Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Sartorius Stedim Biotech і Siemens підписали угоду про довгострокову співпрацю в області автоматизації

20 червня 2018 р.


  • Siemens стає кращим постачальником рішень по автоматизації

  • Портфель продуктів Sartorius Stedim Biotech в майбутньому поповниться стандартизованої платформою для автоматизації

  • Новий автоматизований продукт буде вперше представлений на виставці Achema 2018 у Франкфурті

Технологічна група Siemens і провідний міжнародний постачальник для біофармацевтичної промисловості Sartorius Stedim Biotech домовилися про довгострокове співробітництво в області автоматизації. Угода передбачає переважне використання Sartorius Stedim Biotech технологій автоматизації Siemens, в тому числі промислових ПК, програмного контролера S7-1500, порталу TIA і системи SCADA Simatic WinCC. Ці апаратні і програмні компоненти будуть використовуватися в різних продуктах і рішеннях, які SSB пропонує своїм клієнтам в сфері розробки і виробництва біофармацевтичних препаратів, таких як вакцини і моноклональні антитіла.

Sartorius Stedim Biotech вже давно використовує перевірені інструменти автоматизації Siemens для управління технологічними процесами в своєму великому біореакторі і системах фільтрації. Щоб ще більше стандартизувати свій портфель, SSB вирішила впровадити нову налаштовувану систему автоматизації для ряду своїх технологічних процесів. Нещодавно підписана угода розширює співробітництво між двома компаніями, яке буде охоплювати ряд продуктів Sartorius Stedim Biotech. Найближчими місяцями рішення Siemens по автоматизації будуть послідовно впроваджуватися в продукти SSB, які будуть інтегровані в системи управління технологічними процесами, наприклад, Simatic PCS 7 і Simatic Batch. Ці продукти SSB включають в себе одноразові біореактори серії BIOSTAT STR, різні системи фільтрації і систему FlexAct. FlexAct являє собою гнучкий модуль, який використовується для управління різними етапами процесу в біофармацевтичному виробництві.

«Впроваджуючи нову платформу для автоматизації та ще більше стандартизуючи наші продукти, ми спрощуємо для клієнтів процес інтеграції їх систем в інструменти автоматизації вищого рівня, такі як SCADA, MES або ERP. Ми також дозволяємо їм простіше масштабувати процеси - як в лабораторіях, так і при промисловому виробництві, - пояснює доктор Оскар-Вернер Рейф, технічний директор Sartorius Stedim Biotech. - Ми побачили в Siemens ідеального партнера, оскільки це один з лідерів в сфері автоматизації».

Директор підрозділу Siemens по автоматизації процесів Еккард Еберле прокоментував: «Ми раді надати Sartorius Stedim Biotech наш унікальний комплексний портфель апаратних і програмних продуктів і сервісів для всього життєвого циклу обладнання та систем. Завдяки нашій співпраці, біофармацевтичні компанії зможуть підвищити ефективність, гнучкість і якість виробництва, а також швидше виводити свою продукцію на ринок».