Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Інженери «Сіменс Україна» беруть участь в будівництві нового комплексу з виробництва калійних добрив в Білорусі

4 квітня 2019 р.


Kомпанія «Сіменс Україна» підписала контракт з автоматизації, постачання обладнання та вводу в експлуатацію комплекту електрообладнання для шахтних підйомних установок на споруджуваному виробничому комплексі для Ніжинського ГЗК ІООО «Славкалій» з видобутку калійної солі в Білорусі. Введення комплексу в експлуатацію заплановане на 2023 рік.

Сіменс Україна є експертом в реалізації таких проектів. За плечима компанії ціла низка схожих реалізованих проектів на різних об'єктах. Унікальність цього проекту полягає в тому, що об'єкт буде зведений буквально «на голому місці», тобто з нуля - на пустирищі, де до цього ніякої забудови не було - це так званий «greenfield» проект. Побудований «з нуля» комплекс перероблятиме калійну сіль, видобуту на Старобінському родовищі Прип'ятського калієносного басейну, в калійні мінеральні добрива. Мета проекту - розширити географію видобутку калійної солі, підвищити видобуток цього природного ресурсу, і наростити обсяг експорту калійних добрив.

У проекті будівництва нового комплексу «Сіменс Україна» спільно з німецьким партнером - компанією Thyssen Schachtbau GmbH (Mülheim an der Ruhr, Germany), буде відповідати за комплексне оснащення установок клітьового та скіпового підйому всім необхідним електрообладнанням. Обсяг поставки «Сіменс Україна» включає електричну частину комплексу: двигуни підйому, високовольтні і низьковольтні розподільні пристрої, трансформатори, частотні перетворювачі, системи управління, людино-машинний інтерфейс, пульти управління підйомними установками, та ін. Також в рамках проекту Siemens поставить замовнику унікальний продукт , розроблений німецькими інженерами - інноваційний регулятор ходу.

Фахівцями «Сіменс Україна» буде розроблена проектна документація електрообладнання та систем автоматизації для скіпових і клітьових підйомних установок, виконаний шефмонтаж, проведено навчання персоналу виробничого комплексу, якому належить обслуговувати електрообладнання Siemens.


«Вибір «Сіменс Україна» як постачальника електрообладнання для оснащення шахтних підйомних установок на новому виробничому комплексі зумовлений низкою вагомих чинників. Наша компанія вже має досвід реалізації подібних проектів в Білорусі - ми досить глибоко вивчили цей ринок, добре розуміємо потреби замовників виробничого сектора, пов'язаного з видобутком природних копалин, маємо в своєму арсеналі готові рішення і практичні напрацювання, які можуть бути успішно застосовані в даному проекті» , - зазначив Андрій Никітенко, керівник Департаменту «Проектні рішення і електропривідні системи» ДП «Сіменс Україна».


Раніше компанією ДП «Сіменс Україна» були виконані чотири подібних замовлення в рамках проектів по будівництву виробничих комплексів з видобутку і переробці калійної солі в Білорусі.

«Ми впевнені, що одним з вирішальних аргументів на користь «Сіменс Україна» є висока кваліфікація інженерів дніпровського інженерного центру. За 20 років наші інженери взяли участь в реалізації багатьох проектів на європейському ринку, в Азії, в Україні і завоювали хорошу репутацію серед клієнтів. Конкуренція весь час зростає, доводиться виконувати великі обсяги робіт в короткі терміни, в умовах обмежених ресурсів. Нашу команду залучають до вирішення найскладніших завдань,»- прокоментував генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Мачей Зелінські.