Корнеліус Граніг залишає посаду генерального директора ДП «Сіменс Україна»

15 квітня 2014 р.

Корнеліус Граніг залишає посаду генерального директора ДП «Сіменс Україна»

Корнеліус Граніг прийняв рішення піти з посади генерального директора ДП «Сіменс Україна» за власним бажанням і за взаємною згодою сторін, так як він планує продовжити свою кар’єру поза межами компанії.

«Сіменс Україна» - один із провідних міжнародних гравців на ринку України і ключовий постачальник обладнання, систем та комплексних рішень для промислової та міської інфраструктури. Компанія є також одним із лідерів на ринку поставок систем передачі та розподілу електроенергії, медичного устаткування і технологій для металургії. Мені було надзвичайно цікаво працювати у настільки різноплановій технологічній компанії», - зазначив Корнеліус Граніг.

Спостережна рада «Сіменс Україна» подякувала пану Гранігу за його досягнення та внесок: «За час своєї роботи пан Граніг налагодив дуже ефективну систему внутрішньої організації компанії в Україні та суттєво збільшив наші обсяги бізнесу. Минулого року «Сіменс Україна» отримала найбільше замовлень з часу початку економічної кризи, що є, значною мірою, особистою заслугою самого Корнеліуса. Як генеральний директор компанії він здійснював усі свої повноваження відповідно до чинних принципів, правил та норм Siemens».

Информация о назначении нового генерального директора ДП «Сименс Украина» будет предоставлена дополнительно.