Tools

Site ExplorerSite Explorer
Close site explorer

Зміна клімату

14 лютого 2019 р.


Чиста енергія – запорука стабільного, комфортного та мирного життя на землі.

Eнергетика – це основа економічного зростання і соціального прогресу. Наше комфортне життя, так само як і можливості для покращення добробуту людства у цілому, безпосередньо залежать від енергії. Водночас сама енергетична сфера потребує змін. Сьогодні більше мільярда людей у всьому світі мають обмежений доступ до електроенергії або не мають його взагалі. Експерти прогнозують, що до середини століття суттєво зросте попит на первинну енергію (плюс 33%) та електроенергію (плюс 78%).

Це означає, що у глобальному масштабі обсяги енергії повинні зростати. Водночас безперебійне енергопостачання не має призвести до погіршення стану навколишнього середовища. У нещодавній доповіді МГЕЗК ООН (Міжурядова група експертів з питань зміни клімату ООН,  UN IPCC) прозвучав заклик негайно вжити заходів щодо проблеми підвищення середньої глобальної температури на 1,5 градусів Цельсія у порівнянні з доіндустріальним рівнем. Сьогодні на частку генерації електроенергії припадає 25% загального обсягу викидів CO2 у світі. Щоб вплив на клімат не сягнув катастрофічних масштабів, зростання обсягів виробництва енергії у жодному разі не має призводити до збільшення обсягів викидів CO2.

«Для успішного запровадження заходів по декарбонізації ми повинні об'єднати зусилля і почати діяти. Це наше звернення до усіх, хто приймає рішення і відповідає за реалізацію Паризької кліматичної угоди. Siemens повністю підтримує кліматичні політики». - Ліза Дейвіс, член Правління Siemens AG

Ми маємо об'єднати зусилля на шляху подальшої декарбонізації світу

Крокуючи шляхом до низьковуглецевої моделі розвитку, ми повинні активно співпрацювати з клієнтами у запровадженні рішень по декарбонізації енергетики на тлі збільшення обсягів генерації електроенергії. Це допоможе нам, зокрема, зробити більш екологічним сектор мобільності.

Siemens цілком підтримує Паризьку угоду.Ми пропонуємо інноваційні екологічні технології, тож готові стати надійним партнером для наших клієнтів і суспільства загалом на шляху до декарбонізації.

Щоб успішно запроваджувати заходи по декарбонізації  у довгостроковій перспективі, ми повинні об'єднати наші зусилля. Це звернення Siemens до усіх, хто уповноважений приймати рішення. Концерн повністю підтримує виконання кліматичних політик, які вимагають:

1. Використовувати енергію максимально ефективно

2. Збільшити частку енергії від відновлюваних джерел і прискорити перехід до  низьковуглецевої моделі виробництва електроенергії

3. Трансформувати ринки електроенергії і забезпечити надходження достатніх інвестицій у стабільні, безпечні та ефективні енергетичні системи.

4. Прискорити запровадження гнучких технологій для інтеграції відновлюваних джерел енергії і забезпечення стабільності системи.

5. Посилити заходи по декарбонізації інших секторів, зокрема шляхом застосування технології Power-to-X

Майбутнє, в якому енергія виробляється без шкоди для навколишнього середовище, можливе лише за умов об’єднання зусиль суспільства, промисловості і держави.

Кожен має зробити свій внесок у вирішення цієї проблеми.   Siemens поставив перед собою амбітну мету до 2020 року скоротити викиди CO2, а до 2030-го стати CO2 нейтральним.  Концерн планує скоротити викиди  CO2 на 80 000 метричних тон щорічно і знизити витрати на електроенергію на 20 млн євро на рік.

У нас з вами один світ. Тож давайте разом зробимо енергію надійною основою стабільного, комфортного та мирного життя на землі!  Нам потрібно об’єднатися для досягнення поставлених цілей по декарбонізації!