Новини за 2014 рік

16 грудня 2014 р.

Концерн Siemens розширює присутність на Західній Україні

16 грудня 2014 року у Львові розпочав роботу новий регіональний офіс ДП «Сіменс Україна». У церемонії відкриття офісу взяли участь перший заступник міського голови м. Львів Олег Синютка, в. о. генерального директора «Сіменс Україна» Денис Дробишев, керівники підрозділів, а також партнери та клієнти компанії.

14 жовтня 2014 р.

Представники ДП «Сіменс Україна» взяли участь у 10-й Міжнародній науково-практичній конференції «Вугільна теплоенергетика: проблеми реабілітації і розвитку»

18-22 вересня 2014 року  в санаторному комплексі «Пуща-Озерна», (Пуща-Водиця, м. Київ) відбулася 10-та ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Вугільна теплоенергетика: проблеми реабілітації і розвитку».

7 жовтня 2014 р.

Волонтери «Сіменс Україна» допомогли табору для дітей-переселенців «Лісова застава»

3-го жовтня ініціативна група «Сіменс Україна» надала волонтерську допомогу табору «Лісова застава» (смт. Димер, Вишгородський район).

26 вересня 2014 р.

Українському медичному центру реабілітації дітей передано діагностичне обладнання Siemens

18 вересня в Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України відбулась урочиста передача ультразвукової діагностичної системи ACUSON X300TM Premium Edition від міжнародної благодійної організації Ротарі Інтернешнл за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Наталі Лісневської.

26 вересня 2014 р.

«Сіменс Україна» взяв участь в XII Міжнародній виставці «Енергетика в промисловості - 2014»

З 23 по 25 вересня 2014 департамент «Виробництво енергії» компанії «Сіменс Україна» взяв участь в XII Міжнародній виставці «Енергетика в промисловості - 2014», представивши учасникам сучасні технології та рішення для енергетичної галузі.

18 вересня 2014 р.

«Сіменс Україна» взяв участь у виставці «Електроніка та Енергетика 2014»

У вересні 2014 року департамент «Промислова автоматизація і технології приводів» взяв участь у тринадцятій міжнародній виставці «Електроніка та Енергетика 2014», яка пройшла у виставковому комплексі Одеського морського торгового порту за підтримки Українського Союзу Промисловців і Підприємців, Одеської облдержадміністрації та Одеського міськвиконкому.

7 серпня 2014 р.

«Сіменс Україна»  підтримує Літню школу КПІ

Літня школа «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики» –  це щорічний проект, організований та проведений студентською науковою асоціацією та Національним технічним університетом України «КПІ» в Києві, Україна. Метою проекту є розвиток науки серед молоді.

27 червня 2014 р.

«Сіменс Україна» підписала договір з компанією «Центренерго»

27 червня 2014 ДП «Сіменс Україна» підписала договір з компанією «Центренерго» з реконструкції парової турбіни енергоблоку № 8 Зміївської ТЕС, розташованої в Харківській області.

26 червня 2014 р.

«Сіменс Україна» взяла участь в Європейському тижні сталої енергетики.

З 23 по 28 червня 2014 департамент Промислової автоматизації та технології приводів «Сіменс Україна» виступив генеральним партнером виставки енергоефективного обладнання, організованої в рамках Європейського тижня сталої енергетики. Захід пройшов під патронатом міської ради Львова.

17 червня 2014 р.

«Сіменс Україна» – генеральний партнер конференції цукровиків України

Департамент «Промислова автоматизація і технології приводів» компанії «Сіменс Україна» став генеральним партнером регіональної конференції цукровиків України «Стан підготовки цукрових заводів до роботи в умовах енергетичної кризи. Конкурентоспроможність українського цукру».

12 червня 2014 р.

Європейський поїзд «із коробки» в Україні працювати не зможе — «Сіменс Україна»

Представник світового лідера в інфраструктурних технологіях Дмитро Чорненький розповів про те, що необхідно для запуску швидкісних поїздів Siemens в Україні і чому європейські поїзди не зможуть працювати у вітчизняних умовах.

12 червня 2014 р.

Плата за перевантажені фури може принести бюджету до 350 млн євро на рік – точка зору

Запровадження запропонованого Міністерством інфраструктури механізму збору обов'язкової плати за проїзд вантажних автомобілів із максимальною допустимою масою 12 тонн може принести державному бюджету від 200 до 350 млн євро на рік. Таку думку Центру транспортних стратегій висловив директор департаменту "Інтегровані транспортні системи" ДП "Сіменс Україна" Дмитро Чорненький.

8 травня 2014 р.

Стратегія розвитку Сіменс 2020

Новий вектор розвитку компанії Siemens дозволить їй зосередитися на сегментах зростання в електрифікації, автоматизації і цифрових технологіях. Структура організації буде ще краще впорядкована. Співробітники отримають більшу вигоду від фінансового успіху компанії.

29 квітня 2014 р.

Компанія «Сіменс Україна» взяла участь у виставці elcomUkraine 2014

22-25 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась XVIII щорічна міжнародна виставка енергетики, електротехніки, енергоефетивності elcomUkraine. Ця виставка зібрала 215 учасників із 10 країн, представивши більше 750 торгових марок.

15 квітня 2014 р.

Корнеліус Граніг залишає посаду генерального директора ДП «Сіменс Україна»

Корнеліус Граніг прийняв рішення піти з посади генерального директора ДП «Сіменс Україна» за власним бажанням і за взаємною згодою сторін, так як він планує продовжити свою кар’єру поза межами компанії.

15 квітня 2014 р.

Компанія «Сіменс Україна» взяла участь у конференції «Зелений бізнес: життя заради майбутнього»

10-11 квітня 2014 р. у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього». Традиційно організатором цього заходу виступила українсько-німецька кафедра економічного факультету університету.

26 березня 2014 р.

ДП «Сіменс Україна» та керівництво Донецької області обговорили можливості для розширення співпраці в регіоні

У середу 26 березня генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Корнеліус Граніг зустрівся з губернатором Донецької області Сергієм Тарутою. Метою зустрічі стало обговорення можливостей для розширення співпраці в регіоні.

13 березня 2014 р.

"Турбоатом" і Siemens домовилися про співпрацю

12 березня 2014 між найбільшим українським виробником турбінного устаткування заводом "Турбоатом" і департаментом Е S компанії Siemens AG було підписано угоду про співпрацю. Зокрема , спільна робота компаній буде спрямована на модернізацію двох українських теплових електростанцій. Дане співробітництво було укладено за ініціативою клієнта (компанії ДТЕК)

4 лютого 2014 р.

kmbs CHANGE talks: Корнеліус Граніг про управління бізнесом

З самого початку я виробив звичку зустрічатися з людьми особисто. Я маю не так багато часу, але, зазвичай, кожного тижня проводжу зустрічі з шістьма співробітниками та обговорюю з ними актуальні проблеми, а також ті думки, які вони бажають до мене донести. Порядок зустрічей влаштовано за алфавітним принципом, тому люди трапляються абсолютно різні: один може бути водієм, а інший – технічним експертом. І, звісно, ми зустрічаємось без менеджерів. У їх присутності робітники можуть не сказати деякі речі. Дуже важливо не віддалятися від людей. Інакше ризикуєш повністю загубитися. А якщо у тебе не буде зворотного зв’язку, то ти не зможеш оцінити розвиток компанії.

19 січня 2014 р.

Колектив департаменту «Виробництво енергії» допоміг інтернату у Донецькій області

16 січня 2014 року колектив департаменту «Виробництво енергії» у рамках заходів з тім-білдінгу допоміг інтернату для дітей з неблагополучних родин у Донецькій області. Усього у школі-інтернаті мешкає 120 дітей. Волонтери департаменту допомогли установі з ремонтом дитячих приміщень, зокрема поклеїли шпалери та пофарбували підлогу. Завдяки спільним зусиллям було придбано шкільні речі, солодощі, а також ремонтні засоби.