Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Хартія Siemens Energy Value Charter

Формування майбутнього енергетики і створення нових стандартів

2 травня 2019 р.


Хартія Siemens Energy Value Charter - наша концепція створення ефективної енергосистеми

Зміна клімату – очевидний факт. Він ставить під загрозу наше існування на цій планеті. Повені, , лісові пожежі, посухи : в останні роки ми спостерігаємо все більше і більше екстремальних погодних явищ. Рівень моря, температура океану і концентрація парникових газів в атмосфері досягли рекордних значень. Земля може стати набагато менш гостинним місцем вже у недалекому майбутньому -  ще протягом нашого життя. Лише одне вселяє впевненість: міжнародна співпраця та виконання пунктів Паризької угоди зі зміни клімату. Siemens на власному прикладі демонструє дотримання цих цілей. До 2030 року  ми маємо на меті стати бізнесом з нульовими викидами вуглецю. Крім того, ми допомагаємо і нашим клієнтам скоротити викиди CO2 завдяки великому портфелю екологічних рішень. Енергія - це основа всього. Безперебійний доступ до надійного і дешевого електропостачання - це базова умова для стійкого економічного зростання в сучасному світі. Це фундамент, на якому будуються процвітання і благополуччя суспільства в усьому світі. На основі багаторічного досвіду Siemens розробив комплексний підхід для постійного і успішного обміну інформацією з урядами і партнерами по всьому світу - нашу Хартію Siemens Energy Value Charter.

Уряди всього світу стимулюють розробку більш стійких, надійних і економічних енергетичних рішень. І кожна країна потребує унікальних рішеннях для досягнення амбітної мети по створенню максимально сталої енергетичної системи. На карту поставлено багато. Успішна робота в цьому напрямку визначає, наприклад, чи зможе суспільство побудувати потужну промисловість і крокувати в ногу з швидким розвитком цифрових технологій. І це та сфера, де може допомогти Siemens завдяки більш ніж  170 - літньому досвіду і представництвам по всьому світу. Siemens - технологічний лідер на ринку майже у всіх секторах енергетики. Ми як ніхто інший знаємо, які технологічні рішення потрібні енергетичній системі, яка швидко і безперервно змінюється. Але цього вже недостатньо. Сильні і надійні партнери повинні взяти на себе нові зобов'язання і внести свій вклад в загальну справу.

Саме тому ми створюємо передумови для цієї роботи і представляємо Хартію Siemens Energy Value Charter. Вона поєднує в собі наш досвід в створенні технологічних рішень і інновацій з конкретними рекомендаціями про те, як слід розвивати енергетичні системи, щоб йти в ногу з технологіями. Ми також додали в документ ретельно продумані концепції фінансування і розвитку, в тому числі програми навчання і підвищення кваліфікації, і розробили індивідуальні плани розвитку енергетики, щоб зробити енергетичні системи більш стійкими і цінними: для країн у всьому світі, для суспільства і, перш за все, для людей.

В основі документа лежать три пріоритети, які однаково важливі в усьому світі:

1. Забезпечення надійного, доступного та сталого виробництва енергії. Безперебійний доступ до надійного електропостачання - це основа економічного зростання сьогодні і в майбутньому. Щоб досягти цієї мети, нам потрібна комбінація з відновлюваної енергії вітру, сонця та інших джерел, економічних і високоманеврових електростанцій, технологій зберігання енергії і оптимізованих систем управління попитом.

2. Створення ефективної, безпечної і сучасної інфраструктури. Передача екологічної електроенергії і її інтеграція в нашу економіку вимагає інтелектуальних міжгалузевих рішень. Електроенергетична, газова і цифрова інфраструктури повинні відповідати цій меті і бути тісно взаємопов'язані. Зберігання та трансформація енергії стають найважливішою ланкою в інтеграції галузі.

3. Розширення можливостей споживачів енергії. Різноманіття джерел енергії, зниження витрат і нові технології дозволяють споживачам самим формувати енергосистему. Це створює нові можливості як для споживачів, так і для децентралізованих економічних енергосистем.

Саме від роботи за цими трьома пріоритетами буде більшою мірою залежати стійкість енергосистеми у майбутньому. Ми запрошуємо уряди і партнерів по всьому світу до діалогу про те, як будувати енергосистеми  так, щоб вони стали міцним фундаментом для стійкого економічного зростання. Необхідно ще більше зміцнити співпрацю між політиками, бізнесом і громадянським суспільством. Тільки якщо ми будемо діяти спільно, ми зможемо залишити наступним поколінням чисту і комфортну для життя планету.

Ви готові? Тоді до роботи!

Презентація: