23 січня 2019 р.

Індивідуальні ліки: як цифрові технології змінюють фармакологію

Для багатьох з нас зв’язок фармакології з IT, цифровими моделями та іншими інструментами завтрашнього дня неочевидний. І дарма. Незабаром завдяки новим технологіям індивідуалізованими стануть не лише предмети одягу і парфюмерія, але й лікарські препарати, впевнений Сергій Степанюк, експерт з цифровізації Siemens в Україні.

21 січня 2019 р.

Розумне виробництво

Транспортні візки самостійно пересуваються заводськими приміщеннями, фабрики оптимізують енергетичні витрати в режимі реального часу, обладнання контролює якість – і вносить необхідні корективи – безпосередньо в процесі виробництва. Потенціал застосування штучного інтелекту на виробництві величезний. Вже сьогодні завдяки ШІ воно стало більш ефективним, більш гнучким і більш надійним.

8 січня 2019 р.

Від фізики до цифри: як зміниться підхід до продажів

Ера промислових компаній, які мають у своєму виробничому портфелі тільки фізичні товари, завершується. Цьому є ряд причин, зокрема, зняття бар'єрів входу на раніше складні ринки. Можливість конкурувати за рахунок унікальних характеристик обладнання знижується, тож товари поступово переміщаються у площину commodity goods – стандартизованих товарів з ідентичним набором споживчих характеристик. Можна сказати, що на ринку промислових товарів зникає поняття «постачальник», а ціна стає єдиним параметром, що визначає вибір покупця.

4 січня 2019 р.

MindSphere: шлях до впровадження IoT

Здатність компаній і промислових підприємств вигравати конкурентну боротьбу вже зовсім скоро буде залежати від того, чи зможуть вони успішно провести цифрову трансформацію свого бізнесу. Технології Інтернету речей (IoT) відіграватимуть ключову роль в цих змінах, особливо у виробничому секторі. Але не всі компанії мають достатній досвід і ресурси для успішного впровадження складних IoT-проектів. Відкрита хмарна платформа MindSphere компанії Siemens призначена для спрощення запуску та інтеграції рішень IoT у виробничі та бізнес-процеси.

27 грудня 2018 р.

ДП «Сіменс Україна» уклало контракт з ПрАТ «СВС – ДНІПРО» на постачання обладнання для реконструкції підстанції ПС 750 кВ “Запорізька”

ПС 750 кВ “Запорізька” є важливим об’єктом південно-східної частини Об’єднаної енергетичної системи України, так званого великого енергетичного кільця. Ця підстанція забезпечує передачу потужності з найбільшої в Європі Запорізької АЕС та живить електроенергією промисловість та побутових споживачів Придніпров’я та України.

21 грудня 2018 р.

Мікромережі

Під впливом технологічних, нормативних, економічних і екологічних факторів, мікромережі здобувають дедалі більшого поширення у світі. Компанія «Сіменс» допомагає розробляти такі сучасні енергетичні системи і максимально використовувати їхній потенціал.

21 грудня 2018 р.

Багатий урожай енергії

Розміри міст і щільність населення в них продовжують рости, що збільшує навантаження на електричні, водопровідні та транспортні мережі. Щоб зберегти контроль над ситуацією, необхідно впроваджувати інтелектуальні системи моніторингу та управління процесами.

27 листопада 2018 р.

Siemens на виставці SPS IPC Drives 2018

Siemens стане учасником провідної європейської виставки з автоматизації SPS IPC Drives 2018, яка проходитиме з 27 по 29 листопада у Нюрнбергзі, Німеччина. У виставковій залі №11 концерн презентує низку вузькоспеціалізованих рішень і перспективних технологій Industrie 4.0 – четвертої промислової революції.

9 листопада 2018 р.

Siemens AG підбив підсумки 2018 фінансового року

Сьогодні на щорічній прес-конференції в Мюнхені керівництво Siemens AG оголосило результати 2018 фінансового року.

7 листопада 2018 р.

Цифрова електроенергетика

Цифровізація, що активно розвивається в усіх галузях промисловості, не обійшла стороною і електроенергетику. Йдеться про активне використання даних, отриманих від польового обладнання для оптимізації управління мережами. В електроенергетиці, і зокрема в електричних мережах, це означає оснащення обладнання мереж різними датчиками, пристроями автоматизації, системами зв'язку для організації роботи з даними і управління мережею. Компанія Siemens володіє цілим комплексом рішень в цій галузі, до яких відносяться і інтелектуальні мережі, і спеціальне програмне забезпечення, і цифрові підстанції.

16 жовтня 2018 р.

Конференція Siemens "Make Digitalization Happen": впровадження цифровізації в промисловому та енергетичному секторах

12 жовтня в Києві на кращому конгресно-виставковому майданчику країни в КВЦ «Парковий» Siemens Україна провела захід для партнерів, метою якого було не просто розкрити перспективи цифрової трансформації та потенціал для бізнесу, а й продемонструвати реальні «працюючі» кейси та реалізовані проекти в промисловому та енергетичному секторах.

16 жовтня 2018 р.

Інформаційна модель будівлі - Building Information Model (BIM)

Цифрові технології проникають в усі сфери життя. Цифровізація промисловості - яскравий тому приклад. Не оминув стороною цей тренд і галузь будівництва, у якій застосовується інформаційна модель будівлі або Building Information Model (BIM).

16 жовтня 2018 р.

Цифрове підприємство: комплексний підхід

Процес цифрової трансформації промисловості набирає обертів. У минулому році кількість цифрових систем, які обмінюються інформацією без участі людини, перевищило число мобільних пристроїв, за допомогою яких обмінюються інформацією люди. Для того щоб зберігати конкурентоспроможність, компанії повинні брати до уваги зміни, що відбуваються. Концерн Siemens йде в авангарді четвертої промислової революції і розробив комплексний підхід до впровадження цифровізації.

20 вересня 2018 р.

Швидка енергія мобільних електростанцій

Яким чином можна перемістити електростанції у важкодоступну місцевість – туди, де існуючої інфраструктури недостатньо для застосування стандартних енергетичних рішень? У портфоліо енергетичних рішень Siemens – мобільні модульні електростанції, які можуть бути адаптовані до потреб країн Азії, Африки і Латинської Америки, що стрімко розвиваються.

18 вересня 2018 р.

Чи можна навчити старі будівлі новим трюкам?

Все більше і більше міст у всьому світі ставлять перед собою подвійну мету – звести обсяги викидів до мінімуму і при цьому стати максимально енергоефективними. Головна роль в процесі досягнення цієї амбітної мети належить розумним рішенням. А яким же чином такі рішення впливають на стару міську інфраструктуру і будівлі? У Брюсселі модернізація і вдосконалення існуючих будівель є одним із найбільш перспективних напрямків оптимізації діяльності урбаністичного організму.

17 вересня 2018 р.

Ласкаво просимо до Міста 4.0

Як міста можуть використовувати перевагу цифровізації і зняти позамежне навантаження з міських служб і систем постачання ресурсів? Безшовна інтеграція даних, зібраних із використанням Інтернету речей, дозволить міській владі ефективно управляти і оптимізувати роботу базового «прошарку» міської інфраструктури. Детальніше про це розповідає Ян Шьоніг (Jan Schönig), директор департаменту міського розвитку та проектів Smart Cities Siemens AG.

11 вересня 2018 р.

Чому, щоб стати успішними, компаніям необхідно змінюватися

Siemens оголосив про реструктуризацію концерну та про плани щодо розвитку нових напрямків. Зокрема, йдеться про розширення бізнесу в сфері промислової діджиталізаціі, послуг із впровадження Інтернету речей, управління розподіленими енергосистемами і створення інфраструктури для електротранспорту. Навіщо це робиться, і як нова стратегія компанії реалізовуватиметься на українському ринку, розповідає Мачей Зєліньскі, генеральний директор «Сіменс Україна».

3 вересня 2018 р.

Siemens та «Львівська Політехніка» відкривають центр з підготовки технічної еліти України

4 вересня 2018 року в Національному університеті «Львівська Політехніка» відбулося урочисте відкриття навчально-наукового центру електроприводів та систем автоматизації за підтримки концерну Siemens. У заході взяли участь генеральний директор «Сіменс Україна» Мачей Зєліньскі, ректор Національного університету «Львівська Політехніка» Бобало Юрій Ярославович, а також професорський склад університету, представники міської адміністрації і керівники промислових підприємств Львівської області.  

3 вересня 2018 р.

Новий погляд на успіх у сфері мобільності

Камілла Сіггаард Андерсен, експерт з міського планування, про важливість революційного мислення в епоху автономних безпілотних автомобілів.

31 серпня 2018 р.

Сіменс та Бентлі Системс розвивають стратегічне співробітництво

В ході спільної наради директорів Siemens та Bentley Systems прийнято рішення про посилення стратегічної співпраці між компаніями.

21 серпня 2018 р.

Марсохід Curiosity: зустріч на Марсі

«Марсіанська наукова лабораторія» або МНЛ, частиною якої є марсохід Curiosity, – технологічно найскладніша місія в історії NASA. Проект МНЛ, розроблений і протестований за допомогою програмного забезпечення імітаційного моделювання Siemens, – найяскравіший приклад цілісної системи зв'язку між механізмами, яка наразі розвивається. Можна сміливо сказати, що це зустріч реального та віртуального світів.

17 серпня 2018 р.

Розумний трансформатор прокладає шлях до Інтернету Енергії

Siemens першим в світі виводить на ринок інтелектуальний цифровий трансформатор – Sensformer.

14 серпня 2018 р.

Світ, зітканий зі швидкості

У світі Формули 1 не існує такого поняття як завершений продукт. Автомобіль для перегонів – це прототип, який постійно вдосконалюється і зазнає до 1000 змін на тиждень. Відповідно, чим вище швидкість впровадження конструкційних змін, тим більше конкурентна перевага автомобіля на треку. Чотирикратні володарі Кубка конструкторів Формули 1 – команда Red Bull Racing, використовують систему управління життєвим циклом продукту (PLM, product lifecycle management software) від Siemens, що дозволяє створювати нові деталі та компоненти, тестувати їх віртуально, налагоджувати виготовлення в один клік і встановлювати на боліди в будь-якій точці світу.

3 серпня 2018 р.

Курс Siemens на майбутнє: стратегія Vision 2020+

Siemens бере курс на стійке створення цінності для своїх клієнтів

2 серпня 2018 р.

«Сіменс» оголосив підсумки III кварталу 2018 фінансового року

Сьогодні в Мюнхені концерн «Сіменс АГ» оголосив результати діяльності в третьому кварталі поточного фінансового року.

13 липня 2018 р.

Цифрові технології в будівництві

Сьогодні багато говорять про застосування цифрових технологій в будівництві, а саме про цифрові двійники. Ми попросили трьох експертів поділитися досвідом в сфері інформаційного моделювання будівель (BIM) та розповісти про те, наскільки просунулась дигіталізація в будівельній галузі та чого поки що бракує цифровим двійникам будівель

9 липня 2018 р.

3D-друк запасних частин

Фахівці служби управління енергоспоживанням тепер можуть легко виготовляти окремі великі компоненти за допомогою 3D-друку. Департамент обслуговування клієнтів щойно здійснив поставку першого дослідного зразку - виготовлену за індивідуальним замовленням головку шестерні для випробувального стенду для розподільчих пристроїв з газовою ізоляцією. Вона була виготовлена ​​в найкоротші терміни за допомогою інноваційної технології 3D-друку піском. Дана подія знаменує собою початок нової ери неймовірно швидких поставок запасних частин.

3 липня 2018 р.

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для доменної печі №9

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для забезпечення надійності та економічності роботи доменної печі №9.

27 червня 2018 р.

Прогноз повітря

Інтелектуальне програмне забезпечення на базі штучних нейронних мереж дозволяє точно прогнозувати рівень забруднення повітря у великих містах на кілька днів вперед.

27 червня 2018 р.

Чому залишилося так багато робочих місць?

Автоматизація існує вже понад 200 років. До сих пір вона створила набагато більше робочих місць, ніж замінила. Чи змінить ситуацію Промисловість 4.0?

26 червня 2018 р.

Чарівний елемент - водень

Збільшення частки відновлюваних джерел енергії у світовій енергетиці сприяє скороченню викидів CO2. Однак для енергомереж це зростання пов'язане з великими проблемами.

26 червня 2018 р.

Найчистіша революція

Фахівці сходяться на думці: цифровізація змінює будівельну галузь. Але як саме? Головний архітектор Siemens Стефан Кьогль про інформаційне моделювання будівель, цифрових близнюків та інтелектуальні матеріали, які реагують як живі організми.

26 червня 2018 р.

Автономне індивідуальне виробництво

Завод з автономним самоврядуванням, який реагує на мінливі вимоги і в якому люди і машини взаємодіють один з одним. У лабораторії Siemens Living Lab для моделювання кіберфізічних систем виробництва це бачення втілюється в життя.

26 червня 2018 р.

Продуктивні родовища нафти

Інтернет Речей (IoT) пускає коріння в нафтовій промисловості. В галузі, зазначеної падінням цін, система IoT Well Surveillance (спостереження за свердловинами) від Siemens допомагає нафтогазовим компаніям повною мірою використовувати економічні переваги цифровізації.

20 червня 2018 р.

Sartorius Stedim Biotech і Siemens підписали угоду про довгострокову співпрацю в області автоматизації

Технологічна група Siemens і провідний міжнародний постачальник для біофармацевтичної промисловості Sartorius Stedim Biotech домовилися про довгострокове співробітництво в області автоматизації. Угода передбачає переважне використання Sartorius Stedim Biotech технологій автоматизації Siemens, в тому числі промислових ПК, програмного контролера S7-1500, порталу TIA і системи SCADA Simatic WinCC. Ці апаратні і програмні компоненти будуть використовуватися в різних продуктах і рішеннях, які SSB пропонує своїм клієнтам в сфері розробки і виробництва біофармацевтичних препаратів, таких як вакцини і моноклональні антитіла.

20 червня 2018 р.

Цифрове перетворення переробної промисловості з пакетом «Цифрове підприємство» від Siemens

Цифрова трансформація переробних і технологічних галузей промисловості йде повним ходом. Девіз Siemens на виставці Achema 2018 - «Прискорення  цифрових перетвореннь: від інтегрованого проектування до інтегрованого виробництва».

12 червня 2018 р.

Цифрові фортеці

У пошуках прогалин у захисті: кіберзлочинці все частіше атакують промислові об'єкти, а фахівці з безпеки щодня зміцнюють свою оборону. Siemens розробив спеціальну стратегію захисту.

12 червня 2018 р.

Трансформація 4.0

Цифровізація змінює все. У промисловості відбувається корінна перебудова існуючих бізнес-моделей. Цифрова трансформація на шляху до Промисловості 4.0 дозволяє компаніям виробляти швидше, гнучкіше й ефективніше і зміцнює їх конкурентоспроможність.

12 червня 2018 р.

Цифровізація - це питання стратегії і організації

Лео Муіг - координатор проекту цифрового підприємства Siemens AG в Австрії

8 червня 2018 р.

Симуляційне ПЗ дозволило запустити нову систему автоматики за 36 годин

Трохи  довше  ніж  за  один  повний  день компанія  Trident  Automation встановила нову  робочу  систему  для  замовника Commonwealth Agri-Energy. 

25 травня 2018 р.

Фармацевтичне виробництво 4.0

Безперервне виробництво лікарських препаратів

25 травня 2018 р.

Енергоефективність в режимі реального часу

Система моніторингу енергоспоживання та платформа MindSphere від Siemens дозволили фахівцям з енергоефективності в REXEL Austria GmbH - дочірньої компанії міжнародної групи REXEL - не тільки оптимізувати власне споживання за допомогою цифрових технологій і заощадити гроші, але і розробити в процесі абсолютно нову модель бізнесу.

25 травня 2018 р.

Революція одного міста в сфері розподілу енергії

Комплексна децентралізована енергосистема з потенціалом стовідсоткового використання поновлюваних джерел. Єдине комунальне підприємство, яке забезпечує надійне і економічне енергопостачання. Ось яскравий приклад того, як Німеччина здійснює енергетичний перехід на практиці.

21 травня 2018 р.

Фінансові результати Siemens за другий квартал 2018 року

У Мюнхені оголошено офіційні підсумки діяльності концерну «Сіменс АГ» за другий квартал (січень - березень) 2018 фінансового року.

26 квітня 2018 р.

Компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron: два нових вимірювальних пристрої 7KM PAC3200T і 7KM PAC2200, а також модуль розширення 7KM PAC для вимірювання струму нейтрального провідника I (N), диференціального струму I (Diff) та аналогового сигналу.

26 квітня 2018 р.

Новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0.

26 квітня 2018 р.

Вимикачі-роз'єднувачі 3KF з запобіжниками

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові вимикачі-роз'єднувачі 3KF, також у версії з швидкодіючими запобіжниками Sitor для захисту напівпровідників.

12 квітня 2018 р.

Штучний інтелект: оптимізація виробничих процесів

Ми стоїмо на порозі нового часу: наближається ера інтелектуальних машин. Технічний директор і член правління Siemens AG Роланд Буш розповідає про те, як компанія Siemens використовує штучний інтелект для удосконалення промисловості.

12 квітня 2018 р.

На сторожі кібербезпеки Вашої компанії

Кіберзлочинці все частіше скоюють атаки на промислові об'єкти та намагаються знайти слабкі місця в системах безпеки, а фахівці з безпеки розробляють все нові й нові засоби захисту від кіберзлочинців. Щоб допомогти фахівцям з безпеки в мережі, компанія Siemens розробила стратегію захисту від кібератак.

12 березня 2018 р.

Siemens підписав контракт на поставку паротурбінної установки для нової біомасової ТЕЦ на Дніпропетровщині

У лютому 2018 компанія Siemens уклала контракт на поставку паротурбінної установки в комплекті з генератором потужністю 16 МВт для нової ТЕЦ на біомасі, на якій в якості основного палива буде використовуватися лушпиння соняшника. Об'єкт планують побудувати до кінця 2019 року.

2 березня 2018 р.

Кіберзахист об'єктів інфраструктури

Locked Shields - найбільші та найінноваційніші міжнародні навчання в  боротьбі з кібератаками. В рамках співпраці з Центром кіберзахисту НАТО Siemens надав для навчань технологічну платформу управління розподільними мережами Spectrum Power.

2 березня 2018 р.

Потяг у майбутнє

Як будуть виглядати поїзда майбутнього, чи можливі абсолютно нові форми і рішення? Інженери та вчені Siemens з Аахена створюють майбутнє залізничного транспорту.

2 березня 2018 р.

hi!toys

Повна картина. Сьогодні спортсмени можуть контролювати процес тренувань, маючи дані про свої функціональні показники буквально перед очима. Пристрій Sportiiii кріпиться до будь-якої моделі окуляр, а спеціальні датчики вимірюють частоту серцевих скорочень, пульс і швидкість руху та передають інформацію про те, чи знаходяться показники в межах заданого коридору, на скло окулярів. По завершенні тренування в спеціальному додатку відображаються точні значення.  www.4iiii.com

28 лютого 2018 р.

Siemens встановив вимикач високої напруги на підстанції "Київська"

Цього місяця департаментом «Електроенергетика» на підстанції «Київська - 750 кВ» у с. Наливайківка Київської області було введено в експлуатацію унікальний в своєму роді для українського енергетичного простору вимикач високого класу напруги 787 кВ. Це перший вимикач такого класу, поставлений в Україну нашою компанією.

27 лютого 2018 р.

Міста майбутнього

Вирішення проблем мегаполісів вимагає багато часу та зусиль. Але створити їх мешканцям більш здорову, комфортну і спокійну атмосферу цілком можливо. Для цього необхідно, щоб міста «порозумнішали».

25 лютого 2018 р.

Чого машини повинні ще навчитися у людей

Роботи у промисловості відіграють все більш важливу роль. Однак процес взаємодії з людьми не завжди вдбувається так, як хотілось би, оскільки технічним помічникам, як і раніше, не вистачає деяких важливих навичок. В даний час ведуться розробки з оптимізації співпраці.

25 лютого 2018 р.

Розвинений інтелект для будівель

Система електропостачання міста вкрай нестабільна - перепади може викликати навіть зміна погоди. В майбутньому енергосистеми і навіть окремі будівлі навчаться передбачати і згладжувати подібні перебої.

23 лютого 2018 р.

Автономний рух майбутнього

У найближчі 20 років система дорожнього руху зазнає кардинальних змін, вважають експерти. Безпілотні автомобілі та цифрова транспортна інфраструктура міцно увійдуть в наше життя. Але для впровадження нових технологій необхідно подолати цілий ряд перешкод. Над цим працюють фахівці Siemens з Австрії.