Новини за 2013 рік

19 грудня 2013 р.

Генеральний директор компанії «Сіменс Україна» Корнеліус Граніг зустрівся з комісаром ЄС з питань регіональної політики Йоганнесом Ханом під час засідання клубу Cuvée у Відні

14 листопада 2013 року, на запрошення Вольфганга Хесуна, генерального директора Siemens в Австрії та кластері Центрально-Східної Європи, усі генеральні та комерційні директори Siemens з 19 підзвітних країн прибули до Siemens City, щоб взяти участь у засіданні клубу Cuvée. Клуб Cuvée є яскравою та цікавою подією, що присвячена дегустації вина та організована провідними австрійськими фахівцями у сфері організації заходів вищого класу Ральфом та Рафаеллою Фаллон.

17 грудня 2013 р.

Компанія Siemens урочисто відзначила 160 років успішної роботи в Україні

У своєму вітальному слові генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Корнеліус Граніг розповів про основні віхи розвитку Siemens в Україні, роль компанії у становленні української промисловості, а також подякував клієнтам та партнерам за підтримку та довіру.

29 листопада 2013 р.

Міжнародний Морський Бізнес Форум SIMBF 2013

26 - 28 листопада 2013 представники департаменту «Промислова автоматизація і технології приводів» ДП «Сіменс Україна» виступили з доповіддю на Міжнародному Морському Бізнес Форумі SIMBF 2013, який відбувся в м. Севастополь.

14 листопада 2013 р.

Вікторина "Smart history" - доторкніться до історії Siemens і отримайте стильний подарунок !

На честь 160-річного ювілею Siemens на території України ми запрошуємо вас поринути в історію технічних інновацій, пройшовши цікаву вікторину на Facebook.

14 листопада 2013 р.

Виставка раритетних електротехнічних експонатів Siemens

У 2013 році важливу подію в своїй історії відзначає компанія Siemens - рівно 160 років з початку успішної роботи в Україні. 160 років успішних проектів, інновацій, досягнень, вдосконалення та розвитку, спрямованих на вирішення глобальних проблем, з якими стикається сучасне людство. Діяльність компанії спрямована на побудову стійкого суспільства, пошук нових рішень і технологій, які дозволять зробити наші міста краще, чистіше і дружні до навколишнього середовища.

5 листопада 2013 р.

Ближче до українських клієнтів

Понад 160 фахівців в області коксохімічного, аглодоменного та сталеплавильного виробництва з України, Австрії, Німеччини, Фінляндії та Англії зустрілися у жовтні на конференції, організованій підрозділом «Технології для металургії» в Україні.

11 жовтня 2013 р.

Департамент «Промислова автоматизація та технології приводів» взяв участь у виставці «КВП. Електроніка. Енергетика»

Ми раді повідомити, що з 8 по 10 жовтня департамент «Промислова автоматизація та технології приводів» ДП «Сіменс Україна» взяв участь у 16й спеціалізованій виставці «КВП. Електроніка. Енергетика». Виставка пройшла у виставковому центрі «Радмір Експохол», місто Харків.

14 вересня 2013 р.

13-а міжнародна виставка «Електроніка та Енергетика» в Одесі

11-13 вересня 2013 року Департамент «Промислова автоматизація та технології приводів» взяв участь у ХІІІ міжнародній виставці «Електроніка та Енергетика», що відбулася у виставковому комплексі Одеського морського торговельного порту.

27 серпня 2013 р.

ДП «Сіменс Україна» презентувало інноваційні технологічні рішення представникам провідних підприємств Луганська

22 серпня директор департаментів «Промислова автоматизація і технології приводів» і «Проектний сервіс» ДП «Сіменс Україна» Михайло Бубнов взяв участь у круглому столі, ініційованому Луганською міською радою.

12 серпня 2013 р.

«Запоріжсталь» та «Сіменс Україна» обговорили перспективи співпраці

На МК «Запоріжсталь» триває масштабна модернізація, головною метою якої є перетворення підприємства на сучасне, ефективне та екологічне виробництво. Зважаючи на спрямованість Групи Метінвест на впровадження нових технологій та застосування кращої світової практики у виробництві, чимало відомих зарубіжних та вітчизняних компаній у рамках програми модернізації пропонують комбінату «Запоріжсталь» свої кращі розробки. Зокрема питанням нових технологій та перспектив співпраці була присвячена зустріч Генерального директора комбінату Ростислава Шурми та Генерального директора ДП «Сіменс Україна» Корнеліуса Граніга.

18 липня 2013 р.

ДП «Сіменс Україна» готове співпрацювати з керівництвом Луганська з метою розвитку ключових сфер життя міста

Генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Корнеліус Граніг 15 липня зустрівся з мером м. Луганськ Сергієм Кравченком для обговорення потенційної співпраці між «Сіменс Україна» й місцевою владою у сферах медицини, екології й транспорту.

18 червня 2013 р.

Генеральний директор ДП «Сіменс Україна» взяв участь у бізнес конференції «ABC: Ukraine & Partners»

13 – 14 червня 2013 року Генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Корнеліус Граніг взяв участь у 1-й щорічній міжнародній бізнес конференції «ABC: Ukraine & Partners». На заході також були присутні представники уряду, в тому числі Прем'єр-міністр України Микола Азаров, бізнесу, фінансових, банківських та інвестиційних установ, дипломатичних місій та засобів масової інформації.

17 червня 2013 р.

Президент України Віктор Янукович взяв участь у презентації проекту будівництва нової аглофабрики на Єнакіївському металургійному заводі. Віктора Януковича супроводжували Рінат Ахметов і керівники компаній Siemens VAI та «Сіменс Україна»

У рамках робочого візиту до Донецької області Президент України Віктор Янукович взяв участь у презентації проекту з будівництва нової аглофабрики на ПАТ «Єнакіївський металургійний завод». Роботи з будівництва виконуються фахівцями Siemens VAI в рамках реалізації «Програми поліпшення екологічного стану в Єнакієвому до 2020 року». Ця програма була створена за дорученням Президента України. Завершення будівництва заплановане на 2016 рік.

6 червня 2013 р.

«Сіменс Україна» стала одним з ініціаторів створення Compliance Клубу під егідою Американської торговельної палати в Україні

«Сіменс Україна», будучи членом Керівного Комітету та компанією, що має великий досвід у впровадженні Compliance, виступила одним з ініціаторів створення Compliance Клубу при АCC – нової платформи для обміну досвідом між Сompliance фахівцями, просування Compliance на ринку України та навчання представників компаній-членів Палати практичній стороні ведення бізнесу з урахуванням дотримання Compliance вимог.

4 червня 2013 р.

«Сіменс Україна» взяла участь у першому Міжнародному форумі «Зелене місто: погляд у майбутнє»

Відкрив захід губернатор Донецької області Андрій Шишацький, який побажав учасникам форуму плідної роботи. Мер Горлівки Євген Клеп зазначив значущість форуму – першого дискусійного майданчика подібного роду.

27 травня 2013 р.

«Сіменс Україна» і Siemens VAI взяли участь у VI Міжнародному Конгресі з агло-коксо-доменного виробництва

20-24 травня 2013 у місті Ялта пройшов VI Міжнародний Конгрес з агло-коксо-доменного виробництва, який був присвячений проблемам доменного та суміжних з ним виробництв у сучасних умовах, а також технологіям використання різних видів палива і сировини.

21 травня 2013 р.

«Сіменс Україна» взяла участь у Міжнародній виставці Aqua-Therm Kiev – 2013

«Сіменс Україна» взяла участь у ювілейній XV Міжнародній виставці Aqua-Therm Kiev, що проходила в «Міжнародному виставковому центрі» у Києві з 14 по 17 травня 2013 року.

30 квітня 2013 р.

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з Генеральним директором ДП „Сіменс Україна” Корнеліусом Гранігом

Під час зустрічі 29 квітня 2013р були обговорені питання стану та перспектив розвитку торговельно-економічного співробітництва між Україною та Німеччиною, зокрема, з концерном „Сіменс”, в  пріоритетних секторах економіки України.

28 квітня 2013 р.

«Сіменс Україна» взяла участь у виставці elcomUkraine 2013

За чотири дні виставки профільні фахівці українських промислових підприємств, ПЕК, проектних, будівельних, монтажних організацій, комунальних та державних об'єктів отримали можливість дослідити всі пропозиції ринку, а також порівняти, вибрати та придбати необхідне обладнання. Загалом у 2013 році в elcomUkraine взяли участь понад 500 компаній з 15 країн, які представили гостям заходу близько 900 торгових марок.

25 квітня 2013 р.

Дні Києва у Відні відкрили перспективу виробництва автобусів на електродвигунах

У рамках проведення Днів Києва у Відні голова КМДА Олександр Попов відвідав завод концерну Siemens, де нині налагоджене серійне виробництво автобусів, які працюють на електричних двигунах.

25 квітня 2013 р.

Науково-практична конференція «Smart Grid – ефективне використання та генерація енергії» пройшла в Івано-Франківську

23 квітня в Івано-Франківську відбулася науково-практична конференція «Smart Grid – ефективне споживання та генерація енергії», організаторами якої виступили компанія «Сіменс Україна», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ) та Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

29 березня 2013 р.

Компанія «Сіменс Україна» познайомила українські компанії з контролером SIMATIC S7-1500

У першому кварталі 2013 року департамент «Автоматизація промисловості і технології приводів» провів ряд заходів, які надали клієнтам «Сіменс Україна» можливість ближче познайомитися з новітнім обладнанням Siemens, зокрема з інноваційним контролером SIMATIC S7-1500.

10 березня 2013 р.

Siemens взяв участь у міжнародній конференції Nitrogen + Syngas 2013

З 5 по 8 березня 2013 року в Берліні відбулася найбільша міжнародна конференція «Азот і Cинтезгаз 2013» (Nitrogen + Syngas 2013), в рамках якої була також пройшла виставка найбільших постачальників хімічної галузі.

28 лютого 2013 р.

«Новорічний прийом» для представників німецької економіки

На початку лютого 2013р. на запрошенная Делегації німецької економіки в Україні та Посольства Німеччини представники німецьких компаній, що працюють в Україні, а також представники українських органів влади та установ відвідали традиційний «Новорічний прийом», який пройшов в Посольстві Німеччини. Компанія «Сіменс Україна» виступила ексклюзивним спонсором зустрічі.

21 лютого 2013 р.

Голова Донецької облдержадміністрації обговорив можливості співпраці з представниками Siemens

21 лютого в Донецьку відбулася зустріч генерального директора «Сіменс Україна» Корнеліуса Граніга і голови Донецької обласної держадміністрації Андрія Шишацького.

14 лютого 2013 р.

Микола Азаров вітає ініціативу австрійського бізнесу активізувати співпрацю з Україною

14 лютого 2013 р., Корнеліус Граніг, генеральний директор ДП «Сіменс Україна», долучився до зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

11 січня 2013 р.

Науково-практична конференція: Smart Grid

10 січня 2013 року відбулася спільна науково-практична конференція, організована НТУУ «КПІ», компанією «Сіменс Україна» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

8 січня 2013 р.

Конкурс „Еко-місто”: призи за ідеї

Поліпшення екологічної ситуації та популяризація „зелених” технологій – один з пріоритетів компанії „Сіменс Україна”. Ми прагнемо не тільки приймати діяльну участь у розробці інноваційних „зелених” рішень для інфраструктури міст та промисловості, але і популяризувати „еко-рішення” на побутовому рівні.