Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Кінець довгого шляху

4 лютого 2019 р.


Болівія нарощує потужності трьох електростанцій, щоб у майбутньому стати енергетичним хабом Південної Америки. Поставка обладнання для цього проекту здійснювалася з трьох континентів - з логістичним рекордом. В даний час починаються будівельні роботи. До 2020 року виробництво електроенергії в Болівії збільшиться на 50%.

Державне болівійське комунальне підприємство Ende Andina за участю Siemens нарощує потужності трьох діючих теплових електростанцій. Так Siemens вносить вклад до зусиль Болівії щодо поліпшення енергопостачання зростаючого населення і загальної економічної ситуації. Збільшення потужності енергосистеми більш ніж на один гВт дозволить створити нові робочі місця та прискорить економічний прогрес.

Збільшення потужності на 50%

Дооснащення електростанцій Termoeléctrica del Sur, Termoeléctrica de Warnes і Termoeléctrica Entre Ríos дозволить в 2019 році підвищити пропускну здатність енергомережі Болівії більш ніж на 1 гВт. Встановлена потужність національної об'єднаної енергосистеми зросте на 50%. У перспективі це сприятиме організації експорту електроенергії. До 2026 року генерація енергії в Болівії практично подвоїться і за прогнозами складе 14,2 терават-годин. До 2025 року така динаміка зростання енерговиробництва забезпечить повне задоволення внутрішнього попиту і запланованого експорту електроенергії. Поставки електроенергії до сусідніх країн зроблять Болівію енергетичним хабом Південної Америки.


Сьогодні, коли компоненти обладнання для дооснащення електростанцій вже знаходяться на будівельних майданчиках і здійснюється їх поетапний монтаж, проект може вважатися відносно стандартним - навіть незважаючи на масштабність (в рамках проекту передбачено спорудження 14 блоків електростанцій) і складну логістику. Всі компоненти - турбіни, генератори та інше технологічне обладнання - поставлені на будівельні майданчики без пошкоджень. Управління поставками здійснювали генеральний керівник проекту Йозеф Ентфельнер і Маркус Кьорбер, відповідальний за логістику, - обидва з Siemens у Відні.

Поставки обладнання в Болівію стартували в травні 2017 року. Перші дві газові турбіни пройшли шлях довжиною понад 14 тисяч кілометрів з порту Норрчепінг в Швеції в порт призначення Аріка в Чилі. В цілому вантажні поставки в Болівію включали 14 газових турбін, 11 парових турбін з конденсаторами, 22 парогенератора, 25 електрогенераторів і 25 трансформаторів. Устаткування надходило з трьох континентів, а саме: з Європи (Швеції, Німеччини, Італії), Азії (Китаю, Індонезії, В'єтнаму) і Америки (Бразилії). У серпні 2018 року останні дві газові турбіни були доставлені на електростанцію Termoeléctrica Entre Ríos, розташовану в 220 кілометрах на південний схід від урядової резиденції Ла-Пас.

«Шлях технічного обладнання з Аріка і Ангамоса пролягав через Анди на висоті 4680 метрів. Всього від чилійських портів до будівельних майданчиків було здійснено 400 ходок великовантажного автотранспорту із спеціальним обладнанням, кожен довжиною до 2000 км. Ми перетинали чотири кліматичні зони», - розповідає Маркус Кьорбер. В Андах часто доводилося стикатися з екстремальними погодними умовами і складною дорожньою ситуацією. «З вантажем вагою від 80 до 160 тонн ми проїжджали 180 мостів і тунелів. Найчастіше для переїзду через міст його необхідно було підпирати сталевими балками. Іноді доводилося прокладати нові дороги, так як існуючі не були пригодні для нашого транспорту з важким вантажем, або мости були недостатньо міцними, незважаючи на посилення конструкцій. Наскільки мені відомо, ми першими перевезли вантаж вагою 160 тонн через Анди. Стільки важив всього лише один котельний модуль, а ми повинні були їх поставити 44», - продовжує свою розповідь Кьорбер.


Перевезення найбільшим в світі літаком

Але на цьому логістичні проблеми не закінчилися. Дванадцять котельних модулів для прямоточних парогенераторів довелося перевезти з Чилі на будівельний майданчик в Болівію найбільшим літаком у світі Антонов 225.

Якщо для Маркуса Кербера велика частина проекту залишилася позаду, то для його колеги Йозефа Ентфельнера, який як генеральний керівник проекту від Siemens Austria відповідає за інжиніринг всіх систем до поставки всіх компонентів, проект триватиме до повного завершення будівництва. Проте, він готовий підвести проміжний підсумок та з упевненістю дивиться на заключний етап робіт: «Доставивши без пошкоджень найважчі компоненти електростанцій в Болівію, ми вже вирішили одну важливу задачу в цьому проекті. Зараз основна увага приділяється розширенню потужностей, що дозволить до 2020 року збільшити енергозабезпечення населення Болівії на 50%».

Всього з Швеції в Болівію було перевезено 14 таких турбін (газова турбіна Siemens SGT-800).