Новини за 2013 рік

13 червня 2019 р.

ДП «Сіменс Україна» підписала контракт з ДТЕК ВДЕ на будівництво підстанції збору потужності 35/150 кВ «під ключ»

Нещодавно Сіменс Україна уклала контракт з компанією ДТЕК ВДЕ на поставку обладнання для будівництва підстанції збору потужності для нової сонячної електростанції - Покровська. Будівництво СЕС потужністю 240 МВт (АС) стане значним внеском у зміцнення енергетичної незалежності України.

10 червня 2019 р.

Конференція «Інтелектуальна інфраструктура»

У минулу п'ятницю у Києві на НСК «Олімпійський» пройшла конференція, присвячена питанням інтелектуальної інфраструктури. У заході взяли участь близько 200 учасників та експертів ринку, а також представників бізнес-спільноти, партнерів та замовників Siemens.

30 травня 2019 р.

Компанія Siemens Ukraine з нагоди 125 річчя львівського трамвая дарує львів’янам 12 000 квитків на проїзд у міських трамваях

Компанія Siemens Ukraine з нагоди 125 річчя львівського трамвая дарує львів’янам 12 000 квитків на проїзд у міських трамваях.

8 травня 2019 р.

Siemens AG оголосив фінансові результати роботи за другий квартал 2019 ф.р.

У Мюнхені оголошені офіційні підсумки діяльності концерну Siemens AG за другий квартал (січень - березень) 2019 фінансового року.

2 травня 2019 р.

Хартія Siemens Energy Value Charter

Хартія Siemens Energy Value Charter - наша концепція створення ефективної енергосистеми

10 квітня 2019 р.

Siemens виводить промисловість на новий рівень цифрової трансформації

На Hannover Messe 2019 компанія Siemens представила нові рішення напрямку «Цифрове виробництво», які допомагають компаніям вийти на новий щабель цифрової трансформації.

4 квітня 2019 р.

Інженери «Сіменс Україна» беруть участь в будівництві нового комплексу з виробництва калійних добрив в Білорусі

Kомпанія «Сіменс Україна» підписала контракт з автоматизації, постачання обладнання та вводу в експлуатацію комплекту електрообладнання для шахтних підйомних установок на споруджуваному виробничому комплексі для Ніжинського ГЗК ІООО «Славкалій» з видобутку калійної солі в Білорусі. Введення комплексу в експлуатацію заплановане на 2023 рік.

20 березня 2019 р.

Дрони та міськи агломерації: на що здатні маленькі залізні птахи та як зможуть покращити наше життя у мегаполісі?

Більшість статей про дрони описують доставку замовлень: а-ля «піца приземлилася на порозі вашого будинку, пакети з продуктами були доставлені з супермаркету за вашою адресою». Пишуть навіть про доставку людей – таке собі дрон-таксі. Але це лише однобокий погляд на можливості цих літальних апаратів.

13 березня 2019 р.

Електрифікація зробить світ більш інклюзивним

У 2017 році кількість людей без доступу до електрики впала менше познаки 1 мільярда осіб. Це чудова новина не тільки для тих, хто отримає доступ до товарів першої необхідності, освіти, послуг у сфері охорони здоров'я та економічного розвитку. Це також гарна новина для світової економіки. Слаборозвинені регіони зможуть стати учасниками глобального ринку лише за умови забезпечення загального доступу до сучасних видів енергії. Фундаментальне питання полягає в тому, яким чином ці регіони будуть створювати необхідні потужності. Адже, зважаючи на все зростаючу глобалізацію ланцюжка створення вартості енергії, саме ці регіони будуть відігравати важливу роль.

11 березня 2019 р.

Потенціал технології штучного інтелекту лежить в сфері промисловості

Роботи, які збирають предмети без попереднього програмування. Конвеєрні лінії на фабриках, котрі самостійно оптимізуються. Потяги і вітротурбіни, які надсилають запит на проведення технічного обслуговування, спираючись на аналіз операційних даних і технологію штучного інтелекту, здатну прогнозувати поведінку механізмів і обладнання набагато краще, аніж інженери і конструктори, які їх створили. Ці розробки відкривають широкі можливості для використання і подальшого розкриття потенціалу штучного інтелекту.

22 лютого 2019 р.

Технології майбутнього, які наближають епоху Промисловості 4.0

Обладнання, яке вміє визначати необхідність заміни запчастин. Системи виробництва, які контролюють якість в процесі виробництва і в такий спосіб скорочують час простою через інспекцій. Роботи, які автоматично розпізнають і переміщують компоненти. Ці та подібні сценарії поступово стають реальними у виробничому середовищі.

14 лютого 2019 р.

Зміна клімату

Чиста енергія – запорука стабільного, комфортного та мирного життя на землі.

14 лютого 2019 р.

Цифровізація енергетичних систем

У проектному документі «Цифровізація енергетичних систем» компанії Bloomberg New Energy Finance описано, яким чином цифровізація змінює характер енергетичної галузі. Розглядаються нові виклики, що стоять перед енергетичними системами, поточний вплив цифрових активів на енергетичну інфраструктуру, потенційні стимули та можливості для розвитку у цій сфері.

8 лютого 2019 р.

Енергоефективність промисловості: як перейти від обладнання минулого століття до сучасних технологій

Рівень ефективності нашої промисловості залишається одним з найнижчих в Європі. Причина очевидна: більшість заводів проектувалися ще у 50-60-х роках минулого століття, і тільки одиниці з них пройшли з тих пір комплексну модернізацію. Технології ж за цей час зробили якісний стрибок, енергоефективність виробництва підвищилася в рази, а наші промислові гіганти залишилися «за бортом» прогресу і продовжують працювати на знос із великими втратами і низьким ККД.

4 лютого 2019 р.

Кінець довгого шляху

Болівія нарощує потужності трьох електростанцій, щоб у майбутньому стати енергетичним хабом Південної Америки. Поставка обладнання для цього проекту здійснювалася з трьох континентів - з логістичним рекордом. В даний час починаються будівельні роботи. До 2020 року виробництво електроенергії в Болівії збільшиться на 50%.

4 лютого 2019 р.

Революція в енергосистемі

Стаття запрошеного автора, професора Арміна Шнеттлера, керівника дослідницьких проектів в області енергетики і електроніки департаменту корпоративних технологій Siemens.

4 лютого 2019 р.

Квадратура енергетичного кола

Процеси виробництва і споживання електроенергії розділені в часі та просторі, що неминуче призводить до ускладнення енергосистем. Важливими чинниками є надійність енергопостачання, доступна ціна, стійкість систем та ефективність використання ресурсів. Про те, як можна задовольнить усі ці вимоги, читайте нижче.

30 січня 2019 р.

Siemens AG підбив підсумки першого кварталу нового фінансового року

Сьогодні у Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати першого кварталу 2019 фінансового року.

24 січня 2019 р.

Далекосяжні плани – все завдяки цифровому двійникові

Для Tronrud Engineering гнучка та оперативна адаптація до стандартів пакувальної промисловості, що змінюються, – не проблема. У співпраці з Siemens норвезький виробник верстатів зміг вдвічі скоротити час, необхідний для програмування, конструювання та зборки нової, гнучкої та швидкісної пакувальної установки.

24 січня 2019 р.

Там, де поєднуються потоки даних та газу

На станції ЗПГ норвезької нафтогазової компанії «Еквінор» на острові Мелкойя охолоджують природний газ з Баренцового моря до мінус 160 градусів за Цельсієм. Потім енергоносій розподіляють по спеціальних цистернах і транспортують у порти по всьому світу. Щоб все працювало як годинник, на підприємстві впровадили інструменти з цифрового портфоліо Siemens.

24 січня 2019 р.

Колір на будь-який смакl

Під час будівництва нового заводу найбільшого виробника лакофарбових матеріалів DuluxGroup застосовувалися передові технології виробництва. Найбільшу увагу приділили наскрізній цифровізації процесів. Такий прогресивний підхід дозволив покращити ефективність та якість, скоротити час виведення продуктів на ринок і забезпечити рівень гнучкості, необхідний для кастомізації масового виготовлення фарб.

23 січня 2019 р.

Індивідуальні ліки: як цифрові технології змінюють фармакологію

Для багатьох з нас зв’язок фармакології з IT, цифровими моделями та іншими інструментами завтрашнього дня неочевидний. І дарма. Незабаром завдяки новим технологіям індивідуалізованими стануть не лише предмети одягу і парфюмерія, але й лікарські препарати, впевнений Сергій Степанюк, експерт з цифровізації Siemens в Україні.

21 січня 2019 р.

Розумне виробництво

Транспортні візки самостійно пересуваються заводськими приміщеннями, фабрики оптимізують енергетичні витрати в режимі реального часу, обладнання контролює якість – і вносить необхідні корективи – безпосередньо в процесі виробництва. Потенціал застосування штучного інтелекту на виробництві величезний. Вже сьогодні завдяки ШІ воно стало більш ефективним, більш гнучким і більш надійним.

8 січня 2019 р.

Від фізики до цифри: як зміниться підхід до продажів

Ера промислових компаній, які мають у своєму виробничому портфелі тільки фізичні товари, завершується. Цьому є ряд причин, зокрема, зняття бар'єрів входу на раніше складні ринки. Можливість конкурувати за рахунок унікальних характеристик обладнання знижується, тож товари поступово переміщаються у площину commodity goods – стандартизованих товарів з ідентичним набором споживчих характеристик. Можна сказати, що на ринку промислових товарів зникає поняття «постачальник», а ціна стає єдиним параметром, що визначає вибір покупця.

4 січня 2019 р.

MindSphere: шлях до впровадження IoT

Здатність компаній і промислових підприємств вигравати конкурентну боротьбу вже зовсім скоро буде залежати від того, чи зможуть вони успішно провести цифрову трансформацію свого бізнесу. Технології Інтернету речей (IoT) відіграватимуть ключову роль в цих змінах, особливо у виробничому секторі. Але не всі компанії мають достатній досвід і ресурси для успішного впровадження складних IoT-проектів. Відкрита хмарна платформа MindSphere компанії Siemens призначена для спрощення запуску та інтеграції рішень IoT у виробничі та бізнес-процеси.

27 грудня 2018 р.

ДП «Сіменс Україна» уклало контракт з ПрАТ «СВС – ДНІПРО» на постачання обладнання для реконструкції підстанції ПС 750 кВ “Запорізька”

ПС 750 кВ “Запорізька” є важливим об’єктом південно-східної частини Об’єднаної енергетичної системи України, так званого великого енергетичного кільця. Ця підстанція забезпечує передачу потужності з найбільшої в Європі Запорізької АЕС та живить електроенергією промисловість та побутових споживачів Придніпров’я та України.

21 грудня 2018 р.

Мікромережі

Під впливом технологічних, нормативних, економічних і екологічних факторів, мікромережі здобувають дедалі більшого поширення у світі. Компанія «Сіменс» допомагає розробляти такі сучасні енергетичні системи і максимально використовувати їхній потенціал.

21 грудня 2018 р.

Багатий урожай енергії

Розміри міст і щільність населення в них продовжують рости, що збільшує навантаження на електричні, водопровідні та транспортні мережі. Щоб зберегти контроль над ситуацією, необхідно впроваджувати інтелектуальні системи моніторингу та управління процесами.

27 листопада 2018 р.

Siemens на виставці SPS IPC Drives 2018

Siemens стане учасником провідної європейської виставки з автоматизації SPS IPC Drives 2018, яка проходитиме з 27 по 29 листопада у Нюрнбергзі, Німеччина. У виставковій залі №11 концерн презентує низку вузькоспеціалізованих рішень і перспективних технологій Industrie 4.0 – четвертої промислової революції.

9 листопада 2018 р.

Siemens AG підбив підсумки 2018 фінансового року

Сьогодні на щорічній прес-конференції в Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати 2018 фінансового року.

7 листопада 2018 р.

Цифрова електроенергетика

Цифровізація, що активно розвивається в усіх галузях промисловості, не обійшла стороною і електроенергетику. Йдеться про активне використання даних, отриманих від польового обладнання для оптимізації управління мережами. В електроенергетиці, і зокрема в електричних мережах, це означає оснащення обладнання мереж різними датчиками, пристроями автоматизації, системами зв'язку для організації роботи з даними і управління мережею. Компанія Siemens володіє цілим комплексом рішень в цій галузі, до яких відносяться і інтелектуальні мережі, і спеціальне програмне забезпечення, і цифрові підстанції.

16 жовтня 2018 р.

Конференція Siemens "Make Digitalization Happen": впровадження цифровізації в промисловому та енергетичному секторах

12 жовтня в Києві на кращому конгресно-виставковому майданчику країни в КВЦ «Парковий» Siemens Україна провела захід для партнерів, метою якого було не просто розкрити перспективи цифрової трансформації та потенціал для бізнесу, а й продемонструвати реальні «працюючі» кейси та реалізовані проекти в промисловому та енергетичному секторах.

16 жовтня 2018 р.

Інформаційна модель будівлі - Building Information Model (BIM)

Цифрові технології проникають в усі сфери життя. Цифровізація промисловості - яскравий тому приклад. Не оминув стороною цей тренд і галузь будівництва, у якій застосовується інформаційна модель будівлі або Building Information Model (BIM).

16 жовтня 2018 р.

Цифрове підприємство: комплексний підхід

Процес цифрової трансформації промисловості набирає обертів. У минулому році кількість цифрових систем, які обмінюються інформацією без участі людини, перевищило число мобільних пристроїв, за допомогою яких обмінюються інформацією люди. Для того щоб зберігати конкурентоспроможність, компанії повинні брати до уваги зміни, що відбуваються. Концерн Siemens йде в авангарді четвертої промислової революції і розробив комплексний підхід до впровадження цифровізації.

20 вересня 2018 р.

Швидка енергія мобільних електростанцій

Яким чином можна перемістити електростанції у важкодоступну місцевість – туди, де існуючої інфраструктури недостатньо для застосування стандартних енергетичних рішень? У портфоліо енергетичних рішень Siemens – мобільні модульні електростанції, які можуть бути адаптовані до потреб країн Азії, Африки і Латинської Америки, що стрімко розвиваються.

18 вересня 2018 р.

Чи можна навчити старі будівлі новим трюкам?

Все більше і більше міст у всьому світі ставлять перед собою подвійну мету – звести обсяги викидів до мінімуму і при цьому стати максимально енергоефективними. Головна роль в процесі досягнення цієї амбітної мети належить розумним рішенням. А яким же чином такі рішення впливають на стару міську інфраструктуру і будівлі? У Брюсселі модернізація і вдосконалення існуючих будівель є одним із найбільш перспективних напрямків оптимізації діяльності урбаністичного організму.

17 вересня 2018 р.

Ласкаво просимо до Міста 4.0

Як міста можуть використовувати перевагу цифровізації і зняти позамежне навантаження з міських служб і систем постачання ресурсів? Безшовна інтеграція даних, зібраних із використанням Інтернету речей, дозволить міській владі ефективно управляти і оптимізувати роботу базового «прошарку» міської інфраструктури. Детальніше про це розповідає Ян Шьоніг (Jan Schönig), директор департаменту міського розвитку та проектів Smart Cities Siemens AG.

11 вересня 2018 р.

Чому, щоб стати успішними, компаніям необхідно змінюватися

Siemens оголосив про реструктуризацію концерну та про плани щодо розвитку нових напрямків. Зокрема, йдеться про розширення бізнесу в сфері промислової діджиталізаціі, послуг із впровадження Інтернету речей, управління розподіленими енергосистемами і створення інфраструктури для електротранспорту. Навіщо це робиться, і як нова стратегія компанії реалізовуватиметься на українському ринку, розповідає Мачей Зєліньскі, генеральний директор «Сіменс Україна».

3 вересня 2018 р.

Siemens та «Львівська Політехніка» відкривають центр з підготовки технічної еліти України

4 вересня 2018 року в Національному університеті «Львівська Політехніка» відбулося урочисте відкриття навчально-наукового центру електроприводів та систем автоматизації за підтримки концерну Siemens. У заході взяли участь генеральний директор «Сіменс Україна» Мачей Зєліньскі, ректор Національного університету «Львівська Політехніка» Бобало Юрій Ярославович, а також професорський склад університету, представники міської адміністрації і керівники промислових підприємств Львівської області.  

3 вересня 2018 р.

Новий погляд на успіх у сфері мобільності

Камілла Сіггаард Андерсен, експерт з міського планування, про важливість революційного мислення в епоху автономних безпілотних автомобілів.

31 серпня 2018 р.

Сіменс та Бентлі Системс розвивають стратегічне співробітництво

В ході спільної наради директорів Siemens та Bentley Systems прийнято рішення про посилення стратегічної співпраці між компаніями.

21 серпня 2018 р.

Марсохід Curiosity: зустріч на Марсі

«Марсіанська наукова лабораторія» або МНЛ, частиною якої є марсохід Curiosity, – технологічно найскладніша місія в історії NASA. Проект МНЛ, розроблений і протестований за допомогою програмного забезпечення імітаційного моделювання Siemens, – найяскравіший приклад цілісної системи зв'язку між механізмами, яка наразі розвивається. Можна сміливо сказати, що це зустріч реального та віртуального світів.

17 серпня 2018 р.

Розумний трансформатор прокладає шлях до Інтернету Енергії

Siemens першим в світі виводить на ринок інтелектуальний цифровий трансформатор – Sensformer.

14 серпня 2018 р.

Світ, зітканий зі швидкості

У світі Формули 1 не існує такого поняття як завершений продукт. Автомобіль для перегонів – це прототип, який постійно вдосконалюється і зазнає до 1000 змін на тиждень. Відповідно, чим вище швидкість впровадження конструкційних змін, тим більше конкурентна перевага автомобіля на треку. Чотирикратні володарі Кубка конструкторів Формули 1 – команда Red Bull Racing, використовують систему управління життєвим циклом продукту (PLM, product lifecycle management software) від Siemens, що дозволяє створювати нові деталі та компоненти, тестувати їх віртуально, налагоджувати виготовлення в один клік і встановлювати на боліди в будь-якій точці світу.

3 серпня 2018 р.

Курс Siemens на майбутнє: стратегія Vision 2020+

Siemens бере курс на стійке створення цінності для своїх клієнтів

2 серпня 2018 р.

«Сіменс» оголосив підсумки III кварталу 2018 фінансового року

Сьогодні в Мюнхені концерн «Сіменс АГ» оголосив результати діяльності в третьому кварталі поточного фінансового року.

13 липня 2018 р.

Цифрові технології в будівництві

Сьогодні багато говорять про застосування цифрових технологій в будівництві, а саме про цифрові двійники. Ми попросили трьох експертів поділитися досвідом в сфері інформаційного моделювання будівель (BIM) та розповісти про те, наскільки просунулась дигіталізація в будівельній галузі та чого поки що бракує цифровим двійникам будівель

9 липня 2018 р.

3D-друк запасних частин

Фахівці служби управління енергоспоживанням тепер можуть легко виготовляти окремі великі компоненти за допомогою 3D-друку. Департамент обслуговування клієнтів щойно здійснив поставку першого дослідного зразку - виготовлену за індивідуальним замовленням головку шестерні для випробувального стенду для розподільчих пристроїв з газовою ізоляцією. Вона була виготовлена ​​в найкоротші терміни за допомогою інноваційної технології 3D-друку піском. Дана подія знаменує собою початок нової ери неймовірно швидких поставок запасних частин.

3 липня 2018 р.

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для доменної печі №9

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для забезпечення надійності та економічності роботи доменної печі №9.

27 червня 2018 р.

Прогноз повітря

Інтелектуальне програмне забезпечення на базі штучних нейронних мереж дозволяє точно прогнозувати рівень забруднення повітря у великих містах на кілька днів вперед.

27 червня 2018 р.

Чому залишилося так багато робочих місць?

Автоматизація існує вже понад 200 років. До сих пір вона створила набагато більше робочих місць, ніж замінила. Чи змінить ситуацію Промисловість 4.0?

26 червня 2018 р.

Чарівний елемент - водень

Збільшення частки відновлюваних джерел енергії у світовій енергетиці сприяє скороченню викидів CO2. Однак для енергомереж це зростання пов'язане з великими проблемами.

26 червня 2018 р.

Найчистіша революція

Фахівці сходяться на думці: цифровізація змінює будівельну галузь. Але як саме? Головний архітектор Siemens Стефан Кьогль про інформаційне моделювання будівель, цифрових близнюків та інтелектуальні матеріали, які реагують як живі організми.

26 червня 2018 р.

Автономне індивідуальне виробництво

Завод з автономним самоврядуванням, який реагує на мінливі вимоги і в якому люди і машини взаємодіють один з одним. У лабораторії Siemens Living Lab для моделювання кіберфізічних систем виробництва це бачення втілюється в життя.

26 червня 2018 р.

Продуктивні родовища нафти

Інтернет Речей (IoT) пускає коріння в нафтовій промисловості. В галузі, зазначеної падінням цін, система IoT Well Surveillance (спостереження за свердловинами) від Siemens допомагає нафтогазовим компаніям повною мірою використовувати економічні переваги цифровізації.

20 червня 2018 р.

Sartorius Stedim Biotech і Siemens підписали угоду про довгострокову співпрацю в області автоматизації

Технологічна група Siemens і провідний міжнародний постачальник для біофармацевтичної промисловості Sartorius Stedim Biotech домовилися про довгострокове співробітництво в області автоматизації. Угода передбачає переважне використання Sartorius Stedim Biotech технологій автоматизації Siemens, в тому числі промислових ПК, програмного контролера S7-1500, порталу TIA і системи SCADA Simatic WinCC. Ці апаратні і програмні компоненти будуть використовуватися в різних продуктах і рішеннях, які SSB пропонує своїм клієнтам в сфері розробки і виробництва біофармацевтичних препаратів, таких як вакцини і моноклональні антитіла.

20 червня 2018 р.

Цифрове перетворення переробної промисловості з пакетом «Цифрове підприємство» від Siemens

Цифрова трансформація переробних і технологічних галузей промисловості йде повним ходом. Девіз Siemens на виставці Achema 2018 - «Прискорення  цифрових перетвореннь: від інтегрованого проектування до інтегрованого виробництва».

12 червня 2018 р.

Цифрові фортеці

У пошуках прогалин у захисті: кіберзлочинці все частіше атакують промислові об'єкти, а фахівці з безпеки щодня зміцнюють свою оборону. Siemens розробив спеціальну стратегію захисту.

12 червня 2018 р.

Трансформація 4.0

Цифровізація змінює все. У промисловості відбувається корінна перебудова існуючих бізнес-моделей. Цифрова трансформація на шляху до Промисловості 4.0 дозволяє компаніям виробляти швидше, гнучкіше й ефективніше і зміцнює їх конкурентоспроможність.

12 червня 2018 р.

Цифровізація - це питання стратегії і організації

Лео Муіг - координатор проекту цифрового підприємства Siemens AG в Австрії

8 червня 2018 р.

Симуляційне ПЗ дозволило запустити нову систему автоматики за 36 годин

Трохи  довше  ніж  за  один  повний  день компанія  Trident  Automation встановила нову  робочу  систему  для  замовника Commonwealth Agri-Energy. 

25 травня 2018 р.

Фармацевтичне виробництво 4.0

Безперервне виробництво лікарських препаратів

25 травня 2018 р.

Енергоефективність в режимі реального часу

Система моніторингу енергоспоживання та платформа MindSphere від Siemens дозволили фахівцям з енергоефективності в REXEL Austria GmbH - дочірньої компанії міжнародної групи REXEL - не тільки оптимізувати власне споживання за допомогою цифрових технологій і заощадити гроші, але і розробити в процесі абсолютно нову модель бізнесу.

25 травня 2018 р.

Революція одного міста в сфері розподілу енергії

Комплексна децентралізована енергосистема з потенціалом стовідсоткового використання поновлюваних джерел. Єдине комунальне підприємство, яке забезпечує надійне і економічне енергопостачання. Ось яскравий приклад того, як Німеччина здійснює енергетичний перехід на практиці.

21 травня 2018 р.

Фінансові результати Siemens за другий квартал 2018 року

У Мюнхені оголошено офіційні підсумки діяльності концерну «Сіменс АГ» за другий квартал (січень - березень) 2018 фінансового року.

26 квітня 2018 р.

Компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron: два нових вимірювальних пристрої 7KM PAC3200T і 7KM PAC2200, а також модуль розширення 7KM PAC для вимірювання струму нейтрального провідника I (N), диференціального струму I (Diff) та аналогового сигналу.

26 квітня 2018 р.

Новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0.

26 квітня 2018 р.

Вимикачі-роз'єднувачі 3KF з запобіжниками

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові вимикачі-роз'єднувачі 3KF, також у версії з швидкодіючими запобіжниками Sitor для захисту напівпровідників.

12 квітня 2018 р.

Штучний інтелект: оптимізація виробничих процесів

Ми стоїмо на порозі нового часу: наближається ера інтелектуальних машин. Технічний директор і член правління Siemens AG Роланд Буш розповідає про те, як компанія Siemens використовує штучний інтелект для удосконалення промисловості.

12 квітня 2018 р.

На сторожі кібербезпеки Вашої компанії

Кіберзлочинці все частіше скоюють атаки на промислові об'єкти та намагаються знайти слабкі місця в системах безпеки, а фахівці з безпеки розробляють все нові й нові засоби захисту від кіберзлочинців. Щоб допомогти фахівцям з безпеки в мережі, компанія Siemens розробила стратегію захисту від кібератак.

12 березня 2018 р.

Siemens підписав контракт на поставку паротурбінної установки для нової біомасової ТЕЦ на Дніпропетровщині

У лютому 2018 компанія Siemens уклала контракт на поставку паротурбінної установки в комплекті з генератором потужністю 16 МВт для нової ТЕЦ на біомасі, на якій в якості основного палива буде використовуватися лушпиння соняшника. Об'єкт планують побудувати до кінця 2019 року.

2 березня 2018 р.

Кіберзахист об'єктів інфраструктури

Locked Shields - найбільші та найінноваційніші міжнародні навчання в  боротьбі з кібератаками. В рамках співпраці з Центром кіберзахисту НАТО Siemens надав для навчань технологічну платформу управління розподільними мережами Spectrum Power.

2 березня 2018 р.

Потяг у майбутнє

Як будуть виглядати поїзда майбутнього, чи можливі абсолютно нові форми і рішення? Інженери та вчені Siemens з Аахена створюють майбутнє залізничного транспорту.

2 березня 2018 р.

hi!toys

Повна картина. Сьогодні спортсмени можуть контролювати процес тренувань, маючи дані про свої функціональні показники буквально перед очима. Пристрій Sportiiii кріпиться до будь-якої моделі окуляр, а спеціальні датчики вимірюють частоту серцевих скорочень, пульс і швидкість руху та передають інформацію про те, чи знаходяться показники в межах заданого коридору, на скло окулярів. По завершенні тренування в спеціальному додатку відображаються точні значення.  www.4iiii.com

28 лютого 2018 р.

Siemens встановив вимикач високої напруги на підстанції "Київська"

Цього місяця департаментом «Електроенергетика» на підстанції «Київська - 750 кВ» у с. Наливайківка Київської області було введено в експлуатацію унікальний в своєму роді для українського енергетичного простору вимикач високого класу напруги 787 кВ. Це перший вимикач такого класу, поставлений в Україну нашою компанією.

27 лютого 2018 р.

Міста майбутнього

Вирішення проблем мегаполісів вимагає багато часу та зусиль. Але створити їх мешканцям більш здорову, комфортну і спокійну атмосферу цілком можливо. Для цього необхідно, щоб міста «порозумнішали».

25 лютого 2018 р.

Чого машини повинні ще навчитися у людей

Роботи у промисловості відіграють все більш важливу роль. Однак процес взаємодії з людьми не завжди вдбувається так, як хотілось би, оскільки технічним помічникам, як і раніше, не вистачає деяких важливих навичок. В даний час ведуться розробки з оптимізації співпраці.

25 лютого 2018 р.

Розвинений інтелект для будівель

Система електропостачання міста вкрай нестабільна - перепади може викликати навіть зміна погоди. В майбутньому енергосистеми і навіть окремі будівлі навчаться передбачати і згладжувати подібні перебої.

23 лютого 2018 р.

Автономний рух майбутнього

У найближчі 20 років система дорожнього руху зазнає кардинальних змін, вважають експерти. Безпілотні автомобілі та цифрова транспортна інфраструктура міцно увійдуть в наше життя. Але для впровадження нових технологій необхідно подолати цілий ряд перешкод. Над цим працюють фахівці Siemens з Австрії.

21 лютого 2018 р.

Siemens разом з партнерами підписав спільну хартію з кібербезпеки

•  Десять напрямків діяльності по зміцненню кібербезпеки

16 лютого 2018 р.

Електротраса в Каліфорнії

У листопаді 2017 року Каліфорнійське агентство контролю якості повітря на Південному узбережжі (SCAQMD) спільно з Siemens відкрило тестову ділянку електрифікованої автотраси eHighway в місті Карсон. Ділянка довжиною 1,6 км між портами Лос-Анджелеса і Лонг-Бича обладнана повітряною контактною мережею від Siemens. З метою тестування нової технології та демонстрації її можливостей, на ділянці курсують три переобладнаних дизельно-електричних вантажних автомобіля. Ефективність гібридних транспортних перевезень по магістралях eHighway в два рази вище ефективності перевезень на автомобілях, оснащених тільки двигунами внутрішнього згоряння. Вона дозволяє вдвічі скоротити споживання енергії та знизити ступінь забруднення повітря в зоні розташування найбільших портів США.

7 лютого 2018 р.

Дані проти витоків

По трубах тече не тільки вода, але і велика кількість даних. При правильному підході ця інформація допоможе економити енергію і сировину. Своєчасному виявленню витоків присвячена велика дослідницька робота.

7 лютого 2018 р.

Очі в очі

Технологія доповненої реальності дозволяє фахівцям і сервісним інженерам Siemens в процесі обслуговування та ремонту газових турбін працювати як єдина команда - навіть якщо вони знаходяться на відстані десятка тисяч кілометрів один від одного.

7 лютого 2018 р.

Магічний кристал для поїздів

Будь то Атланта, Мюнхен або Москва - всюди Центри обробки і аналізу даних від Siemens використовують отриманий при експлуатації рухомого складу комплексний потік даних для попереджувального сервісного обслуговування і, отже, підвищення експлуатаційної готовності поїздів.

7 лютого 2018 р.

Автоматизація метро

Автоматизація метро - глобальна тенденція. Повністю автоматизоване метро вже існує в багатьох містах світу. Автоматизація дозволяє зробити ефективніше перевезення на будь-які відстані.

29 січня 2018 р.

Світ змінюється, і компанії повинні пристосовуватися до змін

Хоча ми знаходимося лише на порозі Четвертої промислової революції, зрозуміло одне - це найбільша трансформація, яка коли-небудь відбувалася з людською цивілізацією. Якими б масштабними не були промислові революції в минулому, вони не володіли такою потужною перетворюючою силою.

18 січня 2018 р.

Персоналізована терапія

Розроблена компанією BioNTech індивідуальна вакцина проти раку - крок вперед у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Для якнайшвидшого запуску препарату в масове виробництво підприємство переходить на цифрове виробництво.

18 січня 2018 р.

Успіх Siemens у сфері розробки штучного інтелекту

Сьогодні одна з найбільш обговорюваних тем - це штучний інтелект. Протягом більше 30 років Siemens займається розробкою і впровадженням технології нейронних мереж в промислове виробництво. Міхаель Май, керівник цього напрямку в підрозділі корпоративних технологій, пояснює, чому Siemens не знаходиться в тіні Google.

18 січня 2018 р.

Інноваційні рішення для харчової промисловості

Мережа університетів, науково-дослідних центрів і комерційних компаній отримала від ЄС замовлення на розробку нових технологій сталого і ресурсозберігаючого виробництва продуктів харчування.

4 грудня 2017 р.

Додатки на сторожі ефективності

Думаєте над тим, як допомогти своїм клієнтам скоротити витрати і ефективніше виробляти продукцію, створюючи при цьому нові можливості для свого бізнесу? Компанія Heller знає як. Виробник верстатів розробив в MindSphere власний додаток для моніторингу стану обладнання, яке включає в себе цифрові сервіси, що значно скорочують витрати на технічне обслуговування, ремонт і виробництво.

4 грудня 2017 р.

Бачення успіху

У 2015 році голова і головний виконавчий директор Cisco Systems Джон Чемберс поділився своїм життєвим кредо: «Прорив або забуття». Ті, хто не готовий бути новатором і змінювати існуючі технології, продукти і послуги, залишаться на узбіччі прогресу. Цифрова трансформація - це ключ до того, щоб ваша компанія не зникла з мапи світу.

4 грудня 2017 р.

Airbus, Rolls-Royce і Siemens розробляють демонстраційну авіамодель електричного пасажирського літака

Siemens, Airbus і Rolls-Royce вперше випробують гібридний електродвигун на порівняно великому повітряному судні. Про минулого тижня оголосили представники компаній. Планується, що випробувальна повітряна платформа на базі літака BAe146  місткістю 100 місць здійснить свій перший політ у 2020 році. Про цей революційний проект в інтерв'ю журналу Siemens розповіли доктор Френк Ентон, керівник Siemens eAircraft - підрозділу, в якому компанія об'єднала всю свою діяльність з розробки електролітаків, - і Вульф Рошер, керівник проекту E-Fan X в Siemens eAircraft.

16 листопада 2017 р.

Автоматизація та безпека будівель: зустріч керівників зі збуту нашого регіону

14-15 листопада в Україні відбулася зустріч керівників Департаментів «Автоматизація та безпека будівель» з країн нашого регіону - колеги з Австрії, Болгарії, Румунії, Угорщини Словенії відвідали Київ.

16 листопада 2017 р.

Siemens анонсувала спільну розробку з Intel - систему контролю свердловин на основі Інтернету речей

•  Siemens IoT Well Surveillance - це надійне масштабоване рішення для автоматизації та контролю нафтогазових свердловин

9 листопада 2017 р.

Концерн Siemens AG підбив підсумки діяльності за 4 квартал  2017 фінансового року.

Сьогодні на щорічній прес-конференції у Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати роботи концерну за 4-й квартал 2017 фінансового року.

8 листопада 2017 р.

Сіменс на виставці "Енергетика в промисловості"

Сьогодні у Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті 15 перед гостями та відвідувачами гостинно відчинила двері 15-а Міжнародна спеціалізована виставка ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2017. Цього року на виставці очікується близько 14 000 тисяч відвідувачів та представлено 120 компаній-учасниць. Серед яких також німецька компанія Siemens, що є провідним лідером у сфері дігіталізації, електрифікації та, автоматизації.

25 жовтня 2017 р.

Топ провідних компаній світу 2017: німецький концерн Siemens визнано найбільш авторитетною компанією у світі

Щоб потрапити до списку найбільш авторитетних компаній за версією Forbes, компанія має демонструвати неабиякий рівень надійності.

23 жовтня 2017 р.

170 років Siemens: від майстерні на задвірках Берліну до хмарних технологій

 - Безперервна трансформація як запорука успіху

15 вересня 2017 р.

Діалог влади та бізнесу: зустріч членів EBA з Президентом та представниками Уряду

14.09. Генеральний директор ДП «Сіменс Україна»  Мацєй Зєліньскі та представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілися з Президентом України Петром Порошенком, Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром України, а також командою Уряду. Зустріч була присвячена питанням стратегічного планування та реформування економіки і державного управління, а також поточним проблемам та викликам бізнесу в Україні.

8 вересня 2017 р.

Інтелектуальні лічильники - безпека на першому місці!

Cьогодні інтелектуальні лічильники електроенергії знаходять все більше застосування. Експерти вважають їх складовою комплексної концепції кібербезпеки і захисту даних, а також важливим інструментом успішного переходу до відновлюваної енергетики.

7 вересня 2017 р.

Знайомство малих і середніх підприємств з «Industrie 4.0»

Великі виробники, особливо автомобільні компанії та їх постачальники, вже користуються всіма перевагами, які пропонують для їх бізнесу цифрові технології. У той же час малі і середні підприємства все частіше починають замислюватися над впровадженням цифрових технологій. Хмарні рішення є чудовою відправною точкою.

23 серпня 2017 р.

Впровадження дігіталізації

За словами Яна Мросіка,  Директора Департаменту цифрових технологій Digital Factory Division компанії Siemens AG, підключення обладнання до системи MindSphere займає не більше години.

23 серпня 2017 р.

Дігіталізація у виробництві

Компанія Siemens на шляху переходу до цифрового підприємства (Digital Enterprise) використовує комплексне програмне і апаратне забезпечення для підтримки як виробників обладнання, так і фахівців, які на ньому працюють,. Компанія робить дуже важливий внесок у розвиток цифрових технологій для їх застосування у виробництві.

23 серпня 2017 р.

Дукаті: на шаленій швидкості в цифрове майбутнє

Компанія Ducati - виробник мотоциклів з італійського міста Болонья, кожен сезон радує своїх палких прихильників «дукатісті» (італ. Ducatisti) новинками і новими технічними можливостями своєї продукції. Компанія Ducati відмінно справляється з цим завданням в першу чергу завдяки використанню в процесі розробки технологічних рішень від Siemens програм PLM Software NX і Teamcenter. Сімоне ді П’яцца, керівник відділу науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок компанії Ducati, розповів про комплексне проектування, співробітництво з постачальниками і результати застосування цифрових технологій в італійському ручному виробництві.

22 серпня 2017 р.

Високе мистецтво створення матеріалів

Потреба підприємств електротехнічної промисловості в синтетичних матеріалах із заданим набором характеристик величезна. Siemens займається розробкою технологій, які дозволять створювати композиційні матеріали з будь-яким набором специфічних властивостей.

21 серпня 2017 р.

Енергетика майбутнього у пошуках інновацій

Розподілене виробництво енергії і дігіталізація є важливими етапами на шляху відмови від викопного палива. Для підтримки безперебійної роботи декарбонізованої енергосистеми майбутнього потрібен значний стрибок у розвитку технологій. Багато з необхідних рішень вже розроблені або знаходяться у процесі розробки.

21 серпня 2017 р.

«Зелена» енергія з лушпиння соняшника: Siemens та Кернел на сторожі захисту навколишнього середовища.

Усім добре відомий той факт, що біомаса є відновлювальним та екологічно чистим джерелом енергії.  Незаперечним також є той факт, інтерес до відновлювальних джерел енергії у світі постійно зростає. До цього підштовхують подорожчання традиційних видів палива (нафта, газ, вугілля і т. д.), глобальне потепління, і, нарешті, відносно швидка окупність цих проектів.

1 серпня 2017 р.

Промислова безпека

«Останнім часом потенційних цілей для здійснення кібератак стає все більше, оскільки при переході на цифрові рейки ведення бізнесу та виробництва питання безпеки систем мало другорядне значення» - це причина, яку найчастіше згадують, розглядаючи причини збільшення кількості несанкціонованого втручання в системи. Чи лежить ця проблема виключно у правовій площині? Ні, кажуть експерти з безпеки у Siemens.

14 липня 2017 р.

Саміт ЄС - Україна: українські реформи у поєднанні з підтримкою Європейського Союзу досягли позитивних результатів

Вчора у Києві відбувся 19-й Саміт між Європейським Союзом та Україною. Саміт відбувся в контексті фінальної стадії ратифікації Угоди про асоціацію ЄС – Україна та надання безвізового режиму для поїздок у шенгенську зону для громадян України, починаючи з червня.

4 липня 2017 р.

Siemens розпочав співробітництво з футбольним клубом FC Bayern München.

Голова концерну Siemens AG Джо Кезер та президент клубу «Баварія» Мюнхен Улі Хенесс оприлюднили свої наміри про співробітництво. Кооперація між Сіменс АГ та німецьким футбольним клубом не буде обмежуватись виключно спонсорством.

4 липня 2017 р.

Відправка останньої газової турбіни для мегапроекту в Єгипті

Здійняти вітрила! 10 000 т вирушили до Єгипту

13 червня 2017 р.

Майбутнє почалося вчора

Цифрова революція в промисловості неминуча. Підприємства збільшують свій прибуток за рахунок підвищення продуктивності і гнучкості процесів, а також скорочення часу вводу продукції на ринок. Клієнти при цьому отримують більш якісний продукт, виготовлений за індивідуальними параметрами.

8 червня 2017 р.

Заява компанії Siemens щодо Паризької угоди

Компанія Siemens взяла на себе зобов'язання вдвічі скоротити кількість викидів вуглекислого газу до 2020 року і досягти нейтрального рівня викидів до 2030 року.

2 червня 2017 р.

Учбовий центр ДП «Сіменс Україна» у Львові.

Сіменс Україна дбає про своїх клієнтів та пропонує їм всебічну підтримку протягом всього життєвого циклу промислового обладнання: починаючи від технічних консультацій на етапі вибору устаткування для систем автоматизації та закінчуючи навчанням роботі з обладнанням та сервісною підтримкою під час експлуатації готових систем.

31 травня 2017 р.

Сорок шість компаній підписали декларацію про доброчесність

Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнса - нову ініціативу для бізнесу, що прагне працювати прозоро.

20 квітня 2017 р.

Менеджмент по-німецьки

Томас Штюмер, комерційний директор DP Siemens Ukraine розповідає про те, що означає, управління по-німецьки, і чим відрізняється український менеджмент від німецького.

29 березня 2017 р.

3D-принтер

Колумбійська компанія Conconcreto виготовляє принтера з використанням технології SINUMERIK компанії Siemens.

29 березня 2017 р.

Промисловий накопичувач енергії

«Зелена» енергія накопичується у формі гарячого повітря в каменях, які, за необхідності, віддають тепло генератора. Експерти з департаменту Corporate Technology вдосконалили цю інноваційну технологію.

29 березня 2017 р.

Офіційна зустріч в Білому Домі: CEO Siemens AG Джо Кезер і Канцлер Німеччини Ангела Меркель здійснили офіційний візит в США , де зустрілись з Президентом Дональдом Трампом.

Під час зустрічі з Президентом Дональдом Трампом, яка відбулася 17 березня, Виконавчий директор Siemens AG Джо Кезер підтвердив серйозні наміри щодо зміцнення та розширення виробничої бази в Америці.

20 березня 2017 р.

10-та зустріч у форматі «Сніданок з Київ -Пост»  про стратегії для забезпечення безперервності бізнесу

10-та зустріч у форматі «Сніданок з Київ -Пост»  зібрала 17 ділових і урядових лідерів, щоб поговорити про стратегії для забезпечення безперервності бізнесу та планування заходів стійкого функціонування.

20 березня 2017 р.

Форум «Корупція і комерційне шахрайство: методи протидії та комплаєнс - стратегії»

Кілька тижнів тому відбувся форум, присвячений питанням комплаєнса. Цей захід є найбільшою подією з даної проблематики в Україні та щорічно збирає більше 190 топ менеджерів, керівників підрозділів, відповідальних за боротьбу з корупцією шахрайством.

20 березня 2017 р.

Парламентське стажування в Україні

Минулого тижня з нагоди започаткування Програми стажування німецької молоді у Верховній Раді України, y помешканні Постійного заступника Посла Німеччини в Україні пана Вольфґанґа Біндзайля відбувся прийом.

24 лютого 2017 р.

Адитивне виробництво: Siemens використовує інноваційну технологію для виробництва газових турбін

Адитивне виробництво (АВ) може виявитися новою ключовою технологією. Наприклад, він відкриває нові привабливі перспективи у виробництві газових турбін. Саме тому Siemens одним з перших інвестує в цю інноваційну технологію і зараз фінансує впровадження цієї технології в широке промислове виробництво. АВ - одна з форм технологій адитивного виробництва, де тривимірний об'єкт створюється шляхом накладання послідовних шарів матеріалу (друку, вирощування) за даними цифрової моделі. Друк здійснюється спеціальним пристроєм — 3D-принтером, який забезпечує створення фізичного об'єкта шляхом послідовного накладання пластичного матеріалу на основі віртуальної 3D-моделі. 3D-принтери, як правило, швидші, більш доступні і простіші у використанні, ніж інші технології адитивного виробництва. Таким чином, з порошкових матеріалів створюються високоточні деталі. Siemens є піонером у сфері використання промислового 3D друку і вже застосовує цю технологію для швидкого створення прототипів. Крім того, компанія в даний час розробляє рішення для серійного виробництва форсунок газотурбінних пальників і ремонту головок пальників. І зовсім недавно Siemens здійснив черговий прорив: перші газотурбінні лопаті, створені за технологією АВ, успішно пройшли експлуатаційні випробування в умовах повного навантаження.

24 лютого 2017 р.

Штучний інтелект у кожному пальнику

Завдяки штучному інтелекту на основі нейронної мережі (ІІ), який було розроблено Siemens Corporate Technology (CT), процеси горіння в головній газовій турбіні компанії постійно оптимізуються. Технологи навчилися безперервно регулювати клапани, що дозволило оптимізувати процес згоряння, знизити викиди і знос деталей. Відділ обслуговування електрогенеруючих підприємств Siemens в даний час вперше використовує спільну технологію на клієнтському обладнанні для найбільшої і найсучаснішої стаціонарної газової турбіни Siemens.

24 лютого 2017 р.

Імітаційна модель зберігає двигуни

Перегрів може пошкодити електродвигуни. Новий симулятор контролює роботу і повідомляє користувачам, якщо двигун наближається до граничної температури, тим самим підвищуючи термін експлуатації.

20 лютого 2017 р.

Інтегроване управління транспортом

Зростаючий попит на транспортні послуги, велике число інноваційних пропозицій і збільшення обсягу даних підвищують ступінь складності транспортних систем. Інтелектуальні стратегії дозволять успішно запобігти виникненню пов'язаних з цим труднощами.

20 лютого 2017 р.

Електроенергія для планети

Попит на електроенергію до 2060 року подвоїться.

8 лютого 2017 р.

«Сіменс» підбив підсумки 1-го кварталу 2017 фінансового року.

У Мюнхені оголошено офіційні підсумки діяльності концерну «Сіменс АГ» за перший квартал 2017 фінансового року (жовтень - грудень 2016 р.)

8 лютого 2017 р.

Швидше, краще, дешевше

Цифрові технології інформаційного моделювання будівель вже здійснили революцію у будівельній галузі. На черзі - міське планування.

26 січня 2017 р.

Нагорода для Siemens

Siemens отримав перше місце у сфері сталого розвитку.

23 грудня 2016 р.

Швидке відновлення енергопостачання - з Siemens це не проблема.

Відновлення електропостачання після виходу трансформатора з ладу може зайняти кілька місяців. Використання легко замінних трансформаторів дозволить відновити роботу системи за лічені дні.

21 грудня 2016 р.

Будем знайомі – я Готардський тунель

Готардський тунель в Швейцарії протяжністю 57 кілометрів не тільки найдовший залізничний тунель у світі, а й гігантський будівельний проект, який демонструє сучасні технології у царині будівництва тунелей. Близько 200 пасажирських поїздів щодня проходять крізь тунель зі швидкістю до 250 км / год. Siemens для цього тунелю забезпечує систему протипожежного захисту та систем керування.

6 грудня 2016 р.

Siemens - лідер в сфері цифрових технологій

Технічний директор Siemens, професор Зігфрід Русвурм (Prof. Siegfried Russwurm), щодня працює над тим, щоб перевести бізнес в «цифру».

31 серпня 2016 р.

Системи протипожежної безпеки Siemens для нового саркофага Чорнобильської АЕС

Компанія «Сіменс Україна» підписала контракт з компанією ВТП Траснекспо на поставку обладнання систем протипожежної безпеки, які будуть впроваджені на новій захисній конструкції в формі арки на Чорнобильській АЕС, відомої як «Новий безпечний конфайнмент» (від англ. Confinement - «обмеження»).

15 липня 2016 р.

ДП "Сіменс Україна" та Київський національний університет імені Тараса Шевченка підписали угоду про співпрацю

15 липня 2016 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте підписання Протоколу про подальший розвиток і розширення довгострокової співпраці між компанією "Сіменс Україна" та університетом.

29 червня 2016 р.

Рішення Siemens для найдовшого залізничного тунелю в світі

Готардський базовий тунель в Швейцарії довжиною 57 кілометрів не тільки найдовший залізничний тунель у світі, але й гігантський будівельний проект, який демонструє сучасну тунельну техніку. Очікується, що близько 200 пасажирських потягів щодня проходитимуть крізь тунель зі швидкістю до 250 км/год. Siemens для цього тунелю забезпечує безпеку за допомогою складних рішень протипожежного захисту та систем керування.

16 червня 2016 р.

Павуки-робітники

Компанія «Сіменс Корпорейт Текнолоджі» (Siemens Corporate Technology) у м. Прінстоні (Princeton) займається розробкою роботів-павуків – практично повністю автономних технологічних пристроїв з ногами для адитивного виробництва, які можуть працювати у взаємодії один з одним у процесі виготовлення різних типів конструкцій.

24 травня 2016 р.

Siemens Healthcare стає Siemens Healthineers

Компанія Siemens Healthcare (“Сіменс Охорона здоров'я”) представила новий бренд - Siemens Healthineers. Він відображає новаторський дух і технічний досвід компанії в сфері охорони здоров'я.

17 травня 2016 р.

Siemens підвів підсумки II кварталу 2016 фінансового року

У Мюнхені оголошені офіційні підсумки діяльності концерну “Сіменс АГ” за другий квартал (січень - березень) 2016 фінансового року.

1 квітня 2016 р.

Компанія "Сіменс Україна" взяла участь в XII спеціалізованій виставці "Електрика 2016"

Компанія “Сіменс Україна” у складі департаментів “Автоматизація промисловості, безперервні процеси та приводи” і “Електроенергетика” взяла участь у XII спеціалізованій виставці "Електрика 2016", яка проходила у Львові 23-25 березня.