моніторингу енергії через Modbus TCP, Modbus RTU або M-Bus. Дані можна візуалізувати незалежно від пристрою через веб-сервер, який інтегрований в обох  вимірювальних пристроях. Вимірювальні прилади інтегровані в конфігураційне програмне забезпечення Powerconfig та програмне забезпечення для енергоменеджменту Powermanager. Вони відповідають вимогам стандарту IEC61557-12 з класом точності 0,5% для вимірювальних приладів 7KM PAC3200T і класом точності 1% для вимірювальних приладів 7KM PAC2200. Завдяки відповідності міжнародним стандартам, дані прилади можна використовувати в усьому світі.


Модуль розширення 7KM PAC I (N), I (Diff) і аналогового сигналу введення, дозволяє розширювати функції універсальних вимірювальних пристроїв 7KM PAC 3200 і 4200 як, наприклад, додавати функцію вимірювання струму нейтрального провідника класу (IN), диференціального струму (IDiff) і , аналогового сигналу, наприклад температури, витрат або тиску.

Системи енергетичного менеджменту забезпечують прозорість потоків енергії і, таким чином, забезпечують основу для підвищення енергоефективності. Додатково до економії коштів за рахунок оптимізації споживання, системи також забезпечують більш високу надійність інфраструктури та промислових підприємств шляхом моніторингу електричних мереж і якості електроенергії. Система енергоменеджменту Sentron забезпечує міцну основу для регулярних енергетичних аудитів та операційної системи управління енергією відповідно до стандарту для впровадження, супроводу та поліпшення систем енергетичного менеджменту ISO 50001.