Tools

Сіменс УкраїнаСіменс Україна

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Siemens AG підбив підсумки 2018 фінансового року

9 листопада 2018 р.


Сьогодні на щорічній прес-конференції в Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати 2018 фінансового року.

За звітний період (жовтень 2017 року - вересень 2018 р.) портфель нових замовлень збільшився на 6% і досяг 91,3 млрд євро. Оборот показав незначне зростання і склав трохи більше 83,0 млрд євро. Прибуток від проектів в промисловому секторі знизилася до 8,8 млрд, зростання в більшості з галузей компенсувало повністю падіння прибутку департаменту «Виробництво енергії і газ».


Чистий прибуток концерну склав 6,1 млрд євро. Базовий прибуток за одну акцію (EPS) - 7,88 євро (в 2017 р - 7,44 євро). Вільний потік грошових коштів виріс на 22% в порівнянні з минулим роком і склав 5,8 млрд евро. Інвестіціі в НДДКР склали 5,6 млрд євро, що на 8% відсотків більше, ніж в минулому фінансовому році.

«Ми досягли показників, які обіцяли, і повністю виконали наш прогноз, який було збільшено в середині року. Це свідчить про сильну глобальну команду, яка одночасно конкурувала як на зростаючих ринках, так і в складних економічних умовах, і досягла високих показників. В 2019 фінансовому році ми надамо нашим підрозділам ще більше підприємницької свободи і закладемо основу для реалізації стратегії «Бачення-2020 +», - зазначив Президент і Голова Правління Siemens AG Джо Кезер.