Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Новини за 2019 рік

13 червня 2019 р.

ДП «Сіменс Україна» підписала контракт з ДТЕК ВДЕ на будівництво підстанції збору потужності 35/150 кВ «під ключ»

Нещодавно Сіменс Україна уклала контракт з компанією ДТЕК ВДЕ на поставку обладнання для будівництва підстанції збору потужності для нової сонячної електростанції - Покровська. Будівництво СЕС потужністю 240 МВт (АС) стане значним внеском у зміцнення енергетичної незалежності України.

10 червня 2019 р.

Конференція «Інтелектуальна інфраструктура»

У минулу п'ятницю у Києві на НСК «Олімпійський» пройшла конференція, присвячена питанням інтелектуальної інфраструктури. У заході взяли участь близько 200 учасників та експертів ринку, а також представників бізнес-спільноти, партнерів та замовників Siemens.

30 травня 2019 р.

Компанія Siemens Ukraine з нагоди 125 річчя львівського трамвая дарує львів’янам 12 000 квитків на проїзд у міських трамваях

Компанія Siemens Ukraine з нагоди 125 річчя львівського трамвая дарує львів’янам 12 000 квитків на проїзд у міських трамваях.

8 травня 2019 р.

Siemens AG оголосив фінансові результати роботи за другий квартал 2019 ф.р.

У Мюнхені оголошені офіційні підсумки діяльності концерну Siemens AG за другий квартал (січень - березень) 2019 фінансового року.

2 травня 2019 р.

Хартія Siemens Energy Value Charter

Хартія Siemens Energy Value Charter - наша концепція створення ефективної енергосистеми

10 квітня 2019 р.

Siemens виводить промисловість на новий рівень цифрової трансформації

На Hannover Messe 2019 компанія Siemens представила нові рішення напрямку «Цифрове виробництво», які допомагають компаніям вийти на новий щабель цифрової трансформації.

4 квітня 2019 р.

Інженери «Сіменс Україна» беруть участь в будівництві нового комплексу з виробництва калійних добрив в Білорусі

Kомпанія «Сіменс Україна» підписала контракт з автоматизації, постачання обладнання та вводу в експлуатацію комплекту електрообладнання для шахтних підйомних установок на споруджуваному виробничому комплексі для Ніжинського ГЗК ІООО «Славкалій» з видобутку калійної солі в Білорусі. Введення комплексу в експлуатацію заплановане на 2023 рік.

20 березня 2019 р.

Дрони та міськи агломерації: на що здатні маленькі залізні птахи та як зможуть покращити наше життя у мегаполісі?

Більшість статей про дрони описують доставку замовлень: а-ля «піца приземлилася на порозі вашого будинку, пакети з продуктами були доставлені з супермаркету за вашою адресою». Пишуть навіть про доставку людей – таке собі дрон-таксі. Але це лише однобокий погляд на можливості цих літальних апаратів.

13 березня 2019 р.

Електрифікація зробить світ більш інклюзивним

У 2017 році кількість людей без доступу до електрики впала менше познаки 1 мільярда осіб. Це чудова новина не тільки для тих, хто отримає доступ до товарів першої необхідності, освіти, послуг у сфері охорони здоров'я та економічного розвитку. Це також гарна новина для світової економіки. Слаборозвинені регіони зможуть стати учасниками глобального ринку лише за умови забезпечення загального доступу до сучасних видів енергії. Фундаментальне питання полягає в тому, яким чином ці регіони будуть створювати необхідні потужності. Адже, зважаючи на все зростаючу глобалізацію ланцюжка створення вартості енергії, саме ці регіони будуть відігравати важливу роль.

11 березня 2019 р.

Потенціал технології штучного інтелекту лежить в сфері промисловості

Роботи, які збирають предмети без попереднього програмування. Конвеєрні лінії на фабриках, котрі самостійно оптимізуються. Потяги і вітротурбіни, які надсилають запит на проведення технічного обслуговування, спираючись на аналіз операційних даних і технологію штучного інтелекту, здатну прогнозувати поведінку механізмів і обладнання набагато краще, аніж інженери і конструктори, які їх створили. Ці розробки відкривають широкі можливості для використання і подальшого розкриття потенціалу штучного інтелекту.

22 лютого 2019 р.

Технології майбутнього, які наближають епоху Промисловості 4.0

Обладнання, яке вміє визначати необхідність заміни запчастин. Системи виробництва, які контролюють якість в процесі виробництва і в такий спосіб скорочують час простою через інспекцій. Роботи, які автоматично розпізнають і переміщують компоненти. Ці та подібні сценарії поступово стають реальними у виробничому середовищі.

14 лютого 2019 р.

Зміна клімату

Чиста енергія – запорука стабільного, комфортного та мирного життя на землі.

14 лютого 2019 р.

Цифровізація енергетичних систем

У проектному документі «Цифровізація енергетичних систем» компанії Bloomberg New Energy Finance описано, яким чином цифровізація змінює характер енергетичної галузі. Розглядаються нові виклики, що стоять перед енергетичними системами, поточний вплив цифрових активів на енергетичну інфраструктуру, потенційні стимули та можливості для розвитку у цій сфері.

8 лютого 2019 р.

Енергоефективність промисловості: як перейти від обладнання минулого століття до сучасних технологій

Рівень ефективності нашої промисловості залишається одним з найнижчих в Європі. Причина очевидна: більшість заводів проектувалися ще у 50-60-х роках минулого століття, і тільки одиниці з них пройшли з тих пір комплексну модернізацію. Технології ж за цей час зробили якісний стрибок, енергоефективність виробництва підвищилася в рази, а наші промислові гіганти залишилися «за бортом» прогресу і продовжують працювати на знос із великими втратами і низьким ККД.

4 лютого 2019 р.

Кінець довгого шляху

Болівія нарощує потужності трьох електростанцій, щоб у майбутньому стати енергетичним хабом Південної Америки. Поставка обладнання для цього проекту здійснювалася з трьох континентів - з логістичним рекордом. В даний час починаються будівельні роботи. До 2020 року виробництво електроенергії в Болівії збільшиться на 50%.

4 лютого 2019 р.

Революція в енергосистемі

Стаття запрошеного автора, професора Арміна Шнеттлера, керівника дослідницьких проектів в області енергетики і електроніки департаменту корпоративних технологій Siemens.

4 лютого 2019 р.

Квадратура енергетичного кола

Процеси виробництва і споживання електроенергії розділені в часі та просторі, що неминуче призводить до ускладнення енергосистем. Важливими чинниками є надійність енергопостачання, доступна ціна, стійкість систем та ефективність використання ресурсів. Про те, як можна задовольнить усі ці вимоги, читайте нижче.

30 січня 2019 р.

Siemens AG підбив підсумки першого кварталу нового фінансового року

Сьогодні у Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати першого кварталу 2019 фінансового року.

24 січня 2019 р.

Далекосяжні плани – все завдяки цифровому двійникові

Для Tronrud Engineering гнучка та оперативна адаптація до стандартів пакувальної промисловості, що змінюються, – не проблема. У співпраці з Siemens норвезький виробник верстатів зміг вдвічі скоротити час, необхідний для програмування, конструювання та зборки нової, гнучкої та швидкісної пакувальної установки.

24 січня 2019 р.

Там, де поєднуються потоки даних та газу

На станції ЗПГ норвезької нафтогазової компанії «Еквінор» на острові Мелкойя охолоджують природний газ з Баренцового моря до мінус 160 градусів за Цельсієм. Потім енергоносій розподіляють по спеціальних цистернах і транспортують у порти по всьому світу. Щоб все працювало як годинник, на підприємстві впровадили інструменти з цифрового портфоліо Siemens.

24 січня 2019 р.

Колір на будь-який смакl

Під час будівництва нового заводу найбільшого виробника лакофарбових матеріалів DuluxGroup застосовувалися передові технології виробництва. Найбільшу увагу приділили наскрізній цифровізації процесів. Такий прогресивний підхід дозволив покращити ефективність та якість, скоротити час виведення продуктів на ринок і забезпечити рівень гнучкості, необхідний для кастомізації масового виготовлення фарб.