Tools

Сіменс УкраїнаСіменс Україна

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Сіменс та Бентлі Системс розвивають стратегічне співробітництво

31 серпня 2018 р.


В ході спільної наради директорів Siemens та Bentley Systems прийнято рішення про посилення стратегічної співпраці між компаніями.

Планується розширення діючої угоди в рамках бізнес діяльності та комерційних ініціатив. Таким чином, обсяг загальних інвестицій в інновації збільшиться з 50 млн. до 100 млн. Євро. У зв'язку з регулярними інвестиціями Siemens в цінні папери Bentley, частка німецької компанії в Bentley Systems перевищить 9%.

Член Правління Siemens AG Клаус Хельмріх зазначив: «Я радий, що ми успішно розпочали нашу співпрацю. Тепер ми з Бентлі виходимо на новий рівень. Зокрема, ми маємо намір запропонувати партнеру єдину платформу Teamcenter, що допоможе створити повноцінного цифрового двійника в інженерно-будівельної галузі. Комплексний підхід до обробки даних завдяки рішенню MindSphere дозволять нашим спільним замовникам скористатися перевагами цифрових технологій».

Генеральний директор Bentley Systems Грег Бентлі вважає: «Спільно з Siemens нам вдалося визначити перспективи розвитку за практично всіма бізнес-напрямками  для цифрової трансформації в області інфраструктури та промисловості. Наші нові продукти і хмарні сервіси вже виходять на ринок, і ми з ентузіазмом працюємо над подальшими проектами».

Більш детальну інформацію можна отримати за наступним посиланням: https://www.siemens.com/press/en/pressrelease/?press=/en/pressrelease/2018/corporate/pr2018080281coen.htm&content[]=Corp

Ми в соціальних мережах: https://www.facebook.com/SiemensUA