Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Цифрове перетворення переробної промисловості з пакетом «Цифрове підприємство» від Siemens

20 червня 2018 р.


Цифрова трансформація переробних і технологічних галузей промисловості йде повним ходом. Девіз Siemens на виставці Achema 2018 - «Прискорення  цифрових перетвореннь: від інтегрованого проектування до інтегрованого виробництва».

На площі майже 1 300 м 2 компанія представила свій пакет «Цифрове підприємство», який вже сьогодні відкриває переробним компаніям всі переваги «Індустрії 4.0». Портфель рішень включає в себе інтегроване апаратне і програмне забезпечення і сервіси для компаній будь-якого розміру з будь-якого сектора переробної промисловості.

«Ми - перша компанія, яка пропонує комплексну модель даних для всього життєвого циклу підприємства: від інтегрованого проектування та інтегрованого виробництва до сервісів на основі даних», - говорить генеральний директор підрозділу« Технологічні галузі і приводи» Юрген Брандес. Ця модель - "цифровий двійник" - дозволяє компаніям підвищити гнучкість і продуктивність виробництва, скоротити час виведення продуктів на ринок і покращити їх якість без зупинки виробництва. Таким чином, Siemens вже сьогодні закладає технічні умови для реалізації концепції "Індустрія 4.0".

Стенд Siemens на выставке Achema 2018

Стенд Siemens на виставці Achema 2018

На своєму стенді Siemens продемонстрував переваги цифровізації для існуючих і нових об'єктів на конкретних прикладах своїх клієнтів. Серед них проект виробника фарб - компанії Dulux, яка за допомогою пакета рішень Siemens реалізувала свій перший проект «цифрового заводу з виробництва фарб». Компанія прагнула забезпечити стабільно високу якість продукції та достатню гнучкість виробництва для задоволення індивідуальних потреб своїх клієнтів. Впроваджених цифрове рішення дозволило компанії налагодити виробництво мінімальними партіями: розмір однієї партії зменшився з 5000 до всього лише 100 літрів фарби.

За допомогою рішень Siemens компанія Pfizer - виробник таблеток і капсул для втамування болю і лікування хворих на рак і пацієнтів з серцевою недостатністю - змогла вивести автоматизацію і цифровізацію виробництва на новий рівень. Компанія прагнула швидко реагувати на вимоги ринку і при цьому підтримувати незмінно високий рівень якості. Раніше для внесення коригувань в обсяги виробництва було потрібно до чотирьох місяців. Зараз Pfizer може адаптуватися до нових ринкових умов за лічені хвилини.

На виставці Siemens продемонстрував, як компанії будь-якого розміру і з будь-якої галузі можуть легко здійснити цифрове перетворення своїх активів - як нових, так і існуючих. Залежно від ступеня цифровізації компанія може впровадити весь пакет «Цифрове підприємство» або просто вибрати для себе окремі опції. Передовий портфель рішень з автоматизації і приводам і пакет «Цифрове підприємство» дозволяють Siemens створювати нові технологічні концепції на основі загальнодоступних промислових стандартів, наприклад, в сфері модульного будівництва підприємств, забезпечуючи неймовірну гнучкість процесів для постачальників і операторів обладнання.

Також на стенді Siemens було представлено інноваційні підходи до мережевої взаємодії і масштабованої відкритої вертикальної і горизонтальної інтеграції обладнання, наприклад, на основі стандартів Namur Open Architecture (NOA) або Sidrive IQ. Компоненти NOA дозволяють створити другий канал даних, що дозволяє безпосередньо підключати обладнання до хмарних інструментів. Sidrive IQ - це нова цифрова платформа для збору і аналізу даних з приводного обладнання за допомогою MindSphere - хмарної відкритої операційної системи для Інтернету речей.

Оптимізувати процеси і підвищити продуктивність обладнання допомагають різні цифрові програми. Наприклад, хмарний додаток для моніторингу клапанів Valve Monitoring Maintenance дозволяє знизити робоче навантаження, пов'язане з підтримкою технічного стану клапанів, у багатьох галузях промисловості. Додаток Control Performance Analytics використовує віддалене управління для аналізу замкнутих систем з використанням даних, безпосередньо одержуваних з системи управління технологічними процесами. Siemens є першопрохідцем і в сфері кібербезпеки, пропонуючи своїм клієнтам широкий спектр продуктів і послуг для підприємств і мереж відповідно до концепції «поглибленого захисту».

Ще один центральний елемент виставки в цьому році - reThink Tank - кімната майбутнього. Тут відвідувачі змогли більше дізнатися про методи автоматизації нового покоління. Одягнувши шолом віртуальної реальності, вони спостерігали за роботою технології управління технологічними процесами, які будуть використовуватися в найближчому майбутньому.

Також на стенді було представлено два демонстраційних експозиції з прикладами реального застосування технологій Siemens в хімічній і фармацевтичній галузях.

Експозиція для хімічної галузі включав повністю віртуальну тривимірну модель реальної розділової колони з виставкового центру Siemens Process Automation World в Карлсруе. «Цифровий двійник» демонстрував життєвий цикл різних компонентів установки та  можливості, які відкриває автоматизація і цифровізація на всіх етапах проектування і експлуатації. Розроблені для цього проекту рішення орієнтовані виключно на потреби клієнта. Поряд з надійністю, вирішальну роль відіграють також висока готовність, оперативність введення в експлуатацію і дешевизна техобслуговування.

Одне з рішень для прогностичного та економічного техобслуговування засноване на інтерактивному використанні Simatic PCS 7 і Comos MRO і продемонстровано на стенді на прикладі системи обслуговування насоса. Концепція обслуговування включає в себе ПО Comos Walkinside для створення віртуальної 3D-моделі установки і додатки з пакету для підвищення продуктивності активів - «Моніторинг клапанів», «Моніторинг насосів» або «Аналітика силових приводів».

Друга експозиція відноситься до фармацевтичної промисловості та зачіпає такі питання, як забезпечення якості, відповідність нормативним вимогам, скорочення часу виходу продукції на ринок і підвищення ефективності і гнучкості виробництва. На експозиції було продемонстровано, як створити необхідні умови для того, щоб краще розуміти процеси за допомогою всебічного аналізу. На виставці будуть показані результати, яких можна досягти у співпраці з партнерами з розвитку, на прикладі ферментації дріжджових клітин. Впровадження всіх процесів в систему управління виробництвом (MES), Profinet plug-and-play для автоматичного розпізнавання компонентів, безпаперове виробництво - ось лише кілька прикладів того, як цифровізація може перетворити фармацевтичну промисловість, вдосконалити економіку досліджень і виробництва ліків і зменшити розмір партій