23 лютого 2018 р.

Автономний рух майбутнього

У найближчі 20 років система дорожнього руху зазнає кардинальних змін, вважають експерти. Безпілотні автомобілі та цифрова транспортна інфраструктура міцно увійдуть в наше життя. Але для впровадження нових технологій необхідно подолати цілий ряд перешкод. Над цим працюють фахівці Siemens з Австрії.

25 лютого 2018 р.

Розвинений інтелект для будівель

Система електропостачання міста вкрай нестабільна - перепади може викликати навіть зміна погоди. В майбутньому енергосистеми і навіть окремі будівлі навчаться передбачати і згладжувати подібні перебої.

25 лютого 2018 р.

Чого машини повинні ще навчитися у людей

Роботи у промисловості відіграють все більш важливу роль. Однак процес взаємодії з людьми не завжди вдбувається так, як хотілось би, оскільки технічним помічникам, як і раніше, не вистачає деяких важливих навичок. В даний час ведуться розробки з оптимізації співпраці.

27 лютого 2018 р.

Міста майбутнього

Вирішення проблем мегаполісів вимагає багато часу та зусиль. Але створити їх мешканцям більш здорову, комфортну і спокійну атмосферу цілком можливо. Для цього необхідно, щоб міста «порозумнішали».

28 лютого 2018 р.

Siemens встановив вимикач високої напруги на підстанції "Київська"

Цього місяця департаментом «Електроенергетика» на підстанції «Київська - 750 кВ» у с. Наливайківка Київської області було введено в експлуатацію унікальний в своєму роді для українського енергетичного простору вимикач високого класу напруги 787 кВ. Це перший вимикач такого класу, поставлений в Україну нашою компанією.

2 березня 2018 р.

hi!toys

Повна картина. Сьогодні спортсмени можуть контролювати процес тренувань, маючи дані про свої функціональні показники буквально перед очима. Пристрій Sportiiii кріпиться до будь-якої моделі окуляр, а спеціальні датчики вимірюють частоту серцевих скорочень, пульс і швидкість руху та передають інформацію про те, чи знаходяться показники в межах заданого коридору, на скло окулярів. По завершенні тренування в спеціальному додатку відображаються точні значення.  www.4iiii.com

2 березня 2018 р.

Потяг у майбутнє

Як будуть виглядати поїзда майбутнього, чи можливі абсолютно нові форми і рішення? Інженери та вчені Siemens з Аахена створюють майбутнє залізничного транспорту.

2 березня 2018 р.

Кіберзахист об'єктів інфраструктури

Locked Shields - найбільші та найінноваційніші міжнародні навчання в  боротьбі з кібератаками. В рамках співпраці з Центром кіберзахисту НАТО Siemens надав для навчань технологічну платформу управління розподільними мережами Spectrum Power.

12 березня 2018 р.

Siemens підписав контракт на поставку паротурбінної установки для нової біомасової ТЕЦ на Дніпропетровщині

У лютому 2018 компанія Siemens уклала контракт на поставку паротурбінної установки в комплекті з генератором потужністю 16 МВт для нової ТЕЦ на біомасі, на якій в якості основного палива буде використовуватися лушпиння соняшника. Об'єкт планують побудувати до кінця 2019 року.

12 квітня 2018 р.

На сторожі кібербезпеки Вашої компанії

Кіберзлочинці все частіше скоюють атаки на промислові об'єкти та намагаються знайти слабкі місця в системах безпеки, а фахівці з безпеки розробляють все нові й нові засоби захисту від кіберзлочинців. Щоб допомогти фахівцям з безпеки в мережі, компанія Siemens розробила стратегію захисту від кібератак.

12 квітня 2018 р.

Штучний інтелект: оптимізація виробничих процесів

Ми стоїмо на порозі нового часу: наближається ера інтелектуальних машин. Технічний директор і член правління Siemens AG Роланд Буш розповідає про те, як компанія Siemens використовує штучний інтелект для удосконалення промисловості.

26 квітня 2018 р.

Вимикачі-роз'єднувачі 3KF з запобіжниками

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові вимикачі-роз'єднувачі 3KF, також у версії з швидкодіючими запобіжниками Sitor для захисту напівпровідників.

26 квітня 2018 р.

Новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила новий повітряний автоматичний вимикач 3WL10 в компактному типорозмірі 0.

26 квітня 2018 р.

Компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron

На виставці Elcom Ukraine 2018 компанія Siemens представила нові компоненти для систем енергоменеджменту лінійки Sentron: два нових вимірювальних пристрої 7KM PAC3200T і 7KM PAC2200, а також модуль розширення 7KM PAC для вимірювання струму нейтрального провідника I (N), диференціального струму I (Diff) та аналогового сигналу.

21 травня 2018 р.

Фінансові результати Siemens за другий квартал 2018 року

У Мюнхені оголошено офіційні підсумки діяльності концерну «Сіменс АГ» за другий квартал (січень - березень) 2018 фінансового року.

25 травня 2018 р.

Революція одного міста в сфері розподілу енергії

Комплексна децентралізована енергосистема з потенціалом стовідсоткового використання поновлюваних джерел. Єдине комунальне підприємство, яке забезпечує надійне і економічне енергопостачання. Ось яскравий приклад того, як Німеччина здійснює енергетичний перехід на практиці.

25 травня 2018 р.

Енергоефективність в режимі реального часу

Система моніторингу енергоспоживання та платформа MindSphere від Siemens дозволили фахівцям з енергоефективності в REXEL Austria GmbH - дочірньої компанії міжнародної групи REXEL - не тільки оптимізувати власне споживання за допомогою цифрових технологій і заощадити гроші, але і розробити в процесі абсолютно нову модель бізнесу.

25 травня 2018 р.

Фармацевтичне виробництво 4.0

Безперервне виробництво лікарських препаратів

8 червня 2018 р.

Симуляційне ПЗ дозволило запустити нову систему автоматики за 36 годин

Трохи  довше  ніж  за  один  повний  день компанія  Trident  Automation встановила нову  робочу  систему  для  замовника Commonwealth Agri-Energy. 

12 червня 2018 р.

Цифровізація - це питання стратегії і організації

Лео Муіг - координатор проекту цифрового підприємства Siemens AG в Австрії

12 червня 2018 р.

Трансформація 4.0

Цифровізація змінює все. У промисловості відбувається корінна перебудова існуючих бізнес-моделей. Цифрова трансформація на шляху до Промисловості 4.0 дозволяє компаніям виробляти швидше, гнучкіше й ефективніше і зміцнює їх конкурентоспроможність.

12 червня 2018 р.

Цифрові фортеці

У пошуках прогалин у захисті: кіберзлочинці все частіше атакують промислові об'єкти, а фахівці з безпеки щодня зміцнюють свою оборону. Siemens розробив спеціальну стратегію захисту.

20 червня 2018 р.

Цифрове перетворення переробної промисловості з пакетом «Цифрове підприємство» від Siemens

Цифрова трансформація переробних і технологічних галузей промисловості йде повним ходом. Девіз Siemens на виставці Achema 2018 - «Прискорення  цифрових перетвореннь: від інтегрованого проектування до інтегрованого виробництва».

20 червня 2018 р.

Sartorius Stedim Biotech і Siemens підписали угоду про довгострокову співпрацю в області автоматизації

Технологічна група Siemens і провідний міжнародний постачальник для біофармацевтичної промисловості Sartorius Stedim Biotech домовилися про довгострокове співробітництво в області автоматизації. Угода передбачає переважне використання Sartorius Stedim Biotech технологій автоматизації Siemens, в тому числі промислових ПК, програмного контролера S7-1500, порталу TIA і системи SCADA Simatic WinCC. Ці апаратні і програмні компоненти будуть використовуватися в різних продуктах і рішеннях, які SSB пропонує своїм клієнтам в сфері розробки і виробництва біофармацевтичних препаратів, таких як вакцини і моноклональні антитіла.

26 червня 2018 р.

Продуктивні родовища нафти

Інтернет Речей (IoT) пускає коріння в нафтовій промисловості. В галузі, зазначеної падінням цін, система IoT Well Surveillance (спостереження за свердловинами) від Siemens допомагає нафтогазовим компаніям повною мірою використовувати економічні переваги цифровізації.

26 червня 2018 р.

Автономне індивідуальне виробництво

Завод з автономним самоврядуванням, який реагує на мінливі вимоги і в якому люди і машини взаємодіють один з одним. У лабораторії Siemens Living Lab для моделювання кіберфізічних систем виробництва це бачення втілюється в життя.

26 червня 2018 р.

Найчистіша революція

Фахівці сходяться на думці: цифровізація змінює будівельну галузь. Але як саме? Головний архітектор Siemens Стефан Кьогль про інформаційне моделювання будівель, цифрових близнюків та інтелектуальні матеріали, які реагують як живі організми.

26 червня 2018 р.

Чарівний елемент - водень

Збільшення частки відновлюваних джерел енергії у світовій енергетиці сприяє скороченню викидів CO2. Однак для енергомереж це зростання пов'язане з великими проблемами.

27 червня 2018 р.

Чому залишилося так багато робочих місць?

Автоматизація існує вже понад 200 років. До сих пір вона створила набагато більше робочих місць, ніж замінила. Чи змінить ситуацію Промисловість 4.0?

27 червня 2018 р.

Прогноз повітря

Інтелектуальне програмне забезпечення на базі штучних нейронних мереж дозволяє точно прогнозувати рівень забруднення повітря у великих містах на кілька днів вперед.

3 липня 2018 р.

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для доменної печі №9

Компанія Siemens уклала з ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» контракт на поставку обладнання для забезпечення надійності та економічності роботи доменної печі №9.

9 липня 2018 р.

3D-друк запасних частин

Фахівці служби управління енергоспоживанням тепер можуть легко виготовляти окремі великі компоненти за допомогою 3D-друку. Департамент обслуговування клієнтів щойно здійснив поставку першого дослідного зразку - виготовлену за індивідуальним замовленням головку шестерні для випробувального стенду для розподільчих пристроїв з газовою ізоляцією. Вона була виготовлена ​​в найкоротші терміни за допомогою інноваційної технології 3D-друку піском. Дана подія знаменує собою початок нової ери неймовірно швидких поставок запасних частин.

13 липня 2018 р.

Цифрові технології в будівництві

Сьогодні багато говорять про застосування цифрових технологій в будівництві, а саме про цифрові двійники. Ми попросили трьох експертів поділитися досвідом в сфері інформаційного моделювання будівель (BIM) та розповісти про те, наскільки просунулась дигіталізація в будівельній галузі та чого поки що бракує цифровим двійникам будівель